Skocz do zawartości
klansman

Jak kupowałam/łem swoj motocykl czyli moje przygody z salonem i serwisem

Recommended Posts

na razie wiem, że ma dotrzeć do Pawelca w przyszłym tygodniu, potem musi miesiąc być jako demówka, a potem

Oooo.... to będzie czym pojeździć w Nowym Tomyślu ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rozumiem że zmieniliście salon, ale czemu zaraz olaliście KATA? nie pasował wam czy w ten sposób postanowiliście ukarać całą markę? :)

To nie tak że chcieliśmy kogoś ukarać, a już zwłaszcza siebie.

Po prostu skutecznie zniechęcili nas: do siebie na zawsze, a do KTMa na dwa lata

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To już są jaja... Przyzwyczaiłem się że Stoll lekceważy osoby od których być może coś kupi (jak usługi mojej firmy), ale z klientami takich numerów podobno nie robił...

Dzwoniłem do salonu, pani ma znalezc wlasciciela, ktory jest gdzies na wakacjach i czekam na telefon od niego. Pani bardzo chciala mnie skontaktowac z kierownikiem salonu - Wojtkiem...ale z tym juz mialem do czynienia...i coz, odpowiedzialem maga grzecznie jak na siebie...,ze z tym panem to wlasciwie poki co nie mam o czym rozmawiac...POinformowalem, ze chce uslyszec propozycje wlasciciela na zalatwienie sprawy, zanim bede sie kontaktowal z Honda Polska...zobaczymy jak sie sprawa dalej potoczy. MInimum to, naprawa motocykla na miejscu u mnie albo zabieraja go, naprawiaja i odwoza + jakis gratis do moto...np. wyzsza szyba akcesoryjna, gmol czy cos innego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jutro, po poludniu zabieraja motocykl, kleja maneteki, doprowadzaja do porzadku instalacje elektryczna grzanych manetek, a pierwszy przeglad gwarancyjny place tylko za olej i filtry...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...i ktoś dostanie po łapkach, daj Boże, że go to czegoś nauczy!

Dowcip mi sie przypomniał

Nauczycielka poleciła dzieciom, zeby napisaly wypracowanie,

które zawierac bedzie cztery aspekty:

1. Monarchia

2. Seks

3. Religia

4. Tajemnica

Powiedziala, ze kto skonczy bedzie mógl iść do domu.

Dzieci zaczęły pisać. Po kilkunastu sekundach wstaje Jasio i oddaje

prace. Nauczycielka nie chce wierzyć, że udało mu się

już skończyć. Prosi go, żeby odczytał swoje wypracowanie.

Jasio czyta z dumą: " Ktoś zerżnął królową! Mój Boże! Kto?"

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Upust niewiele ponad 3% , z czego 200pln w kasie, reszta w akcesoriach, tzn opuścili mi 200pln i zamontowali grzane manetki oxforda i gniazdo zapalniczki....

Niski rabat tlumaczyli niby tym ,ze to juz i tak przecenione moto...wyprzedaz modelu 2012 ....

Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że cena zakupu dla dilera to 20 tys. Zapraszam na serwis do Poznania - w Honda Budzyński jest kumaty mechanik.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w Honda Budzyński jest kumaty mechanik.

Zmieniłeś robote? :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że cena zakupu dla dilera to 20 tys. Zapraszam na serwis do Poznania - w Honda Budzyński jest kumaty mechanik.

Na serwisy albo POznan albo Wawa:)

Z koleii ja z dobrych zrodel wiem( forum hondy;),ze cena lodzkiego przegladu rozni sie w cenie od warszawskiego mniej wiecej 180pln na korzysc warszawy:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że cena zakupu dla dilera to 20 tys. Zapraszam na serwis do Poznania - w Honda Budzyński jest kumaty mechanik.

