Skocz do zawartości
4x4piotr

(K) Kupię BMW F650GS wersja DAKAR mile widziana

Recommended Posts

...jak w temacie, najlepiej ze znana historia serwisowa, nie musi byc sliczny ale technicznie ma byc brzytwa :-D wersja dakar mile widziana (mam 188 cm...wzrostu) kufry, sakwy, gmole i inne takie tez mile widziane :roll: wszelkie info prosze na priv'a :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oooo....!

Cześć!

A mówią, że to kobiety zmieniają zdanie co 5 minut.

:D

Ps. Dakar bardzo ok :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

he, he...jednak Szparaq sprowadzil mnie na wlasciwa droge :) i wszystko wskazuje, ze bedzie to rd03 :mrgreen: ale ten twoj byly...ktm znaczy sie :D to jeszcze dzisiaj mi sie sni...fajny jest, pzdrv piotr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

podziwiam ludzi, którzy kupują stare, wyjechane mota, które swą renomę zawdzięczają tylko i wyłącznie własnym użytkownikom, psujące się w trasie, dużo palące i kosztujące majątek (jak za te roczniki).

Nawet ich producent nie kontynuuje serii...

To jest moje zdanie...

:)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W takim razie wieczorkiem podeślę ofertę bo dzisiaj coś zwiozłem. Niestety ma pełną historię serwisową, jest idealny i jest piękny. Mimo że nie spełnia Twoich wymagań może się spodoba ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

podziwiam ludzi, którzy kupują stare, wyjechane mota, które swą renomę zawdzięczają tylko i wyłącznie własnym użytkownikom, psujące się w trasie, dużo palące i kosztujące majątek (jak za te roczniki).

Nawet ich producent nie kontynuuje serii...

To jest moje zdanie...

:)

...i na tym to wlasnie polega brachu :) a potem tym czyms objezdzaja azje czy inne takie .... i wracaja na kolach :)

Edytowane przez 4x4piotr
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...jak w temacie, najlepiej ze znana historia serwisowa, nie musi byc sliczny ale technicznie ma byc brzytwa :-D wersja dakar mile widziana (mam 188 cm...wzrostu) kufry, sakwy, gmole i inne takie tez mile widziane :roll: wszelkie info prosze na priv'a :beer:

temat juz nieaktualny - moto kupione: stare, wyjechane, swoja renome zawdziecza m.in. osttniemu uzytkownikowi ...tylko, ze sie nie psuje i jakby w uczciwej cenie... :mrgreen: warto bylo poczekc :moto2:

Edytowane przez 4x4piotr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to gratulacje i mimo, że to nie f650gs to nie zapomnij wrzucić foty w dziale "fotki naszych maszynek" :-)

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×