Skocz do zawartości
marycha

Witam

Recommended Posts

Jestem szczęśliwym nabywcą upatrzonej już przed 2ma laty 650ST :lol: - podobno im dłużej się czeka, tym bardziej smakuje :D

Zaczynam, tak samo jak i wiele innych spraw, "od tylca" - tak więc na razie mogę służyć jedynie jako obsługa naziemna - przymiarki do prawka w sierpniu.

Mam nadzieję, że niedługo będę miał przyjemność poznać, przynajmniej kilku/oro z Was, na lajfie.

W szczególności, pozdrawiam wszystkich z 3miasta :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj marycha!

Nie martw się prawkiem i przybywaj na zlot to się wszyscy poznamy. Z 3miasta lecą laski na 800tkach to zagadaj, może Cie któraś długonoga zabierze :lol:

EDIT: bym zapomniał: PIERWSZY!!!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WItam i nie wnikam dlaczego marycha :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SIEMANDURO!!

3miasto pozdrawia, na zlot jedź z nami na swoim bez kwitów. Pojedziesz w środku stada i nic Ci nie będzie, z przodu pocisną dziewczyny na 800tkach na wabika, bo one na bank prawko już mają:lol:

hahahahaha :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!Nie pękaj jedź z nami .Ja przejeździłam 3 lata bez prawka(wiem, nie ma się czym chwalić)i TYLKO raz wybecalowałam mandat przez "kolegów" na ścigaczach .Patrol musiałby być bardzo złośliwy gdyby kontrolował cała grupę .Jakoś wrazie czego go zbajerujey .Pozdrawiam :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólnie, dzięki Wszystkim za zaproszenie :D

ochotę mam okrutną, tym bardziej, że naczytałem się trochę odnośnie tego wyjazdu, ale, jak zawsze, jest jakieś ale... miałbym z grubsza 1,5 tygodnia na to aby nauczyć się manewrować bolidem :lol: - z grubsza, wiem gdzie tył i przód moto, ale żółtodziób ze mnie totalny :shock: - next time. Tym razem w tym samym czasie jeszcze stara miłość - żagle na Jezioraku; nie odrywam od moto, ale jeśli ktokolwiek ma ochotę.... zapraszam :D )

Jeśli chodzi o mój nick, to jeszcze stara historia z czasów "ogólniaka" :D :?:

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za serdeczne przywitanie!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to my się chyba znaaaaamy. Jak reflektujesz to... mogę cię zabrać na plecy. Decyzja ma być szybka. A mówiłam byś wsiadł szybciej na moto :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko .... byś się do tego zbyt mocno nie zapalił- Marycha :D :lol: :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ogólnie, dzięki Wszystkim za zaproszenie :lol:

ochotę mam okrutną, tym bardziej, że naczytałem się trochę odnośnie tego wyjazdu, ale, jak zawsze, jest jakieś ale... miałbym z grubsza 1,5 tygodnia na to aby nauczyć się manewrować bolidem :D - z grubsza, wiem gdzie tył i przód moto, ale żółtodziób ze mnie totalny :shock: - next time. Tym razem w tym samym czasie jeszcze stara miłość - żagle na Jezioraku; nie odrywam od moto, ale jeśli ktokolwiek ma ochotę.... zapraszam :D )

Jeśli chodzi o mój nick, to jeszcze stara historia z czasów "ogólniaka" :D :?:

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za serdeczne przywitanie!!!

nie bój żaby - ja dopiero odbiorę prawko kilka dni przed zlotem to raz. Na dakarze zrobiłem ok 1km po parkingu na ten moment to dwa, na zlot jadę z plecakiem to trzy, mój prawy nadgarstek został dopiero co wymieniony to cztery :mrgreen:

Mam nadzieję, że moja grupa wyruszająca z Wawy weźmie to pod uwagę 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Marycha :D

...możesz i na zlot przypłynąć żaglem :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam i pozdrawiam. Odradzam jazdę bez prawka bo kłopoty z tego mogą być spore.Mandat to pikuś ale jak capną to będą musieli uniemożliwić dalszą jazdę Perspektywa jazdy z koleżanką hmm jest...co najmniej interesująca.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sry za offtop, ale zgadzam się. Poza tym, że są problemy jak nas capną to bez kursu nie znamy nawet teoretycznych podstaw zasad ruchu drogowego, jazdy na moto, pierwszej pomocy itp co może skutkować bardziej przykrymi konsekwencjami niż holowanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No to my się chyba znaaaaamy. Jak reflektujesz to... mogę cię zabrać na plecy. Decyzja ma być szybka. A mówiłam byś wsiadł szybciej na moto :lol:

Bawarka,

z całym szacunkiem do Twojej 800-ki, ale chcesz chyba zagrozić pozycji (cyt.) "jajników" w rankingu. Jak weźmiesz wielkiego słonia z trąbą (no, może trochę przesadziłem :D ) na plecy, to zostaniesz w samym ogonku... Nie mogę na to pozwolić :D

ale thanksy za poświęcenie :D :D :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witaj Marycha :D

...możesz i na zlot przypłynąć żaglem :lol:

W zasadzie, to mógłbym żagiel do deski z kółkami podczepić i pognać w peletonie "na zająca" :D

Fajne ludziska jesteście :D :) :D ale nie wyda - już dawno obiecałem sobie ten wyjazd. Noł łej, nekst tajm...........

Mam natomiast inną propozycję - korekcję trasy, np. dla tych z 3miasta - jakby nie patrzeć Siemiany, Iława mogłyby być są na trasie do Mikorzyna :) :) :)

Będę tam od prawdopodobnie od 2 sierpnia. 4 koja wolne .... zapraszam więc na przedłużone wakacje :D :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Mikorzynie też jest jezioro :lol:

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wielkiego słonia z trąbą

Ups... głębiej nie wnikam :oops:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo to i nie damską rolą jest :oops: :oops:

To zadanie słoni, przecież :D

.... nooo, to chyba koniec tego wątku, bo niedługo złamiemy zasady regulaminu mówiące o treściach.... :lol: :D :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×