Skocz do zawartości
rampus

Rękawice GORE-TEX Hein Gericke ECO II

Recommended Posts

Koledzy, Koleżanki,

Gwiazdor spisał się na medal, wedle listu z życzeniami przyniósł rękawice od Heńka na Gore. Niestety Niemiaszki sobie pofolgowali z rozmiarówką i nie sztymuje na 2cm obwodu. Rozmiar L, na moją wcale nietęgą dłoń 24cm są przyciasnawe (wg rozmiarówki powinny pasować na 26cm). Skórka pewnie by się rozciągnęła, pytanie czy nie poszły by najpierw szwy ;) Szkoda eksperymentować.

Jak fabryka dała, z paragonem i flepami HG:

DSCF1274.JPG

DSCF1269.JPG

DSCF1262.JPG

DSCF1277.JPG

Rękawice kosztowały 29,90 EUR, przecenione z 59, żeby była promocja to przesyłka z Niemców na pół + koszt wysyłki ode mnie, to myślę, że Gwiazdor się nie obrazi jak mu oddam 159zł.

Chętni? A może chętne, z racji na rozmiar? Laurze, która ma 22cm obwodu leżą jak najbardziej ok.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czytam i czytam, nawet sobie wina dolalem zeby czytac tak ze zrozumieniem....

i dopiero za trzecim razem zalapalem......, ze to jaks gwiazdor przyniosl rekawiczki....

ja bylem cale zycie wychowywany w wierze w swietego mikolaja..., regularnie co roku przychodzil osobiscie, mialem traumatyczne przezycia - musialem wierszyki recytowac, piosenki spiewac, ale przychodzil, moze dlatego ze zawsze w niego wierzylem....

a tu jakis GWIAZDOR, masakra...... :)

zapomnialem, ze tam na zachodzie sa inne zwyczaje niz u mnie na wschodzie we warszawie :)

ps. a rekawiczki jaki rozmiar maja, bo jakis musza miec - nr 7, nr 8, Nr 9 ?, bo ja w takiej numeracji znam swoj rozmiar

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

;) Mikołaj to jakiś internacjonalistyczny wymysł... U nas przychodzi 6 grudnia, co najwyżej ze słodyczami. Natomiast prezentu lub rózgi należy się spodziewać w Wigilię od Gwiazdora, ot obchodzimy przecież Gwiazdkę :)

Rozmiar na metce 10/L, pasują w praktyce na obwód dłoni 22-23cm, choć wg rozmiarówki HG na 26...

Clipboard02.jpg

To zmyliło Mikołaja, zazwyczaj noszę 11/XL, ale tymczasem HG podał, że będzie mi pasowała L'ka.

Edytowane przez rampus

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli da się natomiast Gwiazdorowi snickersa, to wg reklamy przestaje gwiazdorzyć i staje się wtedy zwykłym Mikołajem... tak ja to sobie tłumaczę mieszkając jeszcze dalej na północny zachód od Was :lol:

A w temacie rękawiczki mnie zaciekawiły, ale rozmiar niestety nie... :|

Edytowane przez dakarowy
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie też zaciekawiły, bo Gore w tych pieniądzach nieosiągalne, wykonanie całkiem ok, tylko z rozmiarówką przegięli, z deklarowanych 26cm są zbyt ciasne na 24...

Mam jeszcze możliwość zwrotu, więc jak nie znajdzie się ktoś, kto ulegnie pokusie promocji to odeślę, tylko będę w plecy podwójnie koszty przesyłki, no chyba, że szybko sobie niemiecki przyswoję i ich opieprzę za jawne wprowadzanie w błąd z rozmiarami ;) To wszystko pisałem ja, w imieniu Gwiazdora ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rampus zaprzęgnij Alika on jest podobno biegły w języku germańskiego najeźdźcy :lol: co prawda bardziej chyba technicznym ale może tez potrafi ich zje... bardziej po ludzku :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zmierzylem i mimo wielkiej ochoty nie wezme bo mam S/M czyli rozmiar 8/9 patrzac na rekawiczki z zapasow, ale obwod mi wychodzi 20cm, dziwne....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś kupiłem u nich wysyłkowo termokalesonki - długość dobra, ale obwód nogawi tak wąski, że nie byłem w stanie mimo szczerych chęci przepchnąć nogi ;)

Sprzedałem koleżance, która jest wysoka i szczupła - na nią były jak ulał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam nadzieję, że wkrótce niemoje ;)

Już "po ptokach", że tak powiem, 10 dni minęło, chociaż HG mi nie odpisało na maila po angielsku, więc mógłbym jakieś roszczenia wnosić, ale szkoda wydawać na przesyłkę, skoro nie ma większych w ofercie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×