Skocz do zawartości
Gadabout

Sprzedam BMW Dakar 2007

Recommended Posts

Oddam Dakara w bardzo bogatej wersji 2007 tylko w dobre rece, jesli nikt nie sie w nim nie zakocha to zostaje dalej u mnie.

Motocykl pochodzi z Anglii i zostal przeze mnie sprowadzony w 2012 roku. Zrobilem nim tylko niecale 3000 mil, motocykl przyjechał z oryginalnym przebiegiem 33000 mil (obecnie 36000).

Rejestracja – 2007, produkcja - 2006, wersja z ABS, kolor niebiesko srebrny.

Dodatkowo moto posiada akcesoria, ktorych cena przekracza 5000zl:

- alarm

- imobiliser

- podgrzewane manetki BMW

- kufer centralny Hepc&Becker 42l wraz ze stalezem

- stelaz pod kufry boczne Hepco&Becker

- osłonę aluminiową silnika

- gmole silnika

- handbary Acerbis

- wyższa szyba

- dodatkowe osłony na lagach

- centralna stopka

- oslona zbiornika plynu hamulcowego Touratech

- oslona zebatki Touratech

- oslona lancucha Touratech

- automatyczny system smarowania Scotoiler

- stalowy oplot linek hamulcowych

- oryginalny zestaw kluczy podręcznych

Moto nie jest jeszcze przygotowany do sezony, gdyz zima w pelni wiec bedzie potrzebowal rutynowego serwisu. Opony okolo 60%, napęd pewnie podobnie po naciagnieciu.

Chcialbym dodac dla zainteresowanych, ze motocykl na silniku posiada tylko luszczaca sie farbe co zdarzylo sie w wielu modelach BMW. Poza tym Dakar jest w super formie o czym mogli sie przekonac uczestnicy wypadu do Drawska czyli Doodek i Leff.

Mysle o zmianie na cos wiekszego ale nic na oku nie mam jeszcze. Jezeli ktos jest zainteresowany to proszę o kontakt na pw lub telefon 797 155 161.

Zdjęcie tylko jedno mam teraz, jak uda sie dostac do garazu, to postaram sie dodac ich wiecej.

Motocykl garazuje w woj. świętokrzyskim.

post-2356-0-00892800-1364932817_thumb.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

imobiliser to chyba standard :) ale masz jeszcze podwyższoną kierownice, wartość około 170 zł :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jakoś nie kojarzę żeby mój miał, a nawet jestem pewiena że nie maa bo mnie to dręczyło po zakupie i pytałem tu mądrzejszych

chyba że Dakary miały takie cuś

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

widze ze koledzy czuwaja nad opisami i nic nie przepuszcza :) Dakar juz sprzedany :( nie byla to latwa decyzja ale przynajmniej zostaje wsrod swoich. pewnie niedlugo szczesliwy nabywca sie nim pochwali na forum :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Juz sie pochwalil, ze ma zamiast Zygmunta ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamisat Zygmunta w Kraku gosci inny Dakar, nie z forum, chociaz bad tum Trzaska sue zastanawialem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... chociaz bad tum Trzaska sue zastanawialem.

Chyba dawno nie byłeś w kraju ?! ;) :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamisat Zygmunta w Kraku gosci inny Dakar, nie z forum, chociaz bad tum Trzaska sue zastanawialem.

Pozdrawiamy użytkownika srajfona ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to poszedłem grubo, sam już nie wiem o co mi chodziło ..chyba miało być że "brałem tego też pod uwagę" ;-) ... tak to jest jak człowieka technika mobilna przerośnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po prostu przestaw język suomi na polski w słowniku to po pierwsze a po drugie to gadanie po kielichu zawsze nosi za sobą ryzyko niezrozumienia myśli przekazywanych pomiędzy głową, palcami a ekranem dotykowym w ajfonie co w efekcie skutkuje brakiem komunikacji z pozostałą częścią forumowego społeczeństwa a w konsekwencji zanikiem pamięci oraz sensu przekazywanych treści ;) :D

...a jak chcesz wiedzieć o co mi chodzi to przyjedź na zlot :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×