Skocz do zawartości
miskin

Naklejki F650 ST

Recommended Posts

Witam,

Czy moglby ktos podac strone z naklejkami do F650 ST. Na innych stronach oraz tych na forum graficy niestety potrzebuja naklejki aby mogli je odrysowac i sporzadzic wzor, a ja niestety nie posiadam ani jednej, Bede wdzieczny za pomoc.

Pozdrawiam.

Edytowane przez miskin

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś kiedyś się ogłaszał, że robi takie naklejki. Ktoś nawet chyba zakupił takie od tej osoby.

Poszukaj zapewne znajdziesz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W zeszłym roku kupowałem naklejki do swojej poprzedniej bejcy,ale nie mam już niestety namiarów na tego gościa.Jego ogłoszenie było gdzieś tutaj na forum.

Edytowane przez ahela

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W zeszłym roku kupowałem naklejki do swojej poprzedniej bejcy,ale nie mam już niestety namiarów na tego gościa.Jego ogłoszenie było gdzieś tutaj na forum.
Ktoś kiedyś się ogłaszał, że robi takie naklejki. Ktoś nawet chyba zakupił takie od tej osoby.

Poszukaj zapewne znajdziesz.

Tak, znalazlem ale mi chodzi o czarne elementy, jak na blotniku z przodu, czy kolo lampy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomyślę rano.

Tylko nie wiem za bardzo jak tego dokonać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś kiedyś się ogłaszał, że robi takie naklejki. Ktoś nawet chyba zakupił takie od tej osoby.

Poszukaj zapewne znajdziesz.

No np. Wsitek ;)

EDIT: o tutaj

Edytowane przez Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No np. Wsitek ;)

EDIT: o tutaj

Tak napisalem do niego, ale mi bardzie rozchodzi sie o czarne elementy w zaglebieniach i musza byc odpowiednio dopasowane, nie wiem jak to zrobic jak zdjac wymiary z tego. Macie moze jakies pomysly? Efka bardzo estetycznie przy tych naklejkach wyglada.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

idź do tych co oklejają jak nie wiesz jak to zrobić. ;)

To proste: folia transferowa obrysować, wskanować, strasować, wygładzić węzły, wyciąć ploterem. Albo jeszcze prościej - przyklejasz folię na boczek i ładnie odcinasz nadmiar ostrym nożykiem/skalpelem po krzywiźnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawdę mówiąc chyba tylko tu http://www.grafnet.eu/ mają naklejki jak oryginały. też mam od nich i są super.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawdę mówiąc chyba tylko tu http://www.grafnet.eu/ mają naklejki jak oryginały. też mam od nich i są super.

Nie maja naklejek do BMW F 650 ST, Natomiast jest mozliwosc ich zrobienia na podstawie starych naklejek, niestety ja ich nie posiadam.

Taka dostalem wiadomosc od strony http://www.grafnet.eu/

idź do tych co oklejają jak nie wiesz jak to zrobić. ;)

To proste: folia transferowa obrysować, wskanować, strasować, wygładzić węzły, wyciąć ploterem. Albo jeszcze prościej - przyklejasz folię na boczek i ładnie odcinasz nadmiar ostrym nożykiem/skalpelem po krzywiźnie.

Myslalem wlasnie nad ta opcja numer dwa, oby tylko nie zniszczyc owiewki ;) Pokombinuje jest teraz sporo czasu, jak mi nie wyjdzie podjade do kogos dzieki za rade.

Edytowane przez miskin

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×