Skocz do zawartości
Bandit22

Kupię BMW GS 650 Dakar

Recommended Posts

No bo ja z tamtych czasów jestem gdzie się mówiło i mówi: dziękuję, proszę, przepraszam i dzień dobry - nie mam się czego wstydzić :) - prawdopodobnie tak też postępują Twoi rodzice - bo też z tamtych czasów są :)

Edytowane przez Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No bo ja z tamtych czasów jestem gdzie mówiło się i mówi dziękuję, proszę,, przepraszam i dzień dobry - nie mam się czego wstydzić :)

narcyz ? a ten slogan rzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść - niepokonanym - wśród tandety lśniąc jak diament - być zagadką, której nikt - nie zdąży zgadnąć nim minie czas - :shock:

może go przeczytasz od czasu do czasu :cool:

Jeżeli podaje koledze propozycję moto - to wypowiadaj się konstruktywnie, a nie zaśmiecaj i nie pouczaj - jak chcesz to czynić to do szkoły - dzieci uczyć :shock:

tyle w tym temacie

Edytowane przez OAdamo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

narcyz ?

Tego nie wiem, ale przynajmniej wie co to dobre obyczaje i wychowanie... takie podstawowe zasady zachowań społecznych.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spokojnie chłopaki - "grunt to dobre wychowanie" - ale to w książkach jest napisane :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koledzy ja tu szukam motocykla. Jak ktoś chce to się Wita jak nie to nie na każdy forum to samo.. wrrr. r..

http://otomoto.pl/bm...r-M3522401.html - a tego rozważałeś??? sprzedający osoba prywatna - serwis BMW nie przyjął by pod dach lipy?

Widziałem, tylko nie wież w polski serwis BMW jako gwarancje jakości pewnie gdybym miał bliżej to bym pojechał. Zaczynam rozważać podniesienie pułapu cenowego wraz z oczekiwaniami.

Czysto abstrakcyjnie czy są już jakieś doświadczenia forumowe z Serato? Pytam bardziej z ciekawości niż zamiaru kupna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widziałem, tylko nie wież w polski serwis BMW jako gwarancje jakości pewnie gdybym miał bliżej to bym pojechał. Zaczynam rozważać podniesienie pułapu cenowego wraz z oczekiwaniami.

Czysto abstrakcyjnie czy są już jakieś doświadczenia forumowe z Serato? Pytam bardziej z ciekawości niż zamiaru kupna.

Jeżeli robili to cały czas u Sikory to jest nadzieja na dobry serwis - to raz. Jak Cię bardzo interesuje to napisz PW - oglądniemy - to dwa. Trzy - o ile mi wiadomo to znajomość "Serato" jest tutaj tylko teoretyczna - chyba, że ktoś się nie przyznał :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli robili to cały czas u Sikory to jest nadzieja na dobry serwis - to raz. Jak Cię bardzo interesuje to napisz PW - oglądniemy - to dwa. Trzy - o ile mi wiadomo to znajomość "Serato" jest tutaj tylko teoretyczna - chyba, że ktoś się nie przyznał :D

Jestem :) - Czemu nie jeśli moto ma oryginalny przebieg i jest OK i nie miało nic wspólnego z serwisem BMW Inchep Wrocław. Jarku do Ciebie PW?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koledzy ja tu szukam motocykla.

I bardzo dobrze - to właściwy wątek.

Chyba, że tylko po to tu jesteś. To z przykrością donoszę, że na forum takie rzeczy to tylko dodatek.

Jak ktoś chce to się Wita jak nie to nie na każdy forum to samo.. wrrr. r..

A nie zastanowiło Cię, że coś w tym musi być, skoro wszyscy tego oczekują?

Z tym witaniem, to ja to widzę tak:

To nie 'forum' zaprasza nowego członka, tylko nowy członek chce dołączyć do forum. W związku z tym 'nowy' ma do wyboru zaakceptować warunki 'forum' i dołączyć, albo się z nimi nie zgadzać i po prostu omijać to miejsce z daleka. Przymusu bycia użytkownikiem jakiegokolwiek forum nie ma.

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I bardzo dobrze - to właściwy wątek.

Chyba, że tylko po to tu jesteś. To z przykrością donoszę, że na forum takie rzeczy to tylko dodatek.

A nie zastanowiło Cię, że coś w tym musi być, skoro wszyscy tego oczekują?

