Skocz do zawartości

Recommended Posts

jest dobrze - dzisiaj zadzwonili i powiedzieli, że do odebrania są nowe rękawice :mrgreen: - nic tylko jechać do jodłowa i sprawdzić czy znowu przemokną ;-)

Ja swoje teraz na pewno po drodze do Jodłowa sprawdze :). Mam nadzieje, ze nie bede musial paragonu szukac...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na wiosnę/jesień mam Modekę Sportie. Za handbarami za ciepło się robi już przy ok 20 stopniach. Szukam czegoś na upały (czyli od 20stopni)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jest dobrze - dzisiaj zadzwonili i powiedzieli, że do odebrania są nowe rękawice :mrgreen: - nic tylko jechać do jodłowa i sprawdzić czy znowu przemokną ;-)

sprawdzone, przemoknietę, i jeszcze dodatkowo rozwaliły się na szwie - w następnym tygodniu nówkę sztukę (gwarancyjną) idę zareklamować :-(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sprawdzone, przemoknietę, i jeszcze dodatkowo rozwaliły się na szwie - w następnym tygodniu nówkę sztukę (gwarancyjną) idę zareklamować :-(

Ja pierdziule... Moze jakas pechowa partie Ci wpychaja. Moje sa jak na razie ok, chociaz deszczu wiekszego to one jeszcze nie widzialy. Tak jakos w drodze na zlot, podczas pojezdzawek zlotowych i w drodze powrotnej wiekszy deszcz mnie omijal.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sprawdzone, przemoknietę, i jeszcze dodatkowo rozwaliły się na szwie - w następnym tygodniu nówkę sztukę (gwarancyjną) idę zareklamować :-(

dzisiaj zaniosłem, zareklamowałem, pan w sklepie był w szoku - teraz znowu 3-4 tyg. oczekiwania na uznanie/nieuznanie reklamacji :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jest dobrze - dzisiaj zadzwonili i powiedzieli, że do odebrania są nowe rękawice :mrgreen: - nic tylko jechać do jodłowa i sprawdzić czy znowu przemokną ;-)

sprawdzone, przemoknietę, i jeszcze dodatkowo rozwaliły się na szwie - w następnym tygodniu nówkę sztukę (gwarancyjną) idę zareklamować :-(

dzisiaj zaniosłem, zareklamowałem, pan w sklepie był w szoku - teraz znowu 3-4 tyg. oczekiwania na uznanie/nieuznanie reklamacji :-D

no i dzisiaj zadzwonili - już są - nówka pewex sztuka już czeka na mnie - trzecia para, trzeci miesiąc a w tych rękawicach przejechane tylko dwa razy do jodłowa :), a może w Jodłowie jakiś super mikroklimat niszczący rękawice jest :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo (Rukka) Apollo w Jodłowie nie lądował to nie przyzwyczajony :P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale wylądował na moich dłoniach, to może temu przepuszcza B-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale wylądował na moich dłoniach, to może temu przepuszcza B-)

Moze TY jakies toksyczne lapy masz? ;) Moje sa ok, chociaz w deszczu w nich jeszcze nie jezdzilem. W upal sa troche zbyt cieple. Sa bardzo wygodne.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z racji, iż rzadko widuje się pozytywne opinie w necie - chciałbym niniejszym pochwalić firmę Shima, która to po ok. 1,5 roku od zakupu (w każdym sklepie info o rocznej gwarancji, na szczęście zapytałem bezpośrednio i stwierdzili, że dają dwa lata ;]) zszyła mi palec rękawiczki w ciągu chyba 2 dni od otrzymania przesyłki ode mnie. Dziękuję serdecznie i polecam, rasta.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

polecam bmw two in one, to jest to samo co held air n dry, ale nowe na alledrogo znalazłem za pół ceny

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daj jakiś namiar za te pół ceny :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daj jakiś namiar za te pół ceny :)

w tej chwili go nie ma na allegro i nie mogę znaleźć maila, jak będą to dam znać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie by było gdybyś odszukał jakiś namiar - w zakonczonych widzę jedne za 4,5 stówki, ale to tylko jeden rozmiar - raczej okazjonalna sprzedaż czegoś co nie pasowało.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dobrze przymierzyć przed zakupem, niestety nie znalazłem rękawic BMW które by pasowały na moją dłoń

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dobrze przymierzyć przed zakupem, niestety nie znalazłem rękawic BMW które by pasowały na moją dłoń

akurat te mają takie same jak held, na brzegach mają nawet małe logo, jak tylko będą w dobrej cenie to napiszę

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To poproszę :) 9-9,5 :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam dwie pary Shimy, dają radę. Coś tam się popruło, ale napisałem prosto do producenta i poszyli gwarancyjnie. Po nawoskowaniu przez chwilę wody nie puszczają :)

W tej cenie moim zdaniem warto, chociaż teraz szukam czegoś cieplejszego i może z gore.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mial ktos moze do czynienia z rekawicami shima rs-1:

http://shima.pl/pl/r...1721712638.html

Jakies opinie na ich temat?

Fajna koncepcja za tą cenę. Trzeba jednak trafić na dobry egzemplarz. Kupiłem te rękawice na ostatni wyjazd i okazało się, ze protektory w prawej są wszyte w złym miejscu. Mierząc w sklepie wszystko wydawało się ok, natomiast podczas jazdy wrzynały się w dłoń. W efekcie musiałem jeden wypruć :/. W sumie 300 pln poszło się ... . No i są to raczej rękawice na lato.

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajna koncepcja za tą cenę. Trzeba jednak trafić na dobry egzemplarz. Kupiłem te rękawice na ostatni wyjazd i okazało się, ze protektory w prawej są wszyte w złym miejscu. Mierząc w sklepie wszystko wydawało się ok, natomiast podczas jazdy wrzynały się w dłoń. W efekcie musiałem jeden wypruć :/. W sumie 300 pln poszło się ... . No i są to raczej rękawice na lato.

Fakt z protektorami, nie wiem jakim cudem, ale tak co 3 jazdy mnie uwierają i trzeba kombinować jak je przesunąć :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do ok. jakiej temperatury jezdziliscie w tych shimach z 'akceptowalnym' komfortem termicznym? :)

I czy w przypadku grzanych manetek + handbarow z oslonami od kamieni/pedu powietrza, jakie sa seryjnie w Dakarach, da sie w nich przejezdzic koncowke/poczatek sezonu bez poodmrazanych dloni ;) ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jeździłem tylko jak było gorąco i gotowałem się w normalnych :). Te shimy są częściowo perforowane więc imo słabo będą się spisywać na początku i końcu sezonu, przynajmniej przy dłuższych przelotach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×