Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Poszukuję właściciela Dakara z miasta Łódź.

Z racji, że planuje zakup Dkara chciałbym się spotkać i zobaczyć czy ten typ motocykla pasuje do mnie.

W sumie to mi na tym dosć mocno zależy dlatego jeśli ktoś z Łodzi z dakrem proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale sie chlopie wstrzeliles w temat!!!

Masz jeszcze 4 dosłownie cztery dni aby go obejrzec i sie przymierzyc, poniewaz w sobote go sprzedaje. Napisz na priv to podam Ci namiary. Moto do obejrzenia w srode, czwartek lub piatek po 16 albo extrem przed 7 rano - wybor nalezy do Ciebie:)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ajezier chyba :D Klansman chyba już nie ma, bo się postanowił "zHąłdzić" :P Husarii się zachciało, tylko zapomniał, że oni mieli 2 skrzydła, a nie jedno :P

Edit- o sam się zdążył zgłosić :D

Edytowane przez Logan
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale sie chlopie wstrzeliles w temat!!!

Masz jeszcze 4 dosłownie cztery dni aby go obejrzec i sie przymierzyc, poniewaz w sobote go sprzedaje. Napisz na priv to podam Ci namiary. Moto do obejrzenia w srode, czwartek lub piatek po 16 albo extrem przed 7 rano - wybor nalezy do Ciebie:)

Klansmanku nie uzywaj takich słów!!! Pamietam jak kiedyś jadąc puszką odpowiedziałem beztrosko przez CB radio jakiemuś potrzebującemu na pytanie "jak ścieżka"? - czysto chłopie;) - no i wysłuchałem podziękowań w postaci epitetów, że : panisko się znalazło!, wylazł taki ze wsi do miasta i juz Hrabiego zgrywa! chłopów to masz w rodzinie itp.

Nawet juz nie odpowiadałem bo ze śmiechu się krztusiłem i ze łzami w oczach drogi nie widziałem;)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×