Skocz do zawartości
waflo

Pozdrowionka z Małopolski

Recommended Posts

Witam i jednocześnie pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Coś o mnie...

Po częstym lookaniu na to forum postanowiłem się wreszcie zarejestrować i przywitać oficjalnie :lol:

Dzień dobry :oops:

Od razu mówię na razie nie mam żadnego jednoślada poza rowerem, a i on zostawia dwa ślady - z racji bardzo często doczepianej przyczepki :D

Od zeszłego roku planuję zakup swojego pierwszego moto i definitywnie mam zamiar go sfinalizować końcem tego roku, ewentualnie początkiem (styczeń) przyszłego.

Myślę o BM`ce 650gs lub Kawasaki KLE (wyznacznikiem jest cena - do 10k zł z kaskiem i najchętniej czymś jeszcze :D) Ostatnio skłaniam się jednak coraz bardziej ku temu pierwszemu.

Tak więc gdyby ktoś zamierzał się pozbyć swojego GSa lub by słyszał, że ktoś inny planuje to proszę o cynk :D

...tak tak, zaraz pewnie ktoś mi powie, że to się nadaje na kup/sprzedaj ...

pozdrawiam wszystkich, życzę udanych wojaży i do zobaczenia w przyszłym sezonie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, Jak Wejdziesz w dział "sprzedam" to z tego co się orientuje jeden z kolegów ma do sprzedania GS-a 2000 r.

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj w szeregach :D

takiego GSa za 10k żeby jescze miał kask i inne bajery to Ci szczerze z całego serca nie życzę :D

... niestety BMW trzyma cena, jak dobrze bęzdziesz wypatrywał to i za 10k samo moto kupisz ale najpierw się nas pytaj żebyś w jakiś zgrzyt się nie władował :lol:

polecam wątek: http://f650gs.pl/viewtopic.php?f=2&t=678 dużo rad co do szukania

Pozdrówy i szczęścia w poszukiwaniach :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj,

Powodzenia w poszukiwaniach dobrej maszynki. Niechętnie sprzedajemy swoje GSy, ale zawsze chętnie pomagamy kiedy trzeba ocenić jakiś nowy sprzęt z zewnątrz :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SIEMANDURO!!

mój sprzęt jest z 2004 roku ale jak chłopaki go na zlocie obejrzą i wycenią to pewnie z tych 10k jeszcze Ci z 2k zostaną w kieszeni :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie.

Z moich doswiadczen to Kawał-sraki bym nie polecał, ale to kwestia gustu, a o tym podobno sie nie dyskutuje. Powodzenia panie kolego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:shock: ależ Wy macie szybkie reakcje..

Dzięki za miłe powitanie :D

Tak, wdziałem ofertę tommy`ego. Właśnie coś takiego by mnie interesowało, tylko żeby miał jeszcze trochę bogatsze wyposażenie... i inny aspekt - jeszcze nie teraz - fundusze będę miał operatywne końcem roku.

Kurcze wiem, że może być ciężko kupić coś takiego co bym chciał, ale liczę też na to, że po sezonie motocykle będą tańsze. W najgorszym wypadku będę szukał coś starszego niż rok 2000 :D zobaczymy.

...ale to prawda co mówicie - nie ma zbyt wiele ofert, które by spełniały moje (chore?) wymagania.

Najchętniej chciałbym sprzęta od razu z maksymalnym wyposażeniem, łącznie z kuframi bocznymi ( bo późniejsze dokupywanie jak wiadomo jest mniej korzystne).

w każdym razie zobaczymy co będzie i wtedy będę wybierał z tego co jest i na 100% będę Was prosił o opinie bo bez nich to ani rusz - tym bardziej że jest to mój pierwszy sprzęcik i jestem zielony w tej kwestii :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeszcze jedno - ma ktoś z was około 180-190 wzrostu?

Interesuje mnie czy jest jakiś dyskomfort z kolanami i czy wysoka szyba jest wystarczająca ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sorki, za robienie bałaganu na forum - dopiero teraz dotarłem do tematu "Wysoki wzrost i GS" - viewtopic.php?f=2&t=821 :mrgreen:

... bo tak sobie siedzę w pracy i czytam ...

No dobra, to forum trochę wciąga, ale trzeba trochę popracować.

pozdrowionka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Życzę miłego forumowania.Co do wyboru maszyny to sugerowalbym GS-a.Kawasaki fajny ale potrafi sporo zeżreć a BMW są raczej oszczędne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mirek - no właśnie to jest jeden z głównych powodów większego zdecydowania na GS`a - wolę pojechać dalej i ogólnie jeździć więcej :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie chcę zakładać kolejnego głupiego wątku i zaśmiecać forum więc spróbuję się dowiedzieć tutaj :lol:

Zabieram się za przygotowanie miejscówki w garażu dla mojego przyszłego moto (zmiana ułożenia regałów, etc) i muszę wiedzieć ile zajmuje na szerokość całkowitej powierzchni parkingowej GS (wystarczą mi wymiary w przybliżeniu) kiedy jest oparty na podnóżku bocznym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem w Krakowie do niedzieli, Daj znać, podjadę, przymierzymy :lol:

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie , a czy ktoś zapytał nowego kolegę jakiema preferencje , czy będzie jeździł tylko po asfalcie wkolo komina , czy wybiera się nim w dłuzsza podróż, czy może zachce mu się wyprowadzić w tzw buraki.Może od tych kryteriów zalezy wybór.Poza tym jakoś nie wierzę , że któryś z panów powie :Nie kupuj chłopie bmki to do d.. motocykl.Każda sroczka swój ogonek chwali .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nie chcę zakładać kolejnego głupiego wątku i zaśmiecać forum więc spróbuję się dowiedzieć tutaj :lol:

Zabieram się za przygotowanie miejscówki w garażu dla mojego przyszłego moto (zmiana ułożenia regałów, etc) i muszę wiedzieć ile zajmuje na szerokość całkowitej powierzchni parkingowej GS (wystarczą mi wymiary w przybliżeniu) kiedy jest oparty na podnóżku bocznym.

Gs zajmuje mało miejsca - da się go upchać w każdy kąt :D poza tym jest lekki i można go sobie przesunąć np do ściany itp. Mi się mieścił w zwykłym, małym garażu razem z audicą i przed i za i jeszcze przemieszczać się można było :D

P4230001.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Panowie , a czy ktoś zapytał nowego kolegę jakiema preferencje , czy będzie jeździł tylko po asfalcie wkolo komina , czy wybiera się nim w dłuzsza podróż, czy może zachce mu się wyprowadzić w tzw buraki.Może od tych kryteriów zalezy wybór.Poza tym jakoś nie wierzę , że któryś z panów powie :Nie kupuj chłopie bmki to do d.. motocykl.Każda sroczka swój ogonek chwali .

Jak już gdzieś wspominałem będzie to moje pierwsze moto więc na początku będzie to tylko po asfalcie wkoło komina. Jednak jak go w miarę wyczuję to na pewno będą w grę wchodziły dalsze wojaże - w pierwszym okresie czasu jednodniowe - całodzienne. W dalszym okresie będę chciał uzupełnić rowerowe podróże po zachodniej europie o motocyklowe - po wschodniej :lol: W pierwszej kolejności będzie to Ukraina.

Sprzęt raczej nie będzie używany w trudnym, błotnistym terenie ale na szutrowym jak najbardziej. Nie będzie też używany na dojazdy do pracy.

Mój wybór padł na GSa bo:

1 - nic, poza skuterem, tak mało nie pali jak GS

2 - dobry GS się rzadko psuje, a ja jeszcze nie wiem, czy byłbym w stanie sam sobie wszystko naprawić

3 - jest na wtrysku - mam z głowy regulacje

4 - no i fajnie wygląda :D Najfajniej to DAKAR ale wiem, że finansowo to nie dla mnie :D

5 - kiedyś, przez jakiś czas myślałem nad KLMem ... ale jakoś mi przeszło :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jestem w Krakowie do niedzieli, Daj znać, podjadę, przymierzymy :lol:

pozdrawiam

A nie robiłeś przypadkiem w piątek (23.07) koło 17.00 nawrotki na Zakopiance na wysokości obwodnicy? Dodam, że tam był TYLKO lewoskręt :D

Ja jechałem na Zakopane

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gs zajmuje mało miejsca - da się go upchać w każdy kąt :D poza tym jest lekki i można go sobie przesunąć np do ściany itp. Mi się mieścił w zwykłym, małym garażu razem z audicą i przed i za i jeszcze przemieszczać się można było :lol:

Miko, do twojego garażu chyba by już nic więcej nie weszło (np. rower) :D

...a co to znaczy "mieścił" - sprzedałeś moto, czy wymieniłeś garaż na większy ? :?:

W sobotę "zwymiarowałem" dużego GSa kumpla - muszę opróżnić i wywalić jeden regał i będzie ok :D Zapraszam w najbliższym czasie na allegro - nick waaflo lub gumtree.pl :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
P4230001.JPG

MiKo, Ty się już na zlot spakowałeś? :lol:

:D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miko, ale twoj Dakar zostawia smieszne slady w poprzek. Musiales go niezle szarpac po podlodze. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Miko, ale twoj Dakar zostawia smieszne slady w poprzek. Musiales go niezle szarpac po podlodze. :lol:

Też się tym śladom przyglądałem, ale to chyba ślady audicy - tylko jakoś tak śmiesznie zygzakowate - może wjeżdżał po pijaku :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:lol:

1. sprzedałem audice :D

2. ślady audicy - jakoś tak koślawo jeździła to sprzedałem jakiejś kobiecinie :D

3. w garażu zawsze majsterkuje z pomocą pszenicznego :drinkbeer: :mrgreen:

4. Peterka - to fota z przedednia wyjazdu na I Zlot Advrider w Woliborzu kwiecień2009 :D

P4230001.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz to ja widze jak mam sie zapakowac na zlot - bez kufrow :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jestem w Krakowie do niedzieli, Daj znać, podjadę, przymierzymy :lol:

pozdrawiam

A nie robiłeś przypadkiem w piątek (23.07) koło 17.00 nawrotki na Zakopiance na wysokości obwodnicy? Dodam, że tam był TYLKO lewoskręt :D

Ja jechałem na Zakopane

W ostatni piątek? nie, nawrotkę w tym miejscu robiłem w środę 14-go :D

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×