Z tym witaniem, to ja to widzę tak:

To nie 'forum' zaprasza nowego członka, tylko nowy członek chce dołączyć do forum. W związku z tym 'nowy' ma do wyboru zaakceptować warunki 'forum' i dołączyć, albo się z nimi nie zgadzać i po prostu omijać to miejsce z daleka. Przymusu bycia użytkownikiem jakiegokolwiek forum nie ma.

Jak będzie wątek o sensie "powitalni" chętnie się rozpiszę Tutaj proszę merytorycznie w nawiązaniu do tematu - nie lubię bałaganu. Tutaj mnie nie sprowokujesz.

Edytowane przez Bandit22

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tutaj proszę o merytorycznie w nawiązaniu do tematu - nie lubię bałaganu. Tutaj mnie nie sprowokujesz.

Tak krótko:

Jakby tak było to by było - i to by oznaczało, że to jest jeden, jedyny wątek bez spamu - to niemożliwe - to forum f650gs ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak będzie wątek o sensie "powitalni" chętnie się rozpiszę Tutaj proszę merytorycznie w nawiązaniu do tematu - nie lubię bałaganu. Tutaj mnie nie sprowokujesz.

Ja Cię nie zamierzam prowokować. Ty się przywitałeś... i jak widzę nie masz problemu z odzewem na posty. Jest tak jak być powinno.

A chcesz wątek o sensie powitalni - proszę bardzo - załóż taki :D

Ja wolę metodę :beer: na zlocie ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już Was lubię chłopaki, tytko nadal mnie brak Dakarki a piwka to ja się zawsze chętnie napiję, a już w szczególności chętnie na zlocie :beer:

Edytowane przez Bandit22
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro już ustaliliśmy, że się lubimy i na zlocie wypijemy, to zapytam: A czy musi być Dakar? Nie wystarczy Ci "zwykły" GS? Twój dotychczasowy sprzęt to terenu nawet nie widział (bo by dostał zawału). Naprawdę potrzebujesz Dakara?

Może poszerzając delikatnie kryteria łatwiej coś znajdziesz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro już ustaliliśmy, że się lubimy i na zlocie wypijemy, to zapytam: A czy musi być Dakar? Nie wystarczy Ci "zwykły" GS? Twój dotychczasowy sprzęt to terenu nawet nie widział (bo by dostał zawału). Naprawdę potrzebujesz Dakara?

Może poszerzając delikatnie kryteria łatwiej coś znajdziesz.

Widzisz musimy się poznać i dowiedzieć się więcej o sobie ale spoko to napiszę w skrócie.

KLE 500 > Suzuki Bandit 600 > BMW R1150R > Kawasaki KLV 1000 (tym szlajałam się od krańców Północy po krańce Południa Europy) no i nie którzy byli zdziwieni gdzie można tym wjechać ale bez przechwałek > Yamaha TT 600 Belgrada (to a propo jazdy w terenie było jako 2-gie motto) > Triumph Tiger 955i (pechowy egzemplarz) bardzo fajny do podróżowania, Kawasaki KLR 600B (kupa złomu którą postawiłem na nogi od podstaw tak nauka konstrukcji, budowy ) - sprzedany. Wcześniej podróżowałem w 2-os teraz solo - rezultat akcji baby na motocykle.

Ja nie całe 190cm wzrostu, troszkę ponad 100kg wagi - na niektórych motorkach wyglądam po prostu głupio :) Założenia: motocykl uniwersalny umożliwiający wjazd w teren (nie ciężki, góry szutry, leśne ścieżki) dający się przystosować do podróżowania na razie niestety nie daleko (kufry alu, czekają w piwnicy na lepsze czasy), łatwy do samodzielnej naprawy i serwisowania (nie wieżę serwisom) (raczej singiel)... Faworyci BMW GS Dakar 650 (tak ma setntyment do BMW), Yamaha tenera 660 (>2008) - budżet raczej nie ten, BMW GS 800 - ideał poza moim zasięgiem finansowym.

Edytowane przez Bandit22
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A KTM 640 Adventure? ;) miło Cię poznać po trudnym trochę początku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A KTM 640 Adventure? ;) miło Cię poznać po trudnym trochę początku.

