Skocz do zawartości
Ofelia

Artykuł: pakowanie - co zabrać, co zostawić

Recommended Posts

Mam nadzieję ze w dobrym miejscu to wrzucam.

Sowizdrzał (Spozo też tam swoje dodał) napisał dość ciekawy artykuł o pakowaniu się na wyjazd. Artykuł został opublikowany o tu:

http://www.travelmot...rac-co-zostawic

Każdy jakiś tam swój sposób pakowania się zapewne ma, ale może artykuł pomoże tym początkującym i mniej zaawansowanym motocyklistom zafascynowanym podróżami.

Edytowane przez Pawel
błąd w linku
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Artykuł do bólu szczegółowy :blink: Nie zaszkodzi przeczytać każdemu,kto zaczyna i nie tylko przygodę z podróżowaniem motem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyznaje sie że zawsze mam problem z pakowaniem, zawsze biore za duzo

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak ktoś ma problemy z pakowaniem do odsyłam do Alika on znajdzie miejsce nawet na ..................ekspres do kawy :shock: toż to mój idol logistyczny

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak ktoś ma problemy z pakowaniem do odsyłam do Alika on znajdzie miejsce nawet na ..................ekspres do kawy :shock: toż to mój idol logistyczny

Zapomniałeś o pomidorach i daszku :)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja stosuję pakowanie próżniowe ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wzorem włoskich adventure riderów konieczny jest jeszcze campingowy zestaw mebli składanych, a przynajmniej krzesła i stół ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I już wiem , że najważniejsze w podróży są " małpeczki " ... Smaki do wyboru ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo fajnie opisane. Tylko z tym braniem oleju przez single bym się nie zgodził :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wzorem włoskich adventure riderów konieczny jest jeszcze campingowy zestaw mebli składanych, a przynajmniej krzesła i stół ;)

Krzesło mam, nad stołem pracuję. Włosi to moi idole kampingowi :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja stosuję pakowanie próżniowe ;)

Odkurzacz czy własny docisk?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapomniałeś o pomidorach i daszku :)

Miałem jeszcze oliwę z oliwek, ale nie chciałem Was dobijać. Były tez ogóreczki, ale szybko poszły jak dojechaliśmy do Zwierza :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Krzesło mam, nad stołem pracuję. Włosi to moi idole kampingowi :)

Bardzo wygodne krzesło z tego co moje pośladki pamiętaja :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I już wiem , że najważniejsze w podróży są " małpeczki " ... Smaki do wyboru ;)

O tym nigdy nie zapomina WINO.

Jak sie ostatnio okazało w Rumunii :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo wygodne krzesło z tego co moje pośladki pamiętaja :D

Eeee... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczytem zapobiegliwosci jest Rabaan z naszego forum, na zlocie w Choceniu naliczyłem u niego .... 6 par butów! (klapki, sandałki, połówki, adidasy, krótkie motocyklowe, długie motocyklowe) - wyjazd na dwa dni;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fetyszysta. Ot co!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

FAkt tekst Sowizdrzała niczego sobie , kilka patentów da sie wykorzystać . Niestety Ofelia , to sa rady dla mężczyzn i w żaden sposób nie będa pasować do tego co potrzebuje na wyjazd kobieta . No bo jak zmieści środki chigieny i kosmetyki do jednej malej kosmetyczki ? Szampon , żel , odrzywka w jednym ? To przecież jakaś profanacja . Ręcznik microfibry ? Skandal . Jest rozwiązanie....... przyczepka do motocykla albo motocykl na przyczepkę

hehhhehehe

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KOSTASS ja tam problemu z pakowaniem nie mam - np na 2 tyg. w Maroko spakowana swoje rzeczy + żarełko (batoniki zupki cukier herbatę kawę - dla 2 osóB) tylko w centralny kufer i miałam tam upchane jeszcze klapki i buty górskie (jeżdżą ze mną zawsze bo sprawdzają się dla mnie w każdych warunkach), spodnie motocyklowe i stwierdziłam, że i tak za dużo rzeczy zabrałam zabrałam.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

FAkt tekst Sowizdrzała niczego sobie , kilka patentów da sie wykorzystać . Niestety Ofelia , to sa rady dla mężczyzn i w żaden sposób nie będa pasować do tego co potrzebuje na wyjazd kobieta . No bo jak zmieści środki chigieny i kosmetyki do jednej malej kosmetyczki ? Szampon , żel , odrzywka w jednym ? To przecież jakaś profanacja . Ręcznik microfibry ? Skandal . Jest rozwiązanie....... przyczepka do motocykla albo motocykl na przyczepkę

hehhhehehe

Kobieta i motocyklistka w jednym nie ma problemu z pakowaniem jak mysle ;) (vide odpowiedz powyzej).

Wstyd z takimi seksistowskimi kawałkami wyskakiwać... Schodzimy na psy z forum. :(

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mnie pocieszył fakt, że w gruncie rzeczy, nasze przygotowania na wyprawy w zasadzie pokrywają się z instruktażem z linka... łącznie ze skanem co ważniejszych dokumentów

brakuje jeszcze kuchenki turystycznej na wyprawy ale to jest zakup już zaplanowany bez tej lektury ;-)

w naszym wypadku największy problem stanowią zawsze ciuchy których weźmiemy zbyt dużo mimo ograniczania się

no i niestety zawsze spora część bagażu zabiera mi konieczność wzięcia pieczywa bezglutenowego :-(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×