Skocz do zawartości
klansman

Honda NC 700 X abs i dct

Recommended Posts

Jak w temacie zamierzam kupic Honde NC700X z abs i automatyczna, dwusprzęgłową skrzyniabiegów DCT. Ma ktos jakies doświadczenia, opinei, uwagi??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam z Crosstourera, ale to wszystko Ci mówiłem i opisałem w teście na e-t ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam z Crosstourera, ale to wszystko Ci mówiłem i opisałem w teście na e-t ;)

Logan , co to e-t :oops: ?

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak w temacie zamierzam kupic Honde NC700X z abs i automatyczna, dwusprzęgłową skrzyniabiegów DCT. Ma ktos jakies doświadczenia, opinei, uwagi??

Co Cie urzeklo w tym motocyklu? Sorry ale dla mnie jest jakis taki nijaki.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan , co to e-t :oops: ?

Logan, ET kto następny? :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na zdjęciach to jakoś inaczej wyglądał ;)

e.t..jpg

Edytowane przez mirek2404
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co Cie urzeklo w tym motocyklu? Sorry ale dla mnie jest jakis taki nijaki.

Porecznosc, skrzynia DCT, C-ABS, cena, i 2 km na liczniku ;-) no i schowek w miejscu gdzie normalnie jest bak.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupuj, kupuj. Moze w tym roku obaj zostaniemy Hondziarzami ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan , co to e-t :oops: ?

enduro-tourer.pl ;)
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

enduro-tourer.pl ;)

Logan,

oczywiście wszyscy pamietali tylko tak z przekory trochę sie nabijali :D ;)

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytałem, że przy wyprzedzaniu trzeba uważać bo dość wcześnie lubi odciąć zapłon (na dość niskich obrotach). Kupujesz tę wersję turystyczną czy miejską?

EDIT: już docztałem, że x to turystyczna ;-)

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze mówiąc to to takie samo gówno jak Versys -fajny na szosę i tylko na szosę pseudo turystyk, chociaż Versys ze swoimi 63KM i prawie 62 Nm jakoś tam jechał................. po asfalcie ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytałem, że przy wyprzedzaniu trzeba uważać bo dość wcześnie lubi odciąć zapłon (na dość niskich obrotach). Kupujesz tę wersję turystyczną czy miejską?

EDIT: już docztałem, że x to turystyczna ;-)

Klans kupuje 2 sprzęgła, więc mu nie odetnie, tylko samo zmieni :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze mówiąc to to takie samo gówno jak Versys -fajny na szosę i tylko na szosę pseudo turystyk, chociaż Versys ze swoimi 63KM i prawie 62 Nm jakoś tam jechał................. po asfalcie ;-)/>

Ale będzie Miał nowy za niedużą kasę i z automatycznym sprzęgłem, którego potrzebuje. Ja tam Go trochę rozumiem jeśli chodzi o kwestię zakupu choć osobiście też wolałbym Dakarka ;-) ale to Klansman ma się cieszyć nie ja :lol:.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Klans kupuje 2 sprzęgła, więc mu nie odetnie, tylko samo zmieni :D/>

Logan, zawstydzasz mnie przy wszystkich :lol:. Piszę co wyczytałem w Świecie Motocykli, a z dct nie jeździłem (testowany w ŚM motocykl też tego systemu nie miał). Myślałem, że biegi się jakoś tam zmienia tylko bez sprzęgła jak w półautomacie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdy kupuje to co mu najbardziej odpowiada.Sam zastanawiam się czy by się nieco nie uasfaltować bo jazda w terenie już nie dla mnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan, zawstydzasz mnie przy wszystkich :lol:. Piszę co wyczytałem w Świecie Motocykli, a z dct nie jeździłem (testowany w ŚM motocykl też tego systemu nie miał). Myślałem, że biegi się jakoś tam zmienia tylko bez sprzęgła jak w półautomacie.

Oj, mój zawstydzony Jacku :P Kiedy przyjeżdżasz z Frankim do Łodzi? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odcina zaplon przy 6500rpm. No tak Logan ma racje z DCT to pelen automat z opcja sport i drive oraz mozliwoscia zmiany manualnej w dowolnym momencie pracy i przy dowolnym trybie. SIe okaze jak to sie sprawuje. Kilka osob, ktore tym jezdza z forum Hundy, chwali sobie te motocykle, sie okaze:). Co do zastosowan jezdnych, to mnie nigdy jakos super mega nie pchalo w kierunku off, czy tez innych piaskownic:), a na polna droge czy szutr i tym zapewne sie da:). Zastosowanie turystyczne..jak to juz ktos powiedzial, przygoda zaczyna sie w wyobrazni, a moto to tylk opolsrodek...wiec i do tego sie zapewne nada. Moje watpliwosci budzila twrałość i bezawaryjnosc...po czesci zostaly rozwiane przez uzytkownikow tego modelu, ale...najwiecej kmów nakrecil koles spod Wawy - lekko ponad 16tys...czyli jest po jednym przegladzie. Planowalem zakup w przyyszlym roku, ale pojawilo sie promo, pojawia sie srodki na koncie, wiec ahoj przygodo...jescze tylko musze z żona pogadac :kisshe:

Edytowane przez klansman
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiec ahoj przygodo...jescze tylko musze z żona pogadac :kisshe:/>

Ty to marzyciel jestes.....:)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Klansman, jak Tobie będzie dobrze, to mi dwa razy lepiej :-D :beer: wpadaj na Pałuka i może tym razem w końcu dasz się kulnąć automatem :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Klansman, jak Tobie będzie dobrze, to mi dwa razy lepiej :-D :beer: wpadaj na Pałuka i może tym razem w końcu dasz się kulnąć automatem :-P

Pałuki, to obowiazkowy punkt w kalendarzu, wiec juz sie szykuj na przygode z automatem, hahha

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×