Skocz do zawartości
Jadwig28

POmoc do modyfikacji Efki

Recommended Posts

Gmole u Merty ko koszt ok. 250 pln,

daj znać jakbyś chciał "zdjąć" wymiary gmoli czy stelaży,

tylko ta Fka nie będzie w okolicach Bielska nieskończenie długo (mam nadzieję) :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gmole u Merty ko koszt ok. 250 pln,

daj znać jakbyś chciał "zdjąć" wymiary gmoli czy stelaży,

tylko ta Fka nie będzie w okolicach Bielska nieskończenie długo (mam nadzieję) :)

Merta i Zygmuncik z jednej "wsi" są, to może się dogadają przy :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sobotę zacząłem robić stelaż, ramki mam już zrobione, tzn. wygięte i pospawane. W sobotę kończę.... :)

Ponadto stwierdziłem iż przemaluje kask na biało. Rozebrałem połowę i zacząłem szlifować drobnym glasspapierem. Dzisiaj przyszły farby... :)

A tu ostatni wypad w teren... (bez lusterek :P )

CIMG0533.JPG

CIMG0536.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie narzekaj, nie ty jeden masz taki problem... pomału a do przodu, jak to godajom :D

tak bydymy narzekać i stoć w miejscu, to nic nie zrobimy, trzeba działać, jakoś se radzić....

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ech.. jakby było więcej pieniążków;(

Jakby było więcej pieniążków to byś się niczego w życiu nie nauczył bo kupowałbyś wszystko w sklepie i montował w serwisie a tak nauczysz się kombinować, tworzyć coś z niczego. To czego się nauczysz pozostaje do końca życia + satysfakcja ze zrobionej samodzielnie modyfikacji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to byś się niczego w życiu nie nauczył bo kupowałbyś wszystko w sklepie i montował w serwisie a tak nauczysz się kombinować, tworzyć coś z niczego.

Czyli tak normalnie, po polsku, po naszemu :-D Ciekawy jestem czy np w języku Goethego występuje słowo "kombinowanie" :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a tak w ogóle to pochwol sie motkiem.... :D

przed czy po dzwonku? :|

jest teraz rozłożony, owiewki dostają podkład, potem będzie malowanie.. ale jakie piękne malowanie;)

muszę wymienić napęd cały, regulator napięcia, lewe lustro, kierunki przednie jak nie uda mi się ich polepić, podnóżki dla pasażera. no i gumy by się przydało zmienić:/

tyle fajnie z malowaniem że moja mama zajmuje się malarstwem i mi to zrobi za free;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli tak normalnie, po polsku, po naszemu :-D Ciekawy jestem czy np w języku Goethego występuje słowo "kombinowanie" :-D

... ale już kombirkonowanie ( czy jakoś tak ) występuje w Greckim - Bajer tak pisze :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[...]

tyle fajnie z malowaniem że moja mama zajmuje się malarstwem i mi to zrobi za free;)

Podpytaj czy by nie chciała dorzucić jeszcze jednego kasku ;]

Jak maluje natryskowo to się mogę załapać nawet na "drugi plan", coś może doleci ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

malarstwerm artystycznym. jestem na etapie zastanawiania sie czy lepiej malowac pedzlem czy aerografem.. podejrzewam ze realizacja nastapi na wiosne.. jak narazie kolega rzuca czarny podklad na kask, czarny mat na mocowania podnozkow i oslony wydechu, i bialy podklad na reszte owiewek:) bo nie chce wracac do czrnego malowania calego mociaka, tylko prawdopodobnie na calosci bedzie rozrysowana mapa:)

ps. sorki ze pisze bez polskich znakow, nie mam ich w telefonie;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ps. sorki ze pisze bez polskich znakow, nie mam ich w telefonie;)

Hmm... - a to masz marny telefon - bez dużych liter i znaki interpunkcyjne dość rzadko w nim występują, ale może Mygosia tutaj nie zajrzy - jak tak to masz przechlapane :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przynajmniej bledow nie wale

Coś w tym jest :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chodzi mi raczej o to że zdarła się farba, i ze starości już nie wyglądał ładnie.. a skoro mam możliwość, to dlaczego by nie pomalować. i nie chcę lecieć w standard. będzie custom:)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawy jestem czy np w języku Goethego występuje słowo "kombinowanie" :-D

Występuje, występuje.

- Kombinują jak dać Polakowi mniej wypłaty niż mu się należy - to jeden przykłąd na słowo kombinowanie.

- kombinują jak zatankować auto na środku autostrady gdy zapomniało się telefonu i nie ma jak zadzwonić na asistance ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×