Skocz do zawartości
mirek2404

Opla Zafirę zdecydowanie nabędę

Recommended Posts

Tak, żeby grill zakryło. Namówiłeś mnie. Znikam. :D :beer:

I jak śnieg przesypuje się już nad kabiną :D

To nabruździliśmy koledze w temacie ;)

O czym to było?? A tak, tak Zafira to dobre auto :D

:beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mirek, po co Ci zafira - masz stado dzieci do wozenia czy co ?

kup jaki dwuosobowy kabriolet i bedziesz mial jakis fan :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bond ale zwróć uwagę ile cytrynówki zmieści się do kabrio a ile do Zafiry ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bawarczyk, bawarczyk... A bawarczyk to nie może mieć przodków z Ankary i budy z gyrosem na rogu Bauberger Str i Dachauer Str w Monachium? ;)/>

Paweł,

Ten bawarczyk, gdyby Adolf wyszedł z grobu, pierwszy poszedł by za nim. Wiem co piszę. Skórzane portki, kapelusz z piórkiem i te sprawy...

VW to świetne auta. Ale kilka lat temu. Teraz wszystko: vw, opel i japońce to jedno g...

Koreańce wbrew powszechnej opinii są samochodami dla ludzi. No chyba, że ktoś potrzebuje powiększyć sobie "ego" znaczkiem na masce ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nokian a mocy Ci w tym 116KM nie brakuje?? Bo na wiosnę chyba będę wymieniał swojego na nowszy model (mam 110KM i odczuwam braki) i zastanawiam się czy 115 czy 130KM

Powiem ci że jak wsiadłem w podobnego to się zastanawiam czy ja nie mam gdzieś podniesionej mocy, albo silnik brzytwa bo czasami znajomi którzy ze mną jadą są zdziwieni że tak ciągnie i nawet na 6-tym biegu z 80km/h pięknie wyciąga. Ja nie ingerowałem w silnik ani w elektronikę, taki z Niemiec przywiozłem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam ten sam model co Nokian - mocy nie brakuje. :)

Webasto mimo wymiany świeczki żarowej pochodziło dalej jeden sezon i znów szlag ją trafił - główny problem przy krótkich miejskich przebiegach (koszulka żarowa się zasyfia dieslem i kiszka).

Alik miałem podobnie, wymieniłem piecyk z D5WS (mam sterownie kabinowe)na piecyk od nowszego modelu z pompką wbudowaną hydronic II i od tej pory odpukać spokój. Mimo że piecyk Hydronic II jest wyższy to bez problemu wchodzi w miejsce starego.

W tych modelach montowali piecyki D5W jako dogrzewacze - obowiązkowo gdyż zimą silnik w tych Vanach nigdy nie osiągnął by tem. u mnie jak padł piecyk przy -10stC na zewnątrz, po 30 km jazdy osiągał około max 60 st, masakra a nie jazda. Montowali też, jak u mnie D5WS gdzie jest możliwość sterowania kabinowego, czyli postojowego zaplanowania włączenia ogrzewania i rano posadzenia dupy w ciepłym odmrożonym autku ;-) .

Centrino nie wiem o jakiej elektronice pisałeś ale jak padnie sterownik piecyka to najlepiej .... do śmieci, cała zalana w jakimś czarnym plastiku, podobno gdzieś grzebią ale gra nie warta świeczki.

Edytowane przez nokian66

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×