Skocz do zawartości
MaciekKRK

Dakar w C.M. Rider Kraków

Recommended Posts

Witam,

Z góry mówię że szukałem odniesienia do tej konkretnej oferty ale nic nie znalazłem. http://cm-rider.otomoto.pl/bmw-f-bmw-f650gs-dakar-c-m-rider-M3037665.html

Wiem że ten Dakar stoi tam już dobry kawałek czasu ale może ktoś z Was wie dlaczego? Jeśli macie jakieś złe/dobre doświadczenie z tym sklepem to chętnie wysłucham. To ma być mój pierwszy motor więc zdaję się na wasze doświadczenie. Z góry dziękuję!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chyba dlatego, że cena jak za ten rocznik, przebieg i wyposażenie (raczej jego brak) jest trochę z kosmosu...

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydaje mi się że przebieg jest poprostu prawdziwy a nie jak większości gsów na allegro po 24-28K. Czy masz na myśli brak kufrów i innych tankbagów?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodatkowo ma wymienioną tylną lampę (od modelu <2004) co może budzić wątpliwości dotyczące jego bezwypadkowości, o migaczach nie wspomnę bo może oryginały się po prostu komuś nie podobały. Napęd to padaka, widać z daleka.

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopy - nie krytykujcie bo jeszcze nie kupi ;) :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydaje mi się że przebieg jest poprostu prawdziwy a nie jak większości gsów na allegro po 24-28K. Czy masz na myśli brak kufrów i innych tankbagów?

Nie twierdzę, że przebieg nie jest prawdziwy. Wg mnie jest prawdziwy.

Tak, mam na myśli to, że poza ABS i grzanymi manetkami jest goły. W tej cenie można kupić lepiej doposażone i utrzymane egzemplarze.

Chłopy - nie krytykujcie bo jeszcze nie kupi ;) :lol:

Dobrze że jestem babą ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Autoryzowany salon sprzedaje motek z takim napędem??

Wydaje mi się, że można obejrzeć. Przebieg jak przebieg, tragedii nie ma.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek - ten napęd mi moja eFkę przypomina :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ten napęd mi moja eFkę przypomina :)

Siedź cicho - bo jak się Justyna dowie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak za te pieniądze i ten motocykl, to żaden miód, powiedziałbym że bardzo drogo ;-)

P.S. Wydechy tez zamiast polerki - porysowane jakimś czyścikiem :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten motor oglądałem pobieżnie z pół roku temu.

Stoi w tym salonie już chyba ponad rok. Cena jest bardzo wysoka.

Przebieg wygląda na prawdziwy => widać, że na nim jeżdżono i to sporo. Napęd jest do wymiany. Co jeszcze do wymiany nie powiem, ponieważ nie oglądałem dokładnie.

Wydaje mi się, że można znaleźć tańsze alternatywy w lepszym stanie.

Był jeszcze żółty, ale chyba sprzedali już.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak byś chciał sprawdzony sprzęt, to Doodek sprzedaje swojego GSa. Co prawda nie jest to Dakar, ale serwisowany lepiej niż w ASO, bo u Jarka (polecam głębszą lekturę forum, żeby zrozumieć dlaczego).

Jest w Krakowie do obejrzenia.

Nie wiem jak z ceną, bo Doodek nie zdradziła na razie, ale myślę że krakowskim targiem da się dogadać ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak byś chciał sprawdzony sprzęt, to Doodek sprzedaje swojego GSa. Co prawda nie jest to Dakar, ale serwisowany lepiej niż w ASO, bo u Jarka (polecam głębszą lekturę forum, żeby zrozumieć dlaczego).

Jest w Krakowie do obejrzenia.

