Skocz do zawartości
rafix1

pokrowiec motocyklowy oxford opinie

Recommended Posts

Moto trzymam w blaszaku który lubi się skraplać i ogólnie wiadomo nie ogrzewany więc jesień zima wiosna wilgoć zawsze jakaś tam jest więc czy jest jakiś oddychający pokrowiec który mógłby być wykorzystany w plenerze i w garażu

Dużo pozytywnych opinii zbiera oxford a może polecacie coś innego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja użytkuję "oxforda" drugi rok.W sezonie prawie co dzień ( dojazd do pracy i przykrywam mota bez względu na pogodę ) ,zimą w blaszaku.Jeśli chodzi o przemakalność,to musi nieźle lać,żeby znaleźć jakieś krople na siedzeniu.Cena względem jakości na +.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja użytkuję od kilku lat Oxfordy i nie wnoszę zastrzeżeń, miesiąc temu nawet śnieg go przykrył

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę o zakupie OXFORD AQATEX czyli taki na zewnątrz i znalazłem w necie parę opinii że ten model za bardzo jednak nie oddycha czyli zbiera wilgoć pod pokrowcem nawet w miarę ciepłe dni np poranna rosa czyli z gleby czy coś takiego was spotkało bo w opisie producenta stoi że podobno oddycha

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę o zakupie OXFORD AQATEX czyli taki na zewnątrz i znalazłem w necie parę opinii że ten model za bardzo jednak nie oddycha czyli zbiera wilgoć pod pokrowcem nawet w miarę ciepłe dni np poranna rosa czyli z gleby czy coś takiego was spotkało bo w opisie producenta stoi że podobno oddycha

Też właśnie miałem o tym wspomnieć, ale nie byłem pewien, czy dokładnie o ten model chodzi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja nawet nie wiem jaki mam model. ale jestem zadowolona, jakies 80zł chyba kosztował

Edytowane przez MeJustine

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli planujesz wyjazd gdzieś z kuframi, bagażami to kup o "numer" większy - zakryje wszystko...

Zakryje moto, kufry i resztę także przed oczyma wścibskich.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też mam Oxforda - raz używałem :D

... przecież przykrytym nie będę jeździł ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do rozmiaru zgadzam się z opiniami powyżej.Właśnie ze względu na kufry kupiłem drugi raz oxforda.L był już za mały.Teraz jest XL i gutmarycha.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siema, noszę się z zamiarem kupna pokrowca oxford aquatex, do F650GS mam tylko kufer centralny i teraz moje pytanie. Kupic zwykly XL:

http://allegro.pl/pokrowiec-oxford-na-motocykl-xl-najwiekszy-aquatex-i5247059353.html

czy XL z przeznaczeniem do kufrów:

http://allegro.pl/pokrowiec-na-motocykl-z-kufrem-oxford-roz-xl-i5053382512.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

XL powinien styknąć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też mam (chyba L i jest ok) jak jest kufer wpiety to trochę koła widać jak na centralnej stoi. Ostatnio było oderwanie chmury a moto suchutkie. Jeszcze dostałem w "gratisie" blokadę z alarmem oxford :-)

Zapłaciłem ok 100/110

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam XL do Dakara, a do zwykłego GS-a używałem L i wystarczało, obojętnie czy z kuframi czy bez

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×