Skocz do zawartości
MaciekKRK

Dakar w C.M. Rider Kraków

Recommended Posts

Alik w Nowości z otomoto.pl, allegro, ebay… dawał ostatnio linka na Dakara

http://allegro.pl/sh...item=2978669469

Na pierwszy rzut oka wygląda nieźle, ale ja się nie znam. Niech zabiorą głos bardziej doświadczeni wyjadacze z tego forum :)

Edytowane przez enlil

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby, co to ja jeżdżę pomalowanym anglikiem, ale sam sobie go pomalowałem, a włożyłem w niego tyle serca, że teraz na pewno zawołałbym cenę jak z peweksu ;)

Jakże bliskie mi słowa :lol:

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli od/ Radzilismy Ci?:)

Cena kosmiczna!... Moze jednak ja za swojego Dakara 2004 rok, 37k km, kufry alu, stelaze, gmole, kufer centralny, motooiler, gniazdo zapalniczki, zapasowe detki, oryginalny tankbag BMW, klamke hamulca, płytki do regulacji zaworów biorę za mało :shock: :roll: :? :ph34r: .....

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli od/ Radzilismy Ci?:)/>

Cena kosmiczna!... Moze jednak ja za swojego Dakara 2004 rok, 37k km, kufry alu, stelaze, gmole, kufer centralny, motooiler, gniazdo zapalniczki, zapasowe detki, oryginalny tankbag BMW, klamke hamulca, płytki do regulacji zaworów biorę za mało :shock:/> :roll:/> :?/> :ph34r:/> .....

A masz ABS? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli od/ Radzilismy Ci? :)

Cena kosmiczna!... Moze jednak ja za swojego Dakara 2004 rok, 37k km, kufry alu, stelaze, gmole, kufer centralny, motooiler, gniazdo zapalniczki, zapasowe detki, oryginalny tankbag BMW, klamke hamulca, płytki do regulacji zaworów biorę za mało :shock: :roll: :? :ph34r: .....

Hmmm... nie wiem czy powinienem się odzywać :?: czy mam siedzieć cicho :huh: :ph34r:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm... nie wiem czy powinienem się odzywać :?: czy mam siedzieć cicho :huh: :ph34r:

Siedz cicho:) , my juz jestesmy umowieni :beer: slowo sie rzeklo, moglem wczesniej sie zastanawiac:)

. Na otarcie lez, mam u CIebie pakiet :drinkbeer: :drinkbeer: :drinkbeer: :drinkbeer: na Pałukach lub zlocie, bo bedziesz PRAWDA :cool:

ps. moto gotowe do odbioru!

Edytowane przez klansman
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

płytki do regulacji zaworów biorę za mało :shock: :roll: :? :ph34r: .....

Szkoda tych płytek ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

JArek, Ty to znasz prawdziwa wartosc tych malenstw :beer:

Abo widzisz .... jak takie płyteczki zostaną przypisane do "osoby fizycznej" to prawdopodobnie już mają rentę, a jeszcze mogły by popracować u kogoś - bo u siebie raczej już nie popracują :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Abo widzisz .... jak takie płyteczki zostaną przypisane do "osoby fizycznej" to prawdopodobnie już mają rentę, a jeszcze mogły by popracować u kogoś - bo u siebie raczej już nie popracują :)

NO to LOs Teneros dupa zbita... Płytki nei wchodza w pakiet wyposazenia, sorry;) . Czy mimo to jestes chetny;)?hahah

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NO to LOs Teneros dupa zbita... Płytki nei wchodza w pakiet wyposazenia, sorry;) . Czy mimo to jestes chetny;)?hahah

Eee... tam - nie ważne jak jest, ważne jak się umówiliście ;)

Nauczymy LosTeneros mechaniki i jak mu się gęsto od ludzi z problemami w domu zrobi to sam je odda :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdecydowanie odradziliście ten egzemplarz:) Mi się nigdzie nie pali ale jeśli by się trafił jakiś dobry zdrowy egzemplarz to zawsze mogę zagęścić ruchy:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NO to LOs Teneros dupa zbita... Płytki nei wchodza w pakiet wyposazenia, sorry;) . Czy mimo to jestes chetny;)?hahah

Buuu... a mi w sumie tylko na tych płytkach zależało... Dakar to tylko tak przy okazji :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A te płytki to CD czy DVD?? ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siedz cicho:) , my juz jestesmy umowieni :beer: slowo sie rzeklo, moglem wczesniej sie zastanawiac:)

. Na otarcie lez, mam u CIebie pakiet :drinkbeer: :drinkbeer: :drinkbeer: :drinkbeer: na Pałukach lub zlocie, bo bedziesz PRAWDA :cool:

ps. moto gotowe do odbioru!