Nie wiem jak z ceną, bo Doodek nie zdradziła na razie, ale myślę że krakowskim targiem da się dogadać ;)

Nie jestem bieżącym serwisantem tego motka ;)

Co mogę powiedzieć, to to że w zeszły sezon był i "wszedł" w świetnym stanie - mogę nawet powiedzieć, że prawie nienagannym ( minimalne ślady użytkowania) -> co działo się przez ostatni sezon z pewnością wyjaśni z wrodzonym wdziękiem i szczerością sam Doodek.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jestem bieżącym serwisantem tego motka ;)

Co mogę powiedzieć, to to że w zeszły sezon był i "wszedł" w świetnym stanie - mogę nawet powiedzieć, że prawie nienagannym ( minimalne ślady użytkowania) -> co działo się przez ostatni sezon z pewnością wyjaśni z wrodzonym wdziękiem i szczerością sam Doodek.

stan się nie zmienił bardzo ;)

przecież kobieta jeździła... niepaląca ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

stan się nie zmienił bardzo ;)

przecież kobieta jeździła... niepaląca ;)

Pozostaje pytanie... czy tylko do kościoła...? :-P :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozostaje pytanie... czy tylko do kościoła...? :-P :-D

Daniel :shock: ale że Czort do kościoła

chłopie ogarnij się :?:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daniel :shock:/> ale że Czort do kościoła

chłopie ogarnij się :?:/>

Przecież trzeba sprawdzać co u konkurencji ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozostaje pytanie... czy tylko do kościoła...? :-P :-D

Właśnie w związku z tym prawie bez przebiegu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale "prawie" robi różnicę ;)

ale, ale, się wątek robi nie na temat ;)

wątek o sprzedaży Gustawa jest w dziale "Sprzedam"; a tu do/odradzamy kupno motka z Ridera.

Swoją drogą, ja tam nie słyszałam dobrych opinii o tym sklepie/serwisie, raz u nich kupiłam lampę i parę części, ale jak podsłuchałam rozmowy chłopaków serwisu to bym im swojego motka nie dała...

ten żółty GS którego mieli na sprzedaż jak mówił enlil wyglądał jakby go pędzlem malowali i aż dziwne że poszedł, bo cenę miał kosmiczną w porównaniu do stanu. Tego dakara też widziałam,a le jak zobaczyłam cenę to przestałam go dalej oglądać ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem jak serwis, ale obsługa u nich w sklepie nie grzeszy uprzejmością.

Co do sprzętu, to czasami warto słuchać bardziej doświadczonych.

Jeszcze kilka miesięcy temu podobnie do MaćkaKRK szukałem maszyny wychodząc z założenia może być drożej, ale chcę pewniaka i gdyby nie Rampus, to pewnie jeździłbym teraz pomalowanym anglikiem za cenę z peweksu ;)

Sprzęt Doodka posłużył tu jako przykład, które na pewno jest wart uwagi, ale zajrzyj też np do Nowości z otomoto na tym forum i będziesz miał jeszcze kilka ciekawych opcji do rozważenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze kilka miesięcy temu podobnie do MaćkaKRK szukałem maszyny wychodząc z założenia może być drożej, ale chcę pewniaka i gdyby nie Rampus, to pewnie jeździłbym teraz pomalowanym anglikiem za cenę z peweksu ;)

Jakby, co to ja jeżdżę pomalowanym anglikiem, ale sam sobie go pomalowałem, a włożyłem w niego tyle serca, że teraz na pewno zawołałbym cenę jak z peweksu ;)

Trafiłeś po prostu na uczciwy, niepicowany egzemplarz i pomimo, że był w służbie mundurowej to świetnie się zachował.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby, co to ja jeżdżę pomalowanym anglikiem, ale sam sobie go pomalowałem, a włożyłem w niego tyle serca, że teraz na pewno zawołałbym cenę jak z peweksu ;)

Trafiłeś po prostu na uczciwy, niepicowany egzemplarz i pomimo, że był w służbie mundurowej to świetnie się zachował.

pomalowany Anglik nie wiadomo skąd i nie wiadomo przez kogo, a pomalowany Anglik od Rampusa i przez Rampusa robi różnicę.

Handlowiec stawia na zysk, a właściciel ma sentyment. Ten pierwszy jest łatwy do oszacowania, a drugi bezcenny ;)

Jeżeli jest możliwość kupienia dobrego sprzętu ze znaną historią i za rozsądne pieniądze, to warto się nad tym zastanowić. Oferty z sieci również trzeba przejrzeć.

Życzę Maćkowi wytrwałości i powodzenia w poszukiwaniach!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo Wam dziękuję za wszystkie uwagi. Pewnie macie rację że nie jest to jeszcze ten właściwy, jestem dopiero na początku poszukiwań. Uparłem się na dakar bo chciałbym trochę pouczyć/pobawić się po za asfaltem. Tak więc cierpliwie szukam dalej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×