Skocz do zawartości
Cichy

Buty Alpinestars Toucan

Recommended Posts

Korzystając z okazji wszelakich świąt, imienin i urodzin nawet za trzy lata zrobiłem sobie prezent i "dostałem" buty Alpinestars Toucan. Na pierwszy rzut oka wyglądają solidnie. Niemniej jednak pierwsze testy na żywo przeprowadzę jak to "coś" leżace na ulicach zniknie. :-D

Buty.jpg

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niech Ci się dobrze sprawują! :)

Ciekawi mnie jakie będą Twoje wrażenia, bo ja po poszukiwaniach zdecydowałem się na Hein Gericke Rallye III:

11761103.jpg

i też mnie ciekawi jak się w tym będzie podróżować :)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to i Ja sie pochwalę:

Alpinestars_Tech_3_AT_B.jpg

i jednak w czarnym kolorze a nie moro.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Korzystając z okazji wszelakich świąt, imienin i urodzin nawet za trzy lata zrobiłem sobie prezent i "dostałem" buty Alpinestars Toucan. Na pierwszy rzut oka wyglądają solidnie. Niemniej jednak pierwsze testy na żywo przeprowadzę jak to "coś" leżace na ulicach zniknie. :-D

Strasznie mnie ciekawi, jak wypadają w porównaniu do sidi advnture, cenowo nie są zbyt konkurencyjne. Swoją drogą gdzie dokonywałeś zakupu?

Ps. Jaka jest romiarówka w polska? Przejrzałem w kilku sklepach i w jednych znalazłem europejską a innych jakieś us.

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trudno o porównanie z Sidi bo nigdy ich nie miałem na nogach. Alpiny kupiłem w niemieckim FC Moto za 267 euro (łącznie z przesyłką).W okresie świątecznym mieli znaczne obniżki. Zamówiłem rozmiar 42 czyli amerykańską 8-kę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałeś jakąś okazję przymierzenia wcześniej tych butów czy kupowałeś w ciemno?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Generalnie kupiłem w ciemno. Jedynie co wcześniej mierzyłem Tech 3 i tym rozmiarem się sugerowałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki, tech 3 znacznie łatwiej trafić. Zastanawiam się nad ewentualnym kupnem tych butków albo sidi adventure. Obecnie mam vertigo i rozmiarówka z jednego modelu sidi za nic nie pasuje do drugiego :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z okazji planowanej Gruzji nabyłem:

183_screen_adventuregore-black.jpg

te zostają na bliższe trasy::

TERRAIN_tx_black_zoom.jpg

Ciekawe, czy będę zadowolony...?

;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ciekawe :-P

Ja też sobie kupię avenszczury, już się na nie najarałem, tylko muszę nazbierać dutków, bo zawsze coś ważniejszego mi wypadnie :-)

A jak z ich rozmiarówką, czy 43 np z Daytony to i 43 w sidi adv? :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cichy i jak się sprawują buty? możesz już coś więcej o nich powiedzieć?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ciekawe :-P

Ja też sobie kupię avenszczury, już się na nie najarałem, tylko muszę nazbierać dutków, bo zawsze coś ważniejszego mi wypadnie :-)

A jak z ich rozmiarówką, czy 43 np z Daytony to i 43 w sidi adv? :roll:

Imo advenczery odpowiadają cywilnej rozmiarówce.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cichy i jak się sprawują buty? możesz już coś więcej o nich powiedzieć?

Wyjazd do Jodłowa bez problemów. Wygodne i wczoraj w deszczu nie przemokły. No ale deszcz był średniego natężenia. Jedynie skrzypią trochę jak się chodzi :-D .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejny okres minął, pewnie trochę Cichy już pojeździłeś, jak tam buty, bo się zastanawiam nad nimi właśnie.

Chciałbym te Twoje (bo Gore-Tex), albo Tech3 bo wyglądają na wygodne do chodzenia :)

Będę wdzięczny za jakąś opinię.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W kwestii butów nic się nie zmieniło. Bardzo wygodne nawet przy wielogodzinnym noszeniu na nogach. No i skrzypią jak skrzypiały. Tu też nic się nie zmieniło :-D

Tech 3 mierzyłem ale one nie są dobre na moje wysokie podbicie a regulacja paska nie wystarczyła.... Toucany z racji tego ze mają dwie klamry, dolne maja trochę przesunięte na podbiciu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na skrzypienie polecam posmarowac odpowiednio, ja mam advenczery i mi nie skrzypia :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na skrzypienie polecam posmarowac odpowiednio, ja mam advenczery i mi nie skrzypia :)

Jakies szczegoly odnosnie smarowania?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 zakupic odpowiednia paste do butow z goretexem - smarowac nia czesci skorzane buta

2 smar z silikonem - smarowac zawias buta takze na styku plastiku wokol zawiasu

mozna tez kremem nivea bo takze zadziala :)

buty skrzypia poniewaz ociera sie twardy plastik o miekka skore lub plastik o plastik.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×