Skocz do zawartości
krs

Kamera Gopro Hero 2 Motorsports.

Recommended Posts

Witam.

Mam do oddania w dobre ręce kamerkę GoPro Hero 2 w najlepszej wersji Motorsports Edition. Kamerka użyta dosłownie kilka razy. W zestawie wszystko co daje producent, oprócz jednego wypukłego uchwytu na kask. Wszystko wygląda jak nowe. Kamerka z UK, więc bez gwarancji, ale jak to popsuć, nie mam pojęcia. Cena 850zł. Wysyłka gratis.

33.jpg

34.jpg

35.jpg

1.jpg

2.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oddasz, czy sprzedasz bo to różnica... ostatnimi czasy się okazało :-)

Jakiego konkretnie uchwytu brakuje, bo nie chce mi się szukac po necie? :-P

Jaka jest cena dla forumowiczów za ten konkretny zestaw? :-P :-D :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakiego konkretnie uchwytu brakuje, bo nie chce mi się szukac po necie? :-P

Brakuje zapewne naklejki na kask, tak już jest urządzone, że są one jednorazowego użytku. Kolega pewnie zamontował na swój garnek, a po odlepieniu taka trzymajka jest nic nie warta :-). Są na powyższej fotce zestawu zupełnie po prawej stronie (takich 5 elemencików) Jak to Mówisz - czuwaj! :lol:.

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaka jest cena dla forumowiczów za ten konkretny zestaw? :-P :-D :beer:

No, a jaka może być za sprzęt: używany, bez gwarancji i niekompletny 30% :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oddam za odpowiednią sumę żetonów, bądź zamienię się za nie, ewentualnie sprzedam. ;-)

Brakuje tego uchwytu o...

uchwyt.jpg

Tzn. mam go, ale na kasku. Nie mogę tego gówna oderwać, ale z drugiej strony i tak by z niego już nic nie było.

Dla forumowicza wysyłka gratis. Odbiór osobisty też gratis. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brakuje tego uchwytu o...

....

Tzn. mam go, ale na kasku. Nie mogę tego gówna oderwać, ale z drugiej strony i tak by z niego już nic nie było.

No nie - co za pesymistyczne spojrzenie - możesz oddać uchwyt z kaskiem - niech się "nowy" martwi ;)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No nie - co za pesymistyczne spojrzenie - możesz oddać uchwyt z kaskiem - niech się "nowy" martwi ;)

Jarek, zawstydziłeś Turbodymomena. :-D

36i6_turbodymoman.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Krs, taka fajna kamerka i już Ci nie potrzebna :)? Trzecia generacja w planie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powód jest błahy. Tworzyłem mały projekt i posiadam dwie takie same. Jedną sobie zostawiam. :-)

EDIT: Ooo... ;-)

dwie.jpg

Edytowane przez krs

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytałem z ciekawości, czy zmieniasz na nowszą :)

Sam mam II i jestem zadowolony. Swoją drogą od rodziców do Tomaszowa mam rzut beretem... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trójka w wersji black znając życie, w PL będzie kosztować majątek, a trójka white, to właściwie cieńsza, ale troszkę gorsza dwójka + jakieś tam wifi. Hero 2 ma 11Mpx a Hero 3 White 5Mpx. Jest cieńsza, ale bez obudowy, bo po włożeniu w obudowę wymiary są identyczne, więc generalnie się nie podniecam. :-D

EDIT: A i przylepce chyba dają tylko dwa, żadnych przyssawek, pasków, wszystko trzeba dokupić osobno, a to drogie jest cholernie.

Edytowane przez krs

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak nie sprzedasz do MBP to będę wstępnie zainteresowany, tylko ta cena forumowa musi dać się jeszcze lekko podciąć, jak już mam pomarudzić, albo jak kto woli ponegocjować :-D :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak nie sprzedasz do MBP to będę wstępnie zainteresowany, tylko ta cena forumowa musi dać się jeszcze lekko podciąć, jak już mam pomarudzić, albo jak kto woli ponegocjować :-D :beer:

Ja z dodatkową obudową (tą rozszczelnioną, kartami, ładowarkami, srutami, tutami) dałem blisko 2000zł w zeszłym roku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trójka w wersji black znając życie, w PL będzie kosztować majątek, a trójka white, to właściwie cieńsza, ale troszkę gorsza dwójka + jakieś tam wifi. Hero 2 ma 11Mpx a Hero 3 White 5Mpx. Jest cieńsza, ale bez obudowy, bo po włożeniu w obudowę wymiary są identyczne, więc generalnie się nie podniecam. :-D

EDIT: A i przylepce chyba dają tylko dwa, żadnych przyssawek, pasków, wszystko trzeba dokupić osobno, a to drogie jest cholernie.

Też się nie podniecam, ponieważ II w zupełności mi wystarcza :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak wspomniał krs, trojka w wersji black jest tylko ciut lepsza od dwójki jezeli chodzi o parametry no i ma cieńszą obudowę. Trzeba być niezłym gadżeciażem żeby pozbyć się dwójki i ciułać kasę na trójkę :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zostaw sobie dwie - zawsze mozesz krecic 3d, a i czasami fajniej robic filmy / ujecia, jak masz dwie kamerki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zostaw sobie dwie - zawsze mozesz krecic 3d, a i czasami fajniej robic filmy / ujecia, jak masz dwie kamerki :)

Dlatego też potrzebowałem dwie na chwilę. :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oferta Mikołajkowa - 8 paczek. Brać, bo muszę GS'a przerejestrować. ;-)

EDIT: Między 19-22 będę na trasie Tomaszów Mazowiecki -> Częstochowa -> Będzin/Czeladź, więc dowóz gratis. ;-)

Edytowane przez krs

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oferta Mikołajkowa - 8 paczek. Brać, bo muszę GS'a przerejestrować. ;-)

EDIT: Między 19-22 będę na trasie Tomaszów Mazowiecki -> Częstochowa -> Będzin/Czeladź, więc dowóz gratis. ;-)

No widzisz już powoli zaczynasz mądrze gadać... :-D :beer:

P.S. Jeszcze dwa piwa i ją wezmę :-)

Edytowane przez dakarowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No widzisz już powoli zaczynasz mądrze gadać... :-D :beer:

P.S. Jeszcze dwa piwa i ją wezmę :-)

Powiem tak: 600 to dużo, ale dam ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem tak: 600 to dużo, ale dam ;)

Chyba nie będziesz się licytował z kolegą..... Jarek daj spokój.. :lol: :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba nie będziesz się licytował z kolegą..... Jarek daj spokój.. :lol: :beer:

Jeszcze dwa piwa i ją wezmę :-)

- no to pij pieronem te piwa i bierz :lol:

Edytowane przez Jarek
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koledzy bo się wtrącę i sprzęt sprzątnę. Sprawa Aktualna? Czy już rezerwacja. ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koledzy bo się wtrącę i sprzęt sprzątnę. Sprawa Aktualna? Czy już rezerwacja. ??

Zabierają się jak pies do jeża. Dakarowy nawet w alkoholizm popadł wczoraj. ;-) Do Krakowa będę jechał we wtorek lub piątek, więc w razie co, mogę obrać kurs na Włoszczową.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zabierają się jak pies do jeża. Dakarowy nawet w alkoholizm popadł wczoraj.

To nie widziałeś mojego psa w jezowej akcji ;)

Dakarowy jak powiedział, że jest zainteresowany to nawet po denaturacie zdania nie zmieni - można powiedzieć, że już ta kamera jest jego - taki to chłop słowny jest! :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×