Skocz do zawartości

Recommended Posts

Miło. akurat dziś byłem i dostałem stempelek za 18l :)

Btw nie 6 czekolad tylko 10.

Plecaki wyszły wczoraj o 20, a byłby miły suprajs ;(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ja choćbym chciał nie oddam... a raczej nie wezmą ode mnie...

Znalazłbym 10 innych powodów dla których nie jestem odpowiednim dawcą a wyprosili mnie za celiakie :-(

wysłane ze stacji międzygalaktycznej SOJUZ 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To Was robią w ****. Generalnie masz ustawowy posiłek regeneracyjny o wartości iluś tam kalorii. Wychodzi właśnie 10 szt.

Chyba, że Wam dają bardziej wypasione czekolady :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To Was robią w ****. Generalnie masz ustawowy posiłek regeneracyjny o wartości iluś tam kalorii. Wychodzi właśnie 10 szt.

Chyba, że Wam dają bardziej wypasione czekolady :)

Strasznie się poczułem zrobiony w chuja (o to chodziło?) tym brakiem 2 czekolad - aż normalnie zażądałem zimnej wody i batonika!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodzi o zasady. Ty się wykrwawiasz, a oni co? Dwie czekolady zabierają? To nie fair. Oddaj im te czekolady, a oni niech Ci krew wpompują z powrotem.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie. Wiadomo, że robi się to przeważnie honorowo itp, ale jak np US przyśle Ci 300zł mniej zwrotu to też przejdziesz nad tym do porządku dziennego? Jeżeli Państwo straszy mnie czasami komornikiem za błąd w rachunku wynoszącym 1-4gr to nie widzę powodu by nie upominać się o swoje :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tzn. ja to sobie jaja robiłem w moim poście (nie w poście, kiedy się nie je, tylko w tym pisanym). Wiszą mi te dwie czekolady, a awanturę zrobiłbym tylko dla hecy, taki jestem.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w Bydgoszczy dają 8 czekolad, 1wafelek i mały sok z gatunku " Kubusia", oraz na życzenie kawę. Mój jednorazowy rekord to 16 czekolad za płytki krwi ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę, że w różnych miastach różne gratisy można dostać... Ale postanowiłem, że dzień zacznę od oddania krwi (po umyciu zębów oczywiście) i pójdę w Lublinie ze względu na odległość stacji krwiodawstwa od miejsca zamieszkania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłem, dali 8 czekolad, czyli mnie orżnęli na dwie. Kazali za to wypić 3 kubki wody z sokiem i zjeść wafelek. Poza tym ok.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłem, dali 8 czekolad, czyli mnie orżnęli na dwie. Kazali za to wypić 3 kubki wody z sokiem i zjeść wafelek. Poza tym ok.

No to masz kubek wody z sokiem za czekoladę!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×