Skocz do zawartości

Recommended Posts

Polecam rękawice Alpinstars SP2

sp_2_black_2012.jpg

Testowane przeze mnie w ostatni weekend w dość niskich temperaturach, wygodne zapięcia, w miarę ciepłe (dla mnie przy grzanych manetkach aż nadto), wykonane super. W Intermotors cena ok 240 zł. Bez żadnych wszytych membran bo tego akurat nie lubię.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam rękawice Alpinstars SP2

[...]

W Intermotors cena ok 240 zł. Bez żadnych wszytych membran bo tego akurat nie lubię.

Z kiedy ta cena? ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I tak pewnie kupię jakąś Shimę bo cena jakaś taka "ludzka", tylko muszę przemyśleć jaki model.

RS-1 wyglądają całkiem nieźle tzn. biorąc pod uwagę zabezpieczenia i cenę.

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupiłem na letnie dni Modeka Traveller Sahara. W weekend przetestuję na szkoleniu. Ma być 26C :)

Edytowane przez enlil

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

odnośnie Shima,

w rękawicach Anii puścił szew po 2 miesiącach niezbyt intensywnego używania

w ramach reklamacji wymieniono na nowe

jest to jakiś sposób żeby co pół roku miec nowe rekawice ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy Możecie polecić jakieś letnie niedrogie rękawice?

EDIT: doczytałem od początku wątku mimo, że mi się nie chciało...

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy Możecie polecić jakieś letnie niedrogie rękawice?

EDIT: doczytałem od początku wątku mimo, że mi się nie chciało...

Mam te i sa oki. http://www.modeka.pl/pl/produkty/#!box/sahara_traveller/85/4/ . Teraz, gdy nie mam handbarow, to czuje jak rewelacyjnie dzialaja otwory wentylacyjne w rekawiczkach.

Wczesniej mialem te http://metroracing.pl/produkt/39_groove i byly bardzo oki!. Wytrzymaly 3 sezony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na lato polecam Fox Bomber cena ok.160zł na alledrogo , wyglądają dość solidnie.

Można w nich obsługiwać ekrany dotykowe co uważam za bardzo duży plus, testowane na iphone 4 i jakimś nowym Htc.

https://www.google.p...tml%3B500%3B500

Tą obsługą ekranów dotykowych sprawdzałeś, czy tylko wyczytałeś? :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na lato polecam Fox Bomber cena ok.160zł na alledrogo , wyglądają dość solidnie.

Można w nich obsługiwać ekrany dotykowe co uważam za bardzo duży plus, testowane na iphone 4 i jakimś nowym Htc.

https://www.google.p...tml%3B500%3B500

O, o takie coś mi chodziło. Dzięki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na wszystkie pory roku polecam BUSE. Mam je od 15 lat, to o czyms swiadczy. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na wszystkie pory roku polecam BUSE. Mam je od 15 lat, to o czyms swiadczy. :)

Dostałeś do kołyski na Swoje chrzciny? :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na lato polecam Fox Bomber cena ok.160zł na alledrogo , wyglądają dość solidnie.

Można w nich obsługiwać ekrany dotykowe co uważam za bardzo duży plus, testowane na iphone 4 i jakimś nowym Htc.

https://www.google.p...tml%3B500%3B500

Tez mam i z czystym sumieniem polecam.

Ps Nawigacja z ekranem dotykowym tez bez problemu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tą obsługą ekranów dotykowych sprawdzałeś, czy tylko wyczytałeś? :roll:

Osobiście użytkuje już jakiś czas i jest rewelacja, nie trzeba się szarpać z rękawiczką by np. odebrać połączenie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobiście użytkuje już jakiś czas i jest rewelacja, nie trzeba się szarpać z rękawiczką by np. odebrać połączenie.