Nie miałem przyjemności z KTM-em obcować, moje opinie są zasłyszane z ADV nikt z moich znajomych nie ma "dłuższych" doświadczeń z używanym sprzętem (KTM). Nie wiem ... jak dają rade silniki, jak to się spisuje w podróżach dalszych... Chyba po prostu za mało wiem na temat 640

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzisz musimy się poznać i dowiedzieć się więcej o sobie ale spoko to napiszę w skrócie.

Czyżbyś zaczynał dostrzegać potrzebę przywitalni ?? :o :beer:

KLE 500 > Suzuki Bandit 600 > BMW R1150R > Kawasaki KLV 1000 (tym szlajałam się od krańców Północy po krańce Południa Europy) no i nie którzy byli zdziwieni gdzie można tym wjechać ale bez przechwałek > Yamaha TT 600 Belgrada (to a propo jazdy w terenie było jako 2-gie motto) > Triumph Tiger 955i (pechowy egzemplarz) bardzo fajny do podróżowania, Kawasaki KLR 600B (kupa złomu którą postawiłem na nogi od podstaw tak nauka konstrukcji, budowy ) - sprzedany. Wcześniej podróżowałem w 2-os teraz solo - rezultat akcji baby na motocykle.

brzmi nieźle. wyraźnie masz porównanie i wiesz czego szukasz :)

Ja nie całe 190cm wzrostu, troszkę ponad 100kg wagi - na niektórych motorkach wyglądam po prostu głupio :)

Tu mam podobnie.

Założenia: motocykl uniwersalny umożliwiający wjazd w teren (nie ciężki, góry szutry, leśne ścieżki) dający się przystosować do podróżowania na razie niestety nie daleko (kufry alu, czekają w piwnicy na lepsze czasy), łatwy do samodzielnej naprawy i serwisowania (nie wieżę serwisom) (raczej singiel)... Faworyci BMW GS Dakar 650 (tak ma setntyment do BMW), Yamaha tenera 660 (>2008) - budżet raczej nie ten, BMW GS 800 - ideał poza moim zasięgiem finansowym.

O ile gabaryty mamy podobne, to ja jeżdżąc F650GS (rok 2002) po przymiarce do Dakara, Twina, i 800 poczułem chęć zmiany jedynie na 800.

Na Dakarze jest odrobinę wyżej, ale kolana masz mniej więcej tak samo jak na zwykłym GS. Jak dla mnie za daleko do przodu. Dlatego polowałem na 800 i mi się udało.

Patrząc na planowane zastosowanie - zastanów się jeszcze nad zwykłym GS. Po roku możesz zmienić. I oczywiście najlepiej się przymierzyć do GS i Dakara. Wrocław to dość mocna ekipa - na pewno się dogadasz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie miałem przyjemności z KTM-em

... bo z KTM-em nikt nie ma przyjemności...

prawda Jasinek? :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie musi być od razu 950/990. A Jasinek kupił bardzo tanio, z gidnym przebiegiem, sprzęt z pierwszych lat produkcji, serwisowany w ASO. ja wiem, że w porównaniu do bezobsługowej prawie, że beemki, to kacik okazał się skarbonką. Ale Jasinek zdaje się, nie odpuszcza i będzie jeździć na ktm-ie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

. Ale Jasinek zdaje się, nie odpuszcza i będzie jeździć na ktm-ie?

Kochanie to ty musisz mnie kochać - nnoooo.... muszę!!! ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie musi być od razu 950/990. A Jasinek kupił bardzo tanio, z gidnym przebiegiem, sprzęt z pierwszych lat produkcji, serwisowany w ASO. ja wiem, że w porównaniu do bezobsługowej prawie, że beemki, to kacik okazał się skarbonką. Ale Jasinek zdaje się, nie odpuszcza i będzie jeździć na ktm-ie?

Nie musi być od razu 950/990. A Jasinek kupił bardzo tanio, z gidnym przebiegiem, sprzęt z pierwszych lat produkcji, serwisowany w ASO. ja wiem, że w porównaniu do bezobsługowej prawie, że beemki, to kacik okazał się skarbonką. Ale Jasinek zdaje się, nie odpuszcza i będzie jeździć na ktm-ie?

To może napiszesz jak Ci się spisuje Twój KTM chyb że już gdzieś pisałeś oceniałeś? Chętnie poczytam może zapodasz jakiegoś linka?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może napiszesz jak Ci się spisuje Twój KTM ...

A jednak masz poczucie humoru - nie wiem czy nie za duże ..... , ale za chwilę będzie wesoło :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×