Skocz do zawartości
dakarowy

Brak ogólnego oświetlenia

Recommended Posts

Wiem że temat powinien zachęcać do przeczytania postu ... więc jest zachęcajacy! :D

Zaczeło się od tego że dzisiaj odpalając motobike zgasły światełka :evil: (wszystkie) łącznie z kierunkami, stopami (nie mylic ze stopami metali ani procentowymi czy też stopami ludzkimi) :D itd. Problem polegał na tym, ze motek (na szczęście) chodził ale widziano ciemność 8-) , więc zdenerwowawszy się, :? zabrałem się do jego rozbiórki :drinkbeer: (zaznaczam, że pierwszy raz), po jego całkowitym ogołoceniu doszedłem do wniosku, że kompletnie nie wiem gdzie znajdują się bezpieczniki (które od raazu przyszły mi na myśl w związku z brakiem oświetlenia) :shock: Gdy je już, po wielkich trudach, znalazłem (czytaj znalazłem małą puszeczkę z 5 - cioma bezpiecznikami) okazało się, że powodem był jeden mały, niebieski, "dwurdzeniowy" (niczym athlon) bezpieczniczek 15 - którego to wyminiłem i nastała świetlność.

Piszę to dla potomnych, bo zapewne wszyscy obecni userzy wiedza, gdzie znajduje się owy bezpiecznik :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czy on na pra wia

nie swie ca ce sto py?!

bedziemy pamietac, niebieski.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

fajny humorystyczny opis :D najbardziej jednak uśmiałem się że:

zabrałem się do jego rozbiórki :drinkbeer: (zaznaczam, że pierwszy raz), po jego całkowitym ogołoceniu

... a bezpieczniki są pod kanapą :D

pewnie Ci się spieszyło, ale w takim momencie dobrze jest wrócić do kompa i zerknąć w manuala :D

http://f650gs.pl/viewtopic.php?f=19&t=2

ps. z braku czasu poskładałeś moto czy pojechałeś nakedem ? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no poskładany jest bo w trakcie rozkładania zacząłem od :drinkbeer: no i o dalszej jeździe nie było mowy (w końcu recydywa) :mrgreen:

P.S. Oczywiście wpadłem na pomysł co by dopytać na forum - gdzie znajdują się owe bezpieczniki? Ale oczywiście zapaliło mi się w d.u.p.i.e. i se pomyślałem - co to ja tego nie znajdę? (w końcu stolarz tego nie robił) :D I o mało się nie pomyliłem - ale "koniec języka za przewodnika" i "po nitce do kłębka", a raczej po kablach znalazłem puszeczkę :mrgreen: niczym MCGiver 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×