Skocz do zawartości
Krychu

Prośba o ocenę tego "cuda"

Recommended Posts

Gadalem z gregorem. Bedzie czekac na nas jutro po 12tej (to na wypadek jakbysmy sie spoznili na zbiorke ;) )

Krychu zapodaj mi na PW swoj telefon w razie W.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.

Byłem i dokładnie, dwukrotnie, oglądnąłem to "cudo" o które pytał w tytule kolega. Pomijam fakt, że to moto stoi już dość długi czas i za każdym razem jest coraz tańsze. Sprawa ma się mniej więcej tak:

1. KRZYWA KIEROWNICA - nie wiem dlaczego gość o tym nie napisał. W sumie niełatwo taką dostać (bo przewody od grzania w środku, akcesoryjna średnio pasuje), więc problem na dzień dobry.

2. Brak zaślepki w miejscu gdzie był kiedyś przełącznik od świateł. Zapewne wypadł w tym samym momencie kiedy skrzywiała się kierywnica, czyli podczas gleby.

3. Wystają nieładnie kable z prawej strony nad deklem, do tego spod dekla wystawał nieokrojony kawałek uszczelki. Nie wiem czy dekiel prawy był zmieniany, ale raczej wątpie by BMW posiadało taki problem fabrycznie.

4. Lampa z angola do wymiany. Przynajmniej dla mnie, bo nie uskuteczniam "partyzantki" i haseł w posataci "A tam, jakoś to będzie". Nie będzie, a ja nie będę wracał na nogach z Niemiec, Belgii, Holandii, Węgier, Słowacji, czy choćby z Zakopanego, jak Pan policjant stwierdzi podczas kontroli, że dalej jechać nie mogę, bo oślepiam innych kierowców. I wziął bym to sobie do serca, szczególnie jeśli nigdy nie mieliście doczynienia z grzecznym, acz stanowczym niemieckim, lub czepialskim słowackim funkcjonariuszem. A w ogóle odniosłem wrażenie, że lampa jakoś dziwnie cofnięta była.

5. Dotykam ja sobie bloku silnika, za chłodnicą, pod kolektorem wydechowym, a tam olej mnie brudzi. W trakcie drugich oględziń było już co prawda czysto, ale dalej lepko... Nie wiem o co chodzi, bo w mojej R6 silnik jest tak czysty, że bym spokojnie z niego zjadł i nie jest to bynajmniej metafora.

6. Papierów potwierdzających przebieg brak, a manetki powycierane jak cholera...

Co do samego sprzedacy - za pierwszym razem miły. Jak się za drugim razem zacząłem czepiać i to bynajmniej nie o pierdoły, tylko o reflektor i kierownice, to skomentował to następująco: "O to jak masz tyle wymienić, to nie kupuj". Więc go posłuchałem. Miał chłop w gruncie rzeczy rację. Podziękowałem i pojechałem do domu.

Z uwag własnych:

Moto jest do wzięcia i do zrobienia za te pieniądze które gość chce, ale tylko i w przypadku gdy będzie służyć do pierdzenia dookoła komina. Jak komuś nie przeszkadza lampa, budziki, lekkie wycieki, a kierownice wyprostuje sobie u Miecia w stodole - proszę bardzo. Nawet lakier jest chyba od nowości, lekko porysowany, co w motocyklu nie dziwi. Jeśli natomiast chodzi o wyposażenie turystyczne, to klapa. Jeśli zrobię serwis za 2000, plus pełen osprzęt (stelaż pod kufry, płyty montażowe, lepsze kufry) to mam kolejne 2000. Więc z "okazji" za 9000, robi się 13000. Ja to przynajmniej tak liczę. Tyle.

Edytowane przez Qb@

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mnie się wydaje, że wątek ten, ale kwoty się nie sumują. 2+2 = 4 + 6 = 10 :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie łapię. Temat odnośnie GS z Gorzowa obok Oświęcimia. Cena 9000. Jak dla mnie 9+4=13.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ależ nie szanowni Panowie. Racje ma i jeden i drugi. Wątek jak najbardziej nie ten (racja pierwszego Pana), a i wtedy matematyka i inna wychodzi (racja Pana drugiego). Jak najmocniej zatem przepraszam i kieruję pytanie do administracji, czy aby nie dało by się tego z "instytucjonalnie" przerzucić do... Dziwne. Przekopałem dział w którym jeszcze wczoraj był, a już dzisiaj nie mogę do znaleść... To musiał być rosyjski zamach! Porzepraszam zatem jeszzce raz, i pozwolę sobie storzyć temat który odnosił by się do mojego powyższego wywodu:)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×