Skocz do zawartości
Bandit22

Kupię BMW GS 650 Dakar

Recommended Posts

No i masz ... Piękny DAKAR ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygląda poczciwie ;) - całkiem ładny kolorek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje :beer: Jak dla mnie silnik ciekawszy od Rotaxa, lepiej reaguje na odkręcenie gazu, lepszy ma gang i (jak kto lubi) bajerancko strzela w rurę przy zamknięciu gazu. Jeden minus więcej pali :-( . Przynajmniej tak wypadło porównanie z Yamahą MT-03, do której miałem "dostęp" przez pewien czas.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jaki to kolor tej xt660r?

Kanapa od xt660x ,czy jak??? Skoro to rok 2007 to mi to nie pasi zbytnio... :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jaki to kolor tej xt660r?

Kanapa od xt660x ,czy jak??? Skoro to rok 2007 to mi to nie pasi zbytnio... :?

Zgadłeś - powinien być niebieski. Poprzedniemu właścicielowi dłużyła się zima i kolor motocykla. Nie ukrywał tego, zresztą było by to trudne do ukrycia hihihi. Ponad kolor bardziej interesował mnie stan techniczny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadłeś - powinien być niebieski. Poprzedniemu właścicielowi dłużyła się zima i kolor motocykla. Nie ukrywał tego, zresztą było by to trudne do ukrycia hihihi. Ponad kolor bardziej interesował mnie stan techniczny.

Zgadłeś - powinien być niebieski. Poprzedniemu właścicielowi dłużyła się zima i kolor motocykla. Nie ukrywał tego, zresztą było by to trudne do ukrycia hihihi. Ponad kolor bardziej interesował mnie stan techniczny.

Gratulacje :beer: Jak dla mnie silnik ciekawszy od Rotaxa, lepiej reaguje na odkręcenie gazu, lepszy ma gang i (jak kto lubi) bajerancko strzela w rurę przy zamknięciu gazu. Jeden minus więcej pali :-( . Przynajmniej tak wypadło porównanie z Yamahą MT-03, do której miałem "dostęp" przez pewien czas.

Faktycznie gang singla jest przedni szczególnie gdy wydechy mają czym oddychać :) Motorek fajnie się zbiera - nie narzekam, faktycznie strzela w wydechy (delikatnie) ale z tego co czytałem ten typ tak ma. Spalania jeszcze nie poznałem.. ale czuje że do BMW to mu raczej daleko będzie. Inna sprawa iż nie wiedzieć czemu wszystkie moje motocykla jakoś więcej palą niż normalnie :)

Edytowane przez Bandit22

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chce psuć zabawy ale dla mnie to dziwne malowanie moto niby bez powodu, nigdy by mi się nie chciało :-D Są inne sprawy do roboty :D

Edytowane przez _Tomko_

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chce psuć zabawy ale dla mnie to dziwne malowanie moto niby bez powodu, nigdy by mi się nie chciało :-D Są inne sprawy do roboty :D

Oj tam... dluga zima byla....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do spalania to powinien zamykać się max 4,5 na trasie, mój rekord to 3,5 (styl taksówkarza :-D )w teren jak pojedziesz to bywa różnie rzecz jasna ;-).Miłego latania.A z pustymi wydechami brzmi tak

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chce psuć zabawy ale dla mnie to dziwne malowanie moto niby bez powodu, nigdy by mi się nie chciało :-D Są inne sprawy do roboty :D

Dociekliwy ze mnie człowiek ale dziękuje za troskę. We mnie również wzbudziło to podejrzenia póki co rozwiane :) Nie będę się rozpisywały co i jak bo to bezsensu. Lepiej polatać w tym czasie po okolicy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dociekliwy ze mnie człowiek ale dziękuje za troskę. We mnie również wzbudziło to podejrzenia póki co rozwiane :) Nie będę się rozpisywały co i jak bo to bezsensu. Lepiej polatać w tym czasie po okolicy.

Na lakierze się nie jeździ .... ;) :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny motorek. Szkoda, ze za w UESEJ nie dostepny :-(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to nie będę dziękował co by nie zapeszyć :) Teraz tylko pogoda i latanko.. na miasto ideał póki co. Chodź muszę powiedzieć iż diabełek siedzi w tym silniczku już pierwsze drifty zaliczone na wyjściu z łuku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×