Skocz do zawartości
bartolini

Szukam obniżonego GSa

Recommended Posts

Mega drogi, mega ubogi, chociaz przebieg normalny ale cena typowa- dealerska dla Niemca

Naturalne że motocykle w Niemczech są droższe ale są też technicznie zadbane i pewny przebieg. Sam ostatnio swój K1200S tu sprzedałem bo w Polsce takiej ceny bym nie uzyskał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam ostatnio swój K1200S tu sprzedałem bo w Polsce takiej ceny bym nie uzyskał.

Tu jest Polska, tu się cieżko oddycha ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie czekaj aż zrobi się ciepło ja kupiłem swoją aprilie jak już robiło się koło 0 ceny już leciały

(...)

Łatwo tak pisać, ale trzeba brać poprawkę na to że obecnie pogoda nie za bardzo daje możliwość sprawdzenia motocykla w czasie jazdy. A nawet wysoka cena nie jest gwarancją, że moto jest proste :/.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Łatwo tak pisać, ale trzeba brać poprawkę na to że obecnie pogoda nie za bardzo daje możliwość sprawdzenia motocykla w czasie jazdy. A nawet wysoka cena nie jest gwarancją, że moto jest proste :/.

Zawsze masz jakąś rękojmię i przy zakupie od kogoś kto prowadzi działalność gospodarczą, dosyć sporo czasu na ew. zgłoszenie reklamacji

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze masz jakąś rękojmię i przy zakupie od kogoś kto prowadzi działalność gospodarczą, dosyć sporo czasu na ew. zgłoszenie reklamacji

Mam, ale nie wiem czy np. w przypadku krzywego moto obejdzie się bez ciągania po rzeczoznawcach a później sądach. Nie sztuka wydać pieniądze "w ciemno" a później dochodzić swoich praw.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też w zimę kupiłem kask i kurtkę, pare zł zawsze zaoszczedziłem. Na dniach pojade sobie usiąść na tego: http://otomoto.pl/bmw-gs-f650-gs-gwarancja-armed-bike-M3279746.html Zobacze czy bedzie mi wygodnie. Niestety bez przejazdzki moto nie kupie, wiec i tak bede musiał czekać, aż sniegi stopnieją do zakupu.

Edytowane przez bartolini

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam po przerwie. Kupiłem GSa. Nie od BMW, bo te fajne przekraczały mój budżet, ale od Suzuki. Jest to GS500F, rok 2004, rejestracja 2005. Na liczniku trochę ponad 13kkm. Wygląda na oryginalny przebieg. Kilka rysek, jeden plastik troszkę ułamany, ale technicznie gitarra. Zaczynam przygodę po szosie, na piaski przydzie jeszcze czas. Zakupu dokonałem miesiąc temu jak był mały przeblysk wiosny. Następnego dnia pogoda się spsuła, więc moto stoi pod pokrowcem i czeka na lepszą pogodę.

Tak oto wyglądał. Fotka zrobiona w dzień zakupu jeszcze u poprzeniej właścicielki:

blogger-image--1137994308.jpg

przebieg.JPG

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to Kupiłeś moto "trochę" inne od planowanego :-) ale gratulacje.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie "trochę", ale akurat trafiła się dobra sztuka w akceptowalnej cenie to kupiłem. Niestety fajne GSy (te Wasze :P) były w kwotach ponad 10k, a założyłem trochę mniejszy budżet na pierwsze moto. Pewnie następny będzie F650GS :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajna maszyna. Robi robotę. :) Wdrażaj się szybko i dawaj na otwarcie sezonu. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może wpadnę jak ten biały shit stopnieje, a już powoli chyba na to się zapowiada. Wszystkie ciuchy już czekają na pierwsze promyki słońca :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już ta wiosna (czwarta w tym roku) ma być tą prawdziwą, także głowa do góry. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możesz rozwinąć myśl? :-)

No, że kolorystycznie pasuje do Rallye 2. ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No, że kolorystycznie pasuje do Rallye 2. ;)

Tak myślałem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×