Skocz do zawartości
Jezier

BAŁKAN BEAUTY, CZYLI BAŁKAŃSKI TRIP ROWEROWY W WYDANIU KOBIECYM

Recommended Posts

W sumie przez przypadek trafiłem we wtorek w Łodzi do pubu Keja na slajdowisko o wiele mówiącym tytule "BAŁKAN BEAUTY, CZYLI BAŁKAŃSKI TRIP ROWEROWY W WYDANIU KOBIECYM".

2 dziewczyny, 2 rowery, ponad 2 miesiące, minimalizacja kosztów, przejechane 6 000 km. Polecam jeżeli ktoś z was w innych okolicznościach będzie miał okazję posłuchać opowiadania Gośki o tym co przeżyły i zobaczyły - warto.

Pomimo tego, że nie wybrałbym się w taką podróż rowerem - jestem zbyt leniwy, mam za mało czasu, znalazłbym jeszcze kilka innych wymówek jeżeli zaszłaby taka konieczność, to dostrzegam zalety podróżowania rowerem. Oprócz tego, że jedynym paliwem jakie musisz nabyć jest Rakija, to kolejną zaletą jest możliwość bliższego poznania ludzi i kultury regionu w którym akurat jesteś. Można oczywiście doświadczyć podobnych wrażeń korzystając z bliższego naszym sercom środka transportu, tylko nie trzeba się tak wszędzie spieszyć - jak to mamy w zwyczaju.

Impreza utwierdziła mnie w przekonaniu, że niebawem wrócę w tamte rejony :)/>

Reasumując Polecam

http://lodz.naszemiasto.pl/imprezy/663327,balkan-beauty-czyli-balkanski-trip-rowerowy-w-wydaniu,id,t.html

Edytowane przez Jezier
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×