Skocz do zawartości
gompka

No i na mnie tez przyszedl czas...

Recommended Posts

Niestety, nie myslalem, ze tak szybko to nastapi, ale planuje oddac moja Bawarke w nastepne dobre rece...

Po krotce:

BMW F650GS

rok produkcji: 2000

Kolor: titanium blue z zolta kanapa (wprost uroczy ;-) )

Przebieg: 48000km i rosnie ;-)

Jestem jego kolejnym wlascicielem, pojazd pochodzi z Polski, nie byl sprowadzany.

Doprowadzony moze nie do idealu, ale z pewnoscia do stanu przyzwoitego po poprzednim wlascicielu. Sporo czasu i pieniedzy wlozylem w mechanike - przede wszystkim w ten cholerny bendix ;-) , napinacz lancucha rozrzadu i inne.

Stan motocykla jest "stabilny" - z powodzeniem wozi mnie na co dzien do pracy a w weekendy dalej w Polske.

Nie mam jeszcze fotek, ale jak znajde chwilke, zamieszcze jakies.

Nie zastapia oczywiscie osobistej inspekcji, do ktorej serdecznie zapraszam.

Do motocykla dolozylem jeszcze troche ekwipunku - topcase BMW, handbary, wysoka szyba (wprawdzie zdjeta, ale dokladam, bo mi nie jest potrzebna), tankbag touratech, gniazdo 12v.

Cena: abojawim? Bedzie Pan zadowolony ;-)

Zainteresowanych zapraszam

Moj nr telefonu: 509505789

Pozdrawiam

Bartek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ujjj Gompka , smutna decycja :D ... chyba że kombinujesz z czymś nowszym w najbliższym czasie ? :twisted:

dodam jeszcze że motek ma rewelacyjną osłonę łańcucha z chlapaczem na opone, prosto od mojego Dakara :D

(chyba go jeszcze nie zgubiłeś? :twisted: )

Pozdrówy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a jest, jest, nie zgubilem go ;-)

Przyznaje sie bez bicia - zdradzam Bawarskie szczyty z Fujijama...

Zachorowalem na Transalpa, widlak mnie urzekl i porwal bez reszty.

Na moj styl jazdy - mehr Strasse als Gelaende - bardziej mi odpowiada charakterystyka v-twina.

Nie bez znaczenia jest tez fakt, ze serwisy sa duzo tansze, choc w Bawarce zrobilem juz wszystko, co nalezy i dalszych kosztow juz nie planowalem. Przynajmniej z czystym sumieniem bede mogl spojrzec w twarz nabywcy, kiedy sie gdzies na trasie spotkamy.

Z ciezkim sercem sie z nia rozstaje, bo zdazyla nas polaczyc jakas emocjonalna wiez, ale zycie toczy sie dalej.

Na pewno z Wami sie nie rozstane, planuje jedynie zmienic pojazd ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gompka, urzekła mnie Twoja historia ale tak na poważnie to co masz na myśli mówiąc dużo tańszym serwisie Trampka?

Bo chyba ktoś Cię oszukał :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale gompka naprawdę podoba mi się twoje podejście. wszystko jest dla ludzi. inne moto ci odpowiada i świetnie, nie ma co się męczyć z bmw skoro przypasował ci japoniec, ale jesteś tego świadom, a nie całe teoretyczne pieprzenie o wyższości afryki, trampka nad bmw u ludzi, którzy nie stali w pobliżu tych wszystkich motocykli by je pożądnie oceniać.

życzę ci powodzenia w sprzedaży i kupnie (jeśli jeszcze nie kupiłeś) sprzęta i...

zostań z nami :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

może źle się wyraziłem - niektóre części w bmw są nawet tańsze niż u hondy. jednak nikt nie produkuje zamienników podstawowych elementów mechanicznych w bawarce i te zakupy u bawarczyków bolą i to baaardzo (sam byłem tego najlepszym przykładem - ciągle się przewija ten cholerny bendix :mrgreen: )

trampek i jego silnik to popularna konstrukcja, którą wielu mechaniorów zna, jeździ tego masa po drogach więc i zamienniki też są. ot co.

betka z jej singlem jest mniej popularna i nadal wielka zagwozdka dla wielu szpeców, którzy v-twina hondy po ciemku w deszczu jedną ręką potrafi naprawić

nie chcę tu prowadzić dyskusji o wyższości jednego czy drugiego motocykla.

