Skocz do zawartości
mc.augu

Serdeczne Dzień Dobry Bardzo z Augustowa :) woj. podlaskie kłania się

Recommended Posts

Witam witam wszystkich użytkowników i sympatyków wszelkiej urody motocykli. Jestem Marcin, piszę do Was z Augustowa w woj. podlaskim. Dopiero rozpoczynam swoją przygodę z motocyklami. Bardzo cieszę się, że w dzisiejszych czasach nie trzeba wchodzić w ten świat zupełnie samemu, lecz można już na starcie skorzystać z porad i dobrego słowa tak licznej grupy pozytywnych zapaleńców :-)

A w kilku słowach o mnie, to tak jak już wspomniałem zaglądam tu do Was z płn.-wsch. części Polski. Zawodowo pracuję jako kierownik transportu w firmie transportowej. Jakby to można określić: wysyłam TIRy i czekam aż wrócą :) Kiedyś przez pewien okres czasu sam jeździłem, obecnie niestety usiądę za kierownicę już tylko od wielkiego dzwonu. Motocykl, którego poszukuję będzie służył mi przez cały sezon wiosenno-letnio-jesienny do codziennych dojazdów do pracy (23km w jedną stronę). Jeżeli tylko pogoda na to będzie pozwalała chciałbym użytkować go przez cały czas w zastępstwie auta w zwykłych codziennych sytuacjach. Ponadto od czasu do czasu miło byłoby wyskoczyć na jakąś bliższą lub dalszą wycieczkę po kraju lub do bliższych sąsiadów za miedzą.

W szafie wisi już pachnący jeszcze nowością strój, garaż przygotowany do przyjęcia nowego lokatora... a najważniejszego elementu wciąż brak. Obecnie jestem na etapie poszukiwania swojego pierwszego moto. Po dziesiątkach wieczorów spędzonych na przeglądaniu ofert internetowych, setkach przeczytanych wątków na forach wybór na tę chwilę padł na BMW F650 GS. Niestety z racji tego iż region Polski, z którego do Was piszę nie obfituje w liczne oferty sprzedaży motocykli, do tej chwili nie udało mi się przymierzyć do tego modelu. I tu rodzi się moje pytanie w Waszą stronę. Może jest na forum szczęśliwy posiadacz F650GS z woj. podlaskiego ??? Chętnie przyjechałbym na chwilkę porozmawiać i chociaż na chwilkę przysiąść na tym motocyklu (zapomnijmy już o jeździ, wystarczy chociaż przymiarka :))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Drugi koniec kraju, ale ludzi życzliwych jest wielu i są wszędzie - jak motocykliści ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Marcin, trzymam kciuki za udane poszukiwania (ja swojego szukałam rok). Jestem szczęśliwą posiadaczką gieesa, mimo, że nie z woj. podlaskiego ;) jeśli nie znajdzie się żaden do przymiarki gdzieś bliżej - zapraszam w okolice Węgorzewa :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witka ja kupilem swoj w Białymstoku chociaz jestem z przeciwnej czesci kraju ;) dasz rade

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Marcin ja pochodzę z Supraśla więc blisko Augustowa ze względu na aurę i i odległość jak nas teraz dzieli mogę ci zaproponować przymiarkę do Twina dopiero na wiosnę ale jak mniemam ty będziesz szukał starszego modelu. Zanim się zdecydujesz na moto powiedz ile masz wzrostu bo musisz brać to pod uwagę zwykły F650GS jest sam w sobie niskim motocyklem możesz rozważyć jeszcze wersje Dakar.

Pozwodzenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Marcin ja pochodzę z Supraśla więc blisko Augustowa ze względu na aurę i i odległość jak nas teraz dzieli mogę ci zaproponować przymiarkę do Twina dopiero na wiosnę ale jak mniemam ty będziesz szukał starszego modelu. Zanim się zdecydujesz na moto powiedz ile masz wzrostu bo musisz brać to pod uwagę zwykły F650GS jest sam w sobie niskim motocyklem możesz rozważyć jeszcze wersje Dakar.

Pozwodzenia.

Mam 186cm wzrostu. I raczej należę do osób szczupłych. To jak to miałoby się do F650 GS? Raczej obstawałbym przy wersji "cywilnej" aniżeli Dakar

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

haja z ochoty :)

hmmmmm carbon to kwestia gustu, kolor tez...

ma swoj urok bo.... jest inny :), ktos sie napracowal...

zolty tez ladny, bialy klasyczny

ciekawe od czego poszycie kanapy peka ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze mówiąc to sam nie wiem, ale jakiś dziwny materiał, dzisiaj sam się mocniej oparłem na nim pięścią i zrobiło się 3cm pęknięcie pod naciskiem dłoni. Nie wiem przemrożone jakieś czy przemoczone, ciężko powiedzieć. Ogólnie wiem że poprzedni właściciel miał inną piękną profilowaną kanapę obszywaną białą nicią (widziałem na zdjęciach). Być może kanapa, która jest u mnie została założona przed sprzedażą z jakiegoś bardzie wysłużonego egzemplarza. W każdym bądź razie zamówiłem już pokrowiec na allegro, taki jak na tej aukcji tylko do wersji GS http://allegro.pl/pokrowiec-siedzenie-bmw-f-650-cs-i2908206829.html Kontaktowałem się z osobami, które już mają założone takie coś na swoich GS`ach i wszystkie opinie były bardzo pozytywne. Także mam nadzieję, problem kanapy uda się łatwo rozwiązać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×