Skocz do zawartości
krs

Android Intercom

Recommended Posts

ja nie zaczepiam ludzi ;)

....taaaa, jasne, ostatnio widziałem się z Leffem i mogę stwierdzić co innego :lol:

sebor_b0d07ef2b04647edfe87276601715d2f.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No już dobrze ... , ale się tak sobą nie chwal ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sebor_b0d07ef2b04647edfe87276601715d2f.jpg

Porażka. Widać że to klubowe zatargi :D

A tak w temacie: BT - BityTłuczony :D

Edytowane przez lcoo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardziej zeżre WIFI.

Komunikacja zarówno po ząbku jak i po WIFI między motocyklistami nie będzie miała żadnego sensu. Będzie za mały zasięg. Ten rodzaj komunikacji nada się co najwyżej pomiędzy kierownikiem a plecakiem. Pozostaje jeszcze kwestia montażu słuchawek w garnku. Nie będzie to łatwe a przynajmniej dla mnie jazda z założonymi na uszy słuchawkami nie wchodzi w grę

Z większością Twojego postu się zgadzam,natomiast słuchawki do kasku są dedykowane i nie ma najmniejszego problemu z ich montażem,użytkowaniem.Sam się zastanawiałem jak to w praniu wyjdzie i jestem zadowolony po zainstalowaniu interkomu.

PS,słuchawki nie zakładasz na uszy,a dyskretnie instalujesz w garnku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam najtańszą scala rider dla dwojga, która się zazębia i we dwa motocykle daje spokojnie radę i do 100m, oczywiście w trasie, a nie obszarze zabudowanym

są oczywiscie zestawy z zasięgiem przekraczającycm 1km, zresztą kilku uzytkowników tego forum korzysta z takich, ale to już kosztuje chyba 3x tyle co mój zestaw

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ile kosztowal Twoj scala rider ?

do ilu uzytkownikow dziala ?

Edytowane przez Bond

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

PS,słuchawki nie zakładasz na uszy,a dyskretnie instalujesz w garnku.

Wiem, sam mam dedykowane do garnka ale przy interkomie. Muszą być również dobrze wsadzone bo jak nie to będą uwierać w uszy. Sam to przeżyłem jadąc na zlot w Bieszczady. Słuchawki były nieco większe niż dziury w garnku i tak mnie uwierały, że mało uszy mi nie odpadły. Na drugi dzień rozbierałem garnek i powiększałem otwory tak aby słuchawki pasowały i się ładnie schowały.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem, sam mam dedykowane do garnka ale przy interkomie. Muszą być również dobrze wsadzone bo jak nie to będą uwierać w uszy. Sam to przeżyłem jadąc na zlot w Bieszczady. Słuchawki były nieco większe niż dziury w garnku i tak mnie uwierały, że mało uszy mi nie odpadły. Na drugi dzień rozbierałem garnek i powiększałem otwory tak aby słuchawki pasowały i się ładnie schowały.

Nie dopisałem,że słuchawki nabyłem również w komplecie z interkomem.Prosty zestaw BT CITY.Nie miałem jeszcze okazji sparować z innym interkomem,natomiast z moim " androidowym smartfonem " hula aż miło.Jeśli chodzi o spasowanie z kaskiem,to miałem więcej szczęścia.Słuchawki zapadły się idealnie.Jaki kask konkretnie posiadasz ? Scala,to w sumie markowy zestaw,powinno pasować....

Edytowane przez ahela

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ja nie mam scali tylko BTCity. Może uda się sparować i potestować na zlocie majowym ??

A kask to Nolan N90. Farycznie przystosowany do głośniczków z systemu Nolana a te są mniejsze

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rwieeee...

Dziewczyna mi się zniechęciła po 5min testów, zarówno WiFi i BT w mieszkaniu nie nadają się do użytku. Opóźnienia i przerywanie. Spróbuję na otwartej przestrzeni jak będzie cieplej i pogrzebię w ustawieniach, bo jest tam trochę opcji.

Nie posiadam tel. na androidzie, zleciłem sprawę znajomemu

System działa świetnie, ale warunek to podłączone słuchawki.

Można sparować kilka telefonów

Znajomy w pierwszych testach połączył 3 sztuki, jakość dźwięku bardzo dobra.

Jak dostanę więcej informacji dam znać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×