Jestem u Ciebie w sobotę :D

a pakiet w postaci :drinkbeer: :drinkbeer: :drinkbeer: :drinkbeer: :drinkbeer: :drinkbeer: :drinkbeer: :drinkbeer: :drinkbeer: :drinkbeer: (chyba starczy???) będzie też na pewno przy najbliższej okazji.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie mnie zaraz tu wyśmiejecie ale jednak wybieram się na bliższe oględziny do CM RIDER. Kilka plusów które za tym przemawia to że jest to Dakar z krakowa. Dostanę 3 miesięcy gwarancji rozruchowej na wady ukryte. Przebieg mnie nie przeraża wogole jeśli motek był w miarę dbany. Na otwarcie sezony zostaje wymiana napędu oleju i przedniej opony. Cena nie jest rewelacyjna ale z 23%FV akurat mi to rekompensuje. Jeśli ktoś byłby chętny do pomocy podczas oględziń to będę wdzieczny a i piwko/winko postawię. Wstępnie chciałbym się tam wybrać 16go marca(sobota).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wstępnie chciałbym się tam wybrać 16go marca(sobota).

Pomogłabym, ale mnie wtedy nie ma.

Możesz spróbować uderzyć na PW do szymana - jest z Krakowa i miał Dakara (i o wymianie napędu wie wszystko ;))

Powodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie mnie zaraz tu wyśmiejecie ale jednak wybieram się na bliższe oględziny do CM RIDER. Kilka plusów które za tym przemawia to że jest to Dakar z krakowa. Dostanę 3 miesięcy gwarancji rozruchowej na wady ukryte. Przebieg mnie nie przeraża wogole jeśli motek był w miarę dbany. Na otwarcie sezony zostaje wymiana napędu oleju i przedniej opony. Cena nie jest rewelacyjna ale z 23%FV akurat mi to rekompensuje. Jeśli ktoś byłby chętny do pomocy podczas oględziń to będę wdzieczny a i piwko/winko postawię. Wstępnie chciałbym się tam wybrać 16go marca(sobota).

Ale pamiętasz, że tylko 60% vat odliczasz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie mnie zaraz tu wyśmiejecie ale jednak wybieram się na bliższe oględziny do CM RIDER. Kilka plusów które za tym przemawia to że jest to Dakar z krakowa. Dostanę 3 miesięcy gwarancji rozruchowej na wady ukryte. Przebieg mnie nie przeraża wogole jeśli motek był w miarę dbany. Na otwarcie sezony zostaje wymiana napędu oleju i przedniej opony. Cena nie jest rewelacyjna ale z 23%FV akurat mi to rekompensuje. Jeśli ktoś byłby chętny do pomocy podczas oględziń to będę wdzieczny a i piwko/winko postawię. Wstępnie chciałbym się tam wybrać 16go marca(sobota).

ważne, żeby sprzęt tobie odpowiadał!

Gwarancja rozruchowa jest rzeczą bardzo dobrą, ale teoretycznie rękojmie na wady ukryte powinien dawać każdy sprzedający. To reguluje prawo polskie.

Pytanie co znaczy gwarancja rozruchowa? Pewnie silnik, ponieważ pozostałe rzeczy są raczej widoczne. Jeżeli sprzedający w umowie pisze, że motor bezwypadkowy, to i bez gwarancji ponosi odpowiedzialność jakby był wypadkowy.

Ja nie za bardzo się znam na motorach, swój mam od kilku miesięcy i to tych zimowych, więc mogę tylko pooglądać z grubsza i wesprzeć obecnością. Nie wiem na 100% czy będę 16 marca, ale jak by co to mogę podjechać.

Napisz swój nr na pw

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak pamiętasz:)

Nie to że się czepiam, ale teraz mi przyszło do glowy, że chyba pełnej fv Ci nie dadzą, a vat marżę (ale mogę się mylić...) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×