Ano faktycznie trochę kiepsko ale coś tam niby działa, z tym że ja mam fox-y zwykłe szmaciaki za 80 zł, do tej pory ściągałem szmaty żeby odebrać albo zadzwonić :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ano faktycznie trochę kiepsko ale coś tam niby działa, z tym że ja mam fox-y zwykłe szmaciaki za 80 zł, do tej pory ściągałem szmaty żeby odebrać albo zadzwonić :-P

Ja mam oba typy Foxow. Bombery i DirtPaw. Z tego co kojarze spodnia czesc tych rekawic jest identyczna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam te i sa oki. http://www.modeka.pl...traveller/85/4/ . Teraz, gdy nie mam handbarow, to czuje jak rewelacyjnie dzialaja otwory wentylacyjne w rekawiczkach.

Po dwóch dniach użytkowania nowych rękawic (Sahara Traveller) w upale, a później błocie, puścił mi szef.

Jakby nie to, to generalnie bardzo fajnie leżą na rękach i nie jest w nich gorąco. Jak napisał Klansman otwory wentylacyjne super działają.

Edytowane przez enlil

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dotarły moje bombery, fajne :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzisiaj, po 4 tygodnia użytkowania nowych rękawić rukka appolo zawiozłem je do reklamacji - w majówkę przemokły na wskroś i się rozwarstwiły - jestem ciekawy jak do tego podejdzie producent - uzna / nie uzna reklamacji ?? natomiast kurtka i spodnie rukka sprawdziły się rewelacyjnie - w sumie zrobiliśmy ok 800 km w deszczu w ciągu trzech dni i nic nie przemokło

przy okazji zakupiłem coś na lato - fox bombery

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj odebrałem SHIMA gt-1 wp, dziś gorąco jak w rondelku więc jeszcze nie testowałem ale sprawiaja wrażenie porządnych... p.s. teraz cena promo - 220 chyba wiec nie jest źle :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam rękawice Alpinstars SP2

sp_2_black_2012.jpg

Testowane przeze mnie w ostatni weekend w dość niskich temperaturach, wygodne zapięcia, w miarę ciepłe (dla mnie przy grzanych manetkach aż nadto), wykonane super. W Intermotors cena ok 240 zł. Bez żadnych wszytych membran bo tego akurat nie lubię.

Jak widzę te rękawice to czuję ból w rękach. W zeszłym roku we wrześniu pojechaliśmy z małżonką w Polskę. W Łodzi był pitstop i między innymi kupiłem chyba takie rękawiczki, tylko cena była tak ze 2 razy większa. Kupiłem swój rozmiar i nawet mierzyłem , były dobrze dopasowane ale miały się zrobić jak druga skóra. Do dnia dzisiejszego operacja ubierania a zwłaszcza ściągania wymaga dużego wysiłku. Te carbonowe wstawki piją w ręce jak imadła i pojeździe mam odbite szwy. Po Ukrainie gdzie było ciepło doszło prawie do zmacerowania skóry na kostkach. Zawsze miałem takie proste rękawiczki Rally i zakup tych uważam za największą porażkę, teraz nabyłem Atlantis 3 które są 100% wygodniejsze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam SHIMA mam używam bardzo wygodne rękawiczki, łączenia niewyczuwalne, skóra miękka, za bardzo rozsądne pieniądze...q1_1_14.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzisiaj, po 4 tygodnia użytkowania nowych rękawić rukka appolo zawiozłem je do reklamacji - w majówkę przemokły na wskroś i się rozwarstwiły - jestem ciekawy jak do tego podejdzie producent - uzna / nie uzna reklamacji ?? natomiast kurtka i spodnie rukka sprawdziły się rewelacyjnie - w sumie zrobiliśmy ok 800 km w deszczu w ciągu trzech dni i nic nie przemokło

przy okazji zakupiłem coś na lato - fox bombery

To mnie troche zmartwiles... Tez kupilem Apollo rok temu i nie zdazylem przetestowac w deszczu. Mysle ze okazja sie jeszcze nadarzy... CO do gwarancji to mysle ze nie powinno byc zadnego problemu wszak to jest top model i jest 5 lat gwarancji. Sytuacja jaka opisales nie ma prawa zaistniec w rekwicach za taka kase i takiej marki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przy okazji zakupiłem coś na lato - fox bombery

Dostałeś gdzieś w Wwie od ręki czy wysyłkowo?

Muszę szybko zakupić, bo ręce mi się kiszą, a pogoda rozpieszcza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×