oba są zajebiaszcze i oba lubię

po prostu honda z jej widlakiem bardziej mi pasuje na asfalcie i tyle

becia jest świetnym motocyklem i nadal rozważamy z żoną pozostawienie jej w rodzinie właśnie dla mojej Pani jako jej pierwszy motocykl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak jak piszesz gompka ten bendix u mnie jeszcze nie wiadomo napewno zmielony rozrusznik jestem w trakcie finalizowania zakupu 2 motka wszystko wskazuje za suzi V-strom lecz bmw zostaje w domu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gompka powodzenia i do zobaczenia w trasie, na zlotach i... dalej tu na forum, jak i na innych :mrgreen:

kupa ludzi kocha trampki :D więc to żadna fanaberia z Twojej strony, ważne że świadomy wybór podparty konkretami :D

ps. jak kiedyś będe bardzo bogaty bede miał

- pancernego Dakara lub zminimalizowaną Afryke na dalekie solo tripy na wschód

- coś w stylu dużego V-sztormiaka na europe zachodnią we dwójke z Madzią

- Monstera lub Duka na miasto dla szpanu :D

- drz-ete na poligony :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ważne, że enduro :D Trampek fajny jest. Jak zmieniałem ostatnio opony, to ogumieniarz powiedział, że ten GS to nie jest motocykl dla mnie. Powinienem zmienić na Transalpa, bo GS jest zbyt kobiecy. No fak, wyszedłem z siebie i stanąłem obok ale kurde miał trochę racji. W końcu pożyczony od żony hehe :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z tą "kobiecością" bmki to wszyscy pierdzielą wokół. tak jak całe życie słuchałem że twingo to samochód dla kobiet, a ja nim z różnymi przygodami już 11 lat śmigam, setki tysiecy km zrobione i nie mam ochoty wymieniać, mimo że sfatygowany już jest, więc w nosie mam te gadki o "kobiecości". to złe języki ludzkie pomówienia. mam nadzieję, że bmka mi będzie służyć równie dobrze, a inni niech gadają. :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bo ludzie to wilki :D a pstrokato-seledynowo-różowa afryka czy KLE to może bardziej męskie są ? :D frazesy i stereotypy, nic więcej :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a co to jest "kobiecy" motocykl?

Nie raz widzialem panie sprawnie powozace electre czy r1200gs adv.

Pieknie wygladaly i radzily sobie z wielkimi "meskimi" maszynami.

Czesciej jednak zdarza mi sie spotkac faceta, ktory jezdzila jak przyslowiowa c.i.p.a. na tych samych ""meskich" maszynach...

Niewiele jest piekniejszych widokow od pani na r1, zwlaszcza, kiedy jade za nia ;-)

Singielek z bawarii jest wprawdzie nie za mocna maszyna o bardzo delikatnych rysach, ale o plci motocykla stanowia umiejetnosci jezdzca.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a co to jest "kobiecy" motocykl?

Taki co:

- ma długą jedynkę, na której da się przejechać całe skrzyżowanie

- lubi stać pod galerią handlową dłużej niż 0.5h

- ma nazwę, którą da się zdrobnić

- na skrzyżowaniu skręca w lewo zamiast prawo lub odwrotnie

- lusterka ma tak ustawione aby na swiatłach dało się usta pomalować

- nie włączy się do ruchu jeśli coś jedzie w promieniu 300m

- jest tak duży, że zajmuje 1.5 miejsca na parkingu

- ...

8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ważne, że enduro :D Trampek fajny jest. Jak zmieniałem ostatnio opony, to ogumieniarz powiedział, że ten GS to nie jest motocykl dla mnie. Powinienem zmienić na Transalpa, bo GS jest zbyt kobiecy. No fak, wyszedłem z siebie i stanąłem obok ale kurde miał trochę racji. W końcu pożyczony od żony hehe :D

A co to za gej był z tego ogumieniarza?????????? :mrgreen: Toż to czyste oszukaństwo jest! :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a co to jest "kobiecy" motocykl?

Taki co:

- ma długą jedynkę, na której da się przejechać całe skrzyżowanie

- lubi stać pod galerią handlową dłużej niż 0.5h

- ma nazwę, którą da się zdrobnić

- na skrzyżowaniu skręca w lewo zamiast prawo lub odwrotnie

- lusterka ma tak ustawione aby na swiatłach dało się usta pomalować

- nie włączy się do ruchu jeśli coś jedzie w promieniu 300m

- jest tak duży, że zajmuje 1.5 miejsca na parkingu

- ...

8-)

Nie no tego to już nie da się pobić! :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no dobrze, dobrze

pogadali

pośmiali się

o odeszli od tematu

nadal sprzedam

gdzie są chętni? :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oto parę fotek, dla zainteresowanych:

cena zaczepna: 11999.99pln all in

czyli:

BMW F650GS 2000, titanium blue, 48600km, NIESPROWADZANY

motocykl w stanie "naturalnym: na co dzień używam go do jazdy do fabryki i po sprawunki a w weekendy na dalsze wycieczki, nie myty przed fotografowaniem, bo a. nie chce mi się, b. szanuję ewentualnego nabywcę i nie będę lizał i pucował tylko po to, by motór błyszczał jak nówka. Motocykl nie jest nowy, ma swoje lata i jest w ciągłej pracy - widać, czy leje się z niego coś nieplanowanego czy nie. Nie jestem handlarzem na Alledrogo z Photoshopem i Karcherem w arsenale ;-)

plus akcesoria:

ABS

podgrzewane manetki

oridżinal topcase BMW

oridżinal handbary BMW

wysoka szyba akcesoryjna (nie ma na zdjęciach, ale dokładam do samodzielnego montażu)

tankbag Touratech

gniazdo zapalniczki 12V przy kierownicy

gumy michelin ANAKEE nie nowe, ale jeszcze dużo przejadą, bieżniki na zdjęciach

NIE DOKŁADAM UCHWYTU DO NAVI TOURATECH (chociaż może dam się przekonać kupującemu, jeśli wyjątkowo mocno będzie go pożądał ;-) )

jesienią wymieniony bendix rozrusznika wraz z dwiema zębatkami współpracującymi oraz łańcuch rozrządu plus oliwa i filtry

wiosną wymieniony napinacz łańcucha rozrządu plus nowe klocki przód i płyny hamulcowe

przedwczoraj wymieniony lewy tylny migacz (bo mi jakiś gnój podpieprzył szkiełko :| )

i tyle, zapraszam zainteresowanych

20100628077.jpg

20100628071.jpg

20100628072.jpg

20100628073.jpg

20100628074.jpg

20100628075.jpg

20100628078.jpg

20100628079.jpg

20100628080.jpg

20100628081.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

AHA - CENA, KTÓRĄ PODAŁEM, TO CENA KTÓRA BY MNIE USZCZĘŚLIWIŁA, JAKA ZADOWOLI - SPRAWDŹ SAM/A

(BĘDZIE DUŻO NIŻSZA, BO CHYBA TROCHĘ PRZESTRZELIŁEM ;-) )

SAMI WIDZICIE, JAKI ZE MNIE HANDLARZ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

gompka

up

znaczy sprzedał ty?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pewnie jest w trakcie, sprzedałby jakby było ups :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

up=podnosze temat ponownie, czyli nadal aktulne

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

..muszę dodać bo nie mogę się normalnie powstrzymać, jestem po zakupie BMW i właśnie zastanawiałem się nad zakupem Trampka lub BMW i wygrało BMW, dla czego ? Bo moim skromnym zdaniem mimo ładnie pracującego silnika i przyjemnemu spokojnemu prowadzeniu, oraz dobrej japońskiej technologii w Trampku, to wygląda po prostu ociężale, pali więcej, a jeździ ich po drogach jak mrówek ! A BMW mimo założonych kuferków ( wszystkich )cały czas wygląda lekko, żwawo i rześko a jeździ "zadziornie" ! Fakt jeśli ktoś ma 185 i więcej wzrostu BMW jest maławe. Reasumując Transalp dla mnie prezentuje się ociężale i smutno i jeżdżąc na nim pewnie podobnie bym się czuł ( dla mnie Transalp to taki VW Passat pojazd bez wyrazu ).....ot co.... jednak zawsze - wszystko jest kwestią gustu....

PS. na co dzień pomykam Fordem Mondeo JOŁ !!!! :D :D !!!!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to jak Wam powiem, co wybralem, w ogole okrzykniecie mnie ramolem i nudziarzem...

Oprocz trampka zainteresowal mnie sprzet kompletnie odmienny - tylko asfaltowy, nudny, slabowity i dla ramoli.

Nt700v deauville ;-)

Potrzbuje maszyny, ktora uniesie wygodnie mnie i malzonke a we dwojke w terenie jeszcze nie poganiamy. nadal uwazam sie za poczatkujacego motocykliste i moc dewolaja wystarczy, zeby dojechac do komfortowo i spokojnie do celu, bez spektakularnych wrazen.

Niezly nudziarz, nie? ;-)

Ale za tydzien i tak przyjade na spotkanie z Wami, zebyscie mogli obsmiac mnie w twarz, hie hie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×