Alik, a jak jestes dobrze poinformowany to powiedz mi czy i jak mozna otworzyc salon sprzedazy motocykli? Czy jest mozliwy salon bez serwisu, czy to jest do ograniecia czy to mega upierdliwa sprawa?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zapewne trzeba dysponowac odpowiednia gotowka i lokalnem - reszta do dogadania :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak się jednak zastanawiam, po co (z punktu widzenia klienta) salon bez serwisu. Kupić nowy otor można gdziekolwiek tylko co potem ;)

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

. Kupić nowy otor można gdziekolwiek tylko co potem ;)/>

Jarek w Bielsku :)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie - ja nie potrafię brać kasiory za papraninę i w ogóle jakość "serwisów" mi nie wychodzi ;)

Ale jak ktoś ..... coś ..... to ja chętnie - uwielbiam gonić ludzi do roboty :lol: - byle szef był człowiek :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik, a jak jestes dobrze poinformowany to powiedz mi czy i jak mozna otworzyc salon sprzedazy motocykli? Czy jest mozliwy salon bez serwisu, czy to jest do ograniecia czy to mega upierdliwa sprawa?

Gotówka, lokal, brak dealera w pobliżu (tu ustala importer), obranderowanie salonu, lokal zaopatrzony w odpowiedni sprzęt (często zakupiny od importera) itp, itd. Dość kosztowna i upierdliwa sprawa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik czy ta Honda Budzyński to kiedyś był na Obornickiej? raz tam podjechaliśmy jeszcze naszą Shadow i klimat był co najmniej dziwny... ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik czy ta Honda Budzyński to kiedyś był na Obornickiej? raz tam podjechaliśmy jeszcze naszą Shadow i klimat był co najmniej dziwny... ;-)

w Honda Budzyński jest kumaty mechanik.

Ale teraz pracuje kumaty mechanik :-D :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik czy ta Honda Budzyński to kiedyś był na Obornickiej? raz tam podjechaliśmy jeszcze naszą Shadow i klimat był co najmniej dziwny... ;-)/>

Tak, chyba tak. Teraz z tego, co wiem sa na Ratajach w Forcie odremontowanym.

Od dilerach moto to więcej może rzec Leff. Swego czasu się zastanawiał nad kuj.-pom. ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

byłem i widziałem,

nie Rataje tylko Raszyn

obok osiedla Kopernika,

Zwischenwerk VIIIa Rohr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jutro, po poludniu zabieraja motocykl, kleja maneteki, doprowadzaja do porzadku instalacje elektryczna grzanych manetek, a pierwszy przeglad gwarancyjny place tylko za olej i filtry...

Dziś jest 26-02-2013 g. 14:44, manetki nadal się kleją :lol: :hammerpc: :hammerpc: :hammerpc: :hammerpc: :hammerpc: :hammerpc: :hammerpc: . Moto na piątek ma być u mnie... Miał być jeden dzień naprawy, jest już 6 dni , a będzie minimum 9dni, a to tylko manetki!!!! Boje sie co będzie przy wymianie oleju i filtrów, tak ze 3 tygodnie to minimun:D.

ps. albo zlosciwosc przedmiotow martwych,albo (to nowe oxfordy), Chińczyki wykorzystali nowa mieszankę gumy i dotychczas urzywane keleje nie dają rady...przy wlaczonym grzaniu manetki sie rozklejaja...

ps2. gwint mocowania pokrywy aku, naprawiony - tuleja wklejona w plastik

ps.3 zlaczki elektryczne zaizolowane,.

ps. xxx, mysle sobie , jest takie bezrobocie, kryzus a serwisy, "remontowcy" itd, jak odwalali szopki tak odwalaja....

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje oxfordy na Trampku XL 700 weszly na wcisk - tak ciasno bylo ze nie trzeba bylo wogle kleic.

Model Sport.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziś nagle, niespodziewanie na wysliwtlaczu mojego telefonu pojawio sie info z salono hondy...moto gotowe!...i przywiezli mi o 17, a ze bylo cieplo +5C...nawinalem 50km i do teraz mam banana na buzi:) . Manetki dzialaja, wszystko naprawil. Radosc z jazdy, bezcenna;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz w końcu tablice czy ganiasz bez? :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz w końcu tablice czy ganiasz bez? :-D

a na uj mu tablice przecież jeździ po mieście a nie po lesie ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i jeszcze jakieś fotostory by mu przysłali do domu :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×