Skocz do zawartości
klansman

(S) Sprzedam Sprzęgło Recluse

Recommended Posts

Sprzedam kompletny set automatycznego sprzegla do F650 gs 2001-2007 . Zestaw pozwala na wymiane sprzegla ze standardowego na rekluse, tak, ze po wymianie praktycznie eliminujemy potrzebe korzystania z manualnego (recznego) sprzegla. W sklad zestawy wchodza: kosz sprzegla, tarczki cierne, przekladki metalowe, sprezyny, stalowe i tytanowe kulki, i inne. Wymiana na recluse zajmuje ok 5roboczo godzin dla laika. Tak, tak nawet ktos poczatkujacy meczhanicznie jest w stanie to sam zrobic. Najwieksza trudnoscia bedzie odkrecenia nakretki mocujacej kosz sprzeglowy(140Nm+Loctite242), reszta to banal.

Zestaw uzywany, majacy 11000 przebiegu. Bez sladow zuzycia! Wedlug producenta, trwalosc zestawu sprzegla recluse jest wiekasza niz oryginaly.

Uwaga promocja :beer: Przy zakupie, montaz w Lodzi(miescie) gratis:)

http://www.rekluse.com/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

. Najwieksza trudnoscia bedzie odkrecenia nakretki mocujacej kosz sprzeglowy(140Nm+Loctite242

A nie 243? :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A nie 243? :lol:

i o to chodzi , i o to chodzi:) 243i

i brawo za czujnosc dla tego Pana :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jaka cena. ?

Oryginal w 2011 2600pln z groszami.

Mysle, o rozsadnych pieniadzach, z jedynka na poczatku i trzema cyframi po:)(bez przecinkow:D)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i o to chodzi , i o to chodzi:) 243i

i brawo za czujnosc dla tego Pana :beer:

Napisałeś głupotę to należało Ci się publiczne wytknięcie :lol: :lol: :lol:

242 też może być :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisałeś głupotę to należało Ci się publiczne wytknięcie :lol: :lol: :lol:

242 też może być :lol:

Uwziales sie na mnie i tyle :roll: ;-)

Edytowane przez klansman
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a tu kilka słów o projekcie RECLUSE i tutorial monatazowy:

http://f650gs.pl/topic/1952-rekuse-co-o-tym-sadzicie/page__st__20

aha, WAZNE w zestawie ze sprzęgłem oryginalen tekturowe pudełki, koszulka T-Shirt (lekko urzywany) i dwie naklejki:)

Prawda,ze warto:)! i oczywiscie montaz na terenie ŁDZ graris:)!@@@!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przypominam się:).

Oddam sprzęgło recluse w dobre ręce:)

Zestaw to komplet czesci, m.in. kosz sprzeglowy, przekladki i tarczki sprzeglowe, sprzezyny, talerz dociskowy, podkladki, lozyska, etc... Ze starego sprzegla zabieramy tylko ten trzpien - nazywa sie to to chyba wysprzeglik, sluzacy do rozsprzeglania. Patent recluse polega na tym, ze do zasprzeglania sprzegla, czyli spowodowania polaczenia silnika ze sprzynia biegow a tym samym przeniesieniem napedu dalej na kola, sluzy sila odsrodkowa a nie jak w standardowym rozwiazaniu sila sprezyn dociskowych. Standardowe sprzeglo jest stale zasprzeglone, my naciskajac na dzwignie sprzegla je rozlaczamy...w recluse sprzeglo na stale jest rozlaczone a dodajac gazu(zwiekszajac obroty silnika) , pod wplywem sily odsrodkowej sprzeglo zalacza sie i motocykl przy wlaczonym biegu - plynnie rusza. Sprzeglo dziala tak ,ze przy wzroscie predkosic obrotowej zaczyna sie zalaczac - ok 1600rpm, czyli zaraz po przekrtoczeniu granicy obrotow biegu jalowego. Pelne zalaczenie sprzegla nastepuje przy ok 2500rpm i jest to predkosc minimalna obrotow silnika, ponizej ktorej nie powinno sie zchodzic podczas jazdy, gdyz grozi to slizganiem sie sprzegla i jego przedwczesnym zuzyciem.Btw, w BMW F 650 GS , sporadycznie korzysta sie z nizszych predkosci obrotowych.

Montaz zestawy zajmuje srednio wprawionemu piekarzowi ok. 5h (sluze pomoca).

Jestem sklonny do duzych negocjacji cenowych. Cena w tym sezonie to juz nie jedynkaz przodu i conajmniej trzy kolejne cyfry...teraz mysle,ze 999 pln juz bedzie mnie satysfakcjonowac, a tak na powaznie kazda oferte rozwaze, gdyz ten zestaw jest mi obecnie absolutnie nie potrzerzbny i zalega w garazu...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jechałem kawałek tym "skuterem" i mogę powiedzieć - rewelacja. Można się skupić na jeździe w terenie i wybieraniu drogi czy balansie ciałem. Na forum jest kilka filmików i opis montażu, dla tych co nie wierzą.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może spróbuj je wystawić z zamiarem sprzedaży za granicę? Niemcy, UK, US? Popyt powinien być.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może spróbuj je wystawić z zamiarem sprzedaży za granicę? Niemcy, UK, US? Popyt powinien być.

MUsze wstawic na ebay`a i alledrogo...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogloszenie aktualne. Tylko po kolei, nie wszyscy na raz.... Do zestawu dorzucam czteropak zimnegoLecha free. :roll:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i znow podbija, bo Alik w swoim watku sprzedam kurtke pozbawil mnie pierwszego miejsca w liscie ogloszen...

Dobra, czekam jeszcze 7 dni i sprzedaje zestaw zaa ocean , do Azji, albo Afryki sami chcieliscie, a wlasciwie go nie chcieliscie....eBay bierze wszystko jak leci:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lech free?

Za takie "piwo" powinni karać :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lech free?

Za takie "piwo" powinni karać :-)

Jak to karac, przeciez Ty dobrze wiesz, ze na promocje nie ma mocnych i nie nalezy wybrzydzac

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chce sie narzucac, ale nadal jestem gotowy oddac komus za male pieniadze sprzeglo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chce sie narzucac, ale nadal jestem gotowy oddac komus za male pieniadze sprzeglo.

jak już pozbędziemy się stwierdzenia "małe pieniądze" to biorę ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak już pozbędziemy się stwierdzenia "małe pieniądze" to biorę ;)

Tobie na testy i w komis moge oddac

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TataKazika, pamietasz ,ze zarezerwowalem dla Ciebie to sprzeglo? Ewentualnei rezerwacje moge uznac za nie wazna, z powodu Twojej deklaracji w stanie wskazujacym na ....aktywny udzial w zlocie po godzinie 21;).

Ewentualnie, rozwazam tez taka opcje,ze kiepski sprzedawca ze mnie, bo na miejscu na zlocie, po pojaku naprawilem Ci motocykl:) . Sprzeglo dziala teraz jak powinno???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiscie, ogloszenie nadal aktualne. Cena pikuje ostro w dol. Moto sprzedazowa zima czymi cuda!.

Oferuje uczciwy procent dla osoby - posrednika, ktory znajdzie nabywce na zestaw sprzegla recluse. Nadmieniam, ze dochod ze sprzedazy, przeznaczony bedzie na szczytny cel i byc moze wesprze finansowo osobe z naszego forum( oczywiscie nie mnie ani nie kolezanki rosjanki co to moto z Krk zostawily - bo one przeciez na forum nie sa:) ). W kazdym razie chce si epozbyc tego zlomu:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to sprzęgło pasuje tylko do GSa czy jeszcze do czegoś?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×