Skocz do zawartości

Recommended Posts

Z rekawicami tez polecam koniecznie przymierzyc. Pozniej ewentualnie poszukac tanszej opcji z wiadomym rozmiarem w sieci.

Moje rekawice:

1. Na lato, w teren uzywam rekawiczek FOX Dirtpaw, teraz FOX bomber (bardziej pancerne). Wczesniej FLY'e ale szybko zrobily sie z nich szmatki

2. Na trase Rukka Apollo (Gore-tex). Mega wygodne. Mam od swiat wiec wiecej powiedziec na razie nie moge.

3 Vanucci z membrana z Sympatexu. Cieple ale podszewka w srodku luzna i jesli tylko dlon robi sie wilgotna to jest duzy problem zeby je zalozyc. Wkur... mnie to na maksa. Zwlaszcza ze tanie nie byly.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też kupiłem. Poprzednie używałem dwa sezony i sobie chwale, jako stosunkowo uniwersalne. Niestety wytarła się już wyściółka. Nowy model wygląda na solidniejszy, niż poprzedni, mają więcej ociepliny Thinsulate, no i więcej wstawek ze skóry. Ogólnie wrażenie bardzo pozytywne. Przed sezonem psiknę je jeszcze dodatkowo impregnatem do tekstyliów, bo pomimo, że membrana w starych trzymała się dobrze to na szwach puszczały wodę.

Gazetka Lidla pokazuje zdjęcie starego modelu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gazetka Lidla pokazuje zdjęcie starego modelu.

Dokładnie! Na focie stary model. Kiedyś oglądałem na "żywca" i nie ma porównania z tymi dostępnymi teraz. Jakościowo nowy model to dwie półki wyżej:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogladalem dzisiaj te rekawice i jak za ta cene to jest niezle. Nadaja sie raczej na cieple dni bo sa cienkie. Ciekawe jak wode puszczaja?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak wspomniałem wyżej, poprzedniki puszczały na szwach przy palcach. Zobaczymy w praktyce jak te wypadną. Mają skórzane palce zamiast tekstylnych.

Na duży deszcz to polecam:

lar2.jpg

Dobrze izolują też od wiatru ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I ja kupiłem te rękawice od Pascala i Okrasy. Chyba nie będą najgorsze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj ogladalem oferte z Lidla, rekawice tak jak piszecie, za siedem dych nie ma co narzekać, plecaki ciut tandetne ale tez ok. Za to hitem jest kask, o fck, o fck, powinni tego zabroc no ale to nie media market ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj ogladalem oferte z Lidla, rekawice tak jak piszecie, za siedem dych nie ma co narzekać, plecaki ciut tandetne ale tez ok. Za to hitem jest kask, o fck, o fck, powinni tego zabroc no ale to nie media market ;)

Plecak chała. Za 70 dych kupiłem w tym tygodniu ekstra plecak Polo 30 litrów, naprawdę super. Bez porównania z tym z Lidla. A kask jest super. Dla odważnych, albo do jazdy na sankach. Trzeba uważać, żeby tej szczęki przy otwieraniu nie urwać przypadkiem bo się ledwo trzyma. Albo urwać i będzie otwarty.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak naprawde niezle to sa podobno tylko kondony przeciwdeszczowe z tej oferty. Nie mialem okazji pomacac bo o 9.30 juz ich nie bylo :shock: Znaczy sie chyba jednak musialy byc calkiem ok skoro je wymiotlo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak naprawde niezle to sa podobno tylko kondony przeciwdeszczowe z tej oferty. Nie mialem okazji pomacac bo o 9.30 juz ich nie bylo :shock: Znaczy sie chyba jednak musialy byc calkiem ok skoro je wymiotlo.

U mnie też tylko XXL zostały. A na necie mają dobrą opinię.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak naprawde niezle to sa podobno tylko kondony przeciwdeszczowe z tej oferty. Nie mialem okazji pomacac bo o 9.30 juz ich nie bylo :shock: Znaczy sie chyba jednak musialy byc calkiem ok skoro je wymiotlo.

Widocznie niektórzy czytali:

http://www.motocykl-online.pl/newsy/tydzien-motocyklowy-w-lidlu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zróbcie liste to wam kupie, lidla mam pod domem :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a propos kasku jedna rzecz mnie zastanowiła, ale nie wiem czy mam rację, ale może powinienem mieć rację.

jesli on nie posiada homologacji CE (a nie wynika to z opisu) to czy nie powinni o tym informować?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a propos kasku jedna rzecz mnie zastanowiła, ale nie wiem czy mam rację, ale może powinienem mieć rację.

jesli on nie posiada homologacji CE (a nie wynika to z opisu) to czy nie powinni o tym informować?

Głupiego to nie obchodzi, a mądry i tak nie kupi. Żartuję trochę oczywiście, ale ten kask to podróba Naxa F0, który nie jest klasyfikowany w teście Sharpa nawet.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kupiłem przeciw deszczówkęwczoraj w Lidlu. Wygląda ok. Zabrałem ostatnią.

Sporo było jeszcze rękawic, kasków oraz bielizny termoaktywnej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przypadkiem to nie atest?mo.JPG

Nieeeee, to naklejka z jakimiś cyferkami i literkami. Wewnętrzny kod Lidla pewnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ha! a ja własnie dostałam maila od pani z PR Lidla, że chcą mi przesłać rzeczy z kolekcji którą właśnie wprowadzają do sklepów do testów ;) więc potestuję rękawiczki i dam znać ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ej Doodek ;) jak maja za dużo rzeczy na magazynie to też chętnie przetestuję ;) mogę zacząć w tym jeździć choćby i od jutra

rzuć życzliwe słowo dla Pani od PRL;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ha! a ja własnie dostałam maila od pani z PR Lidla, że chcą mi przesłać rzeczy z kolekcji którą właśnie wprowadzają do sklepów do testów ;) więc potestuję rękawiczki i dam znać ;)

Nie bierz kasku. Pod żadnym pozorem, chyba, że na kartofle.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rękawice nabyłem z lidla robią dobre wrażenie wyściółka trzyma się mocno, nie będzie wychodzić z palcami jak sie ręce spocą, zobaczymy jak wyjdą w trakcie używania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój główny problem z rękawiczkami to po pierwsze to ze mają za krótkie palce. A drugi to to że szybko zaczynają śmierdzieć ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nabyłem ten kask we wrześniu ubiegłego roku w promocji z motorem , zrobiłem w nim 3000 km . hałas przy setce chyba ze 200db :D

Górna wentylacja nie działa, wlot jest, wylotu brak :D ale to nie przeszkadza wiatr hula po całym kasku przez szpary w szczęce, tak wiec więcej dziur r nie potrzeba .

Blenda ok, nie opada, przejrzystość ok

w komplecie dwie szyby plus dwie wyściółki,karton i dwa lata gwarancji :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×