Skocz do zawartości
Cichy

Pozdrawiam

Recommended Posts

Witajcie!

Zgodnie z sugestią Vengosha10 wpadłem do powitalni przywitać się serdecznie z szanownym gremium. Cichy z Trójmiasta. Były właściciel eFki 650 GS'ki, obecny właściciel eFki 800 GS'ki. Do zobaczenia gdzieś na trasie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witamy kolejnego z Trójmiasta! Na zlot się wybierasz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, jesteś pierwszym osobnikiem płci męskiej na tym forum ujeźdżającym f800 :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może opowiesz coś o swoich doznaniach na 800'ce.

Masz porównanie między 650, a 800. Może jakiś nowy wątek?

Podenerwuj nas trochę i opowiedz o różnicach w jeździe.

pozdrawiam RK

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witka :lol:

Pietro, to Twoja sprawka/zasługa że mamy takie częste wizyty 3miasta ? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do Mirka2404-f800 jest moto dla dziewczynek z długimi nogami(cykli chyba wiesz coś o tym?)Chyba ,że mają standardowe nóżki-wtedy kupują sobie moto z obniżanym zawieszeniem.Cichy , pozdrawiam!Twoja instrukcja narazie naszczęście jeszcze sie nie przydała . :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alusia, pozdrawiam również. Cale szczęście, oby jak najmniej była w użyciu.

W wolnej chwili założę watek o wyższości 800-setki nad mniejszym bratem. Tylko ostrzegam ze możne to wywołać fale anarchii i przesiadanie się na 800-setkę i trzeba będzie zmienić nazwę na "Forum użytkowników BMW F650 GS / F 800 GS :lol: Pietro wie o co chodzi :D . Prawda?

Szkoda ze nie mogę uczestniczyć w zlocie. Niestety będę w tyrce do połowy sierpnia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aby pogodzić tych , którzy ujeżdżają 650-tki i 800-tki może użyjemy dla proponowanego przez ciebie wątku określenia uzywanego przez naszych kolegów z bratniego(mam nadzieję , że się nie obrażą)forum BMW poprostu małe GS-y?Ja wcześniej nie jeździłam na 650-ce , ale małam okazję ja testować zarówno starą jak i nową i chętnie podyskutuję w warunkach pokojowych nad wyższością 800-tki nad 650-tją .Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WitajCichy. Ledwo se kupilem F650GS a juz slysze ze jest cos lepszego. Ale wiem, F800GS mi sie bardziej podoba i kiedys pewnie zostane posiadaczem, wiec chetnie poslucham argumentow posiadaczy sredniego GSa. See Yaa bradas...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alicja, ale ty jesteś :oops: te trzy gleby parkingowe to było z powodu nieśmiałości do Dakara. Teraz lagi 2 cm w dół i już palce od nóg odpoczywają :lol: ale do całkowitej powierzchni stopy jeszcze trochę brakuję. Jak Milobas przyjedzie do Mikorzyna to machniom kanapy i będzie już chyba ok. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witka :D

Pietro, to Twoja sprawka/zasługa że mamy takie częste wizyty 3miasta ? :D

ja sie do niczego nie przyznaje MiKo :D ale BMkowe trójmiasto sie chyba bardziej Kobiece zaczyna robic :lol:

Tak tak Artur wiem o co chodzi z F800ką :D veni vidi vicit tak tak pamiętam. Sie gra, sie ma, sie jeździ :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×