Skocz do zawartości
grzeha

Chce kupić F650...

Recommended Posts

Witam szanowne towarzystwo!!!

Dopiero planuje kupić motorek f650 (dlatego nie zacząłem od przywitalni - pojawię się tam z pewnością jak coś kupię;-)

Szukam w sieci jakiś ciekawych i odpowiadających mi finansowo ofert. Znalazłem dwie w pobliżu Torunia (w piernikowie mieszkam) może ktoś zna te motorki? Może wiecie coś na tematy tych motorków? lub po prostu może coś wypatrzycie na zdjęciach?

http://moto.allegro.pl/item1153390373_bmw_f650.html

http://moto.allegro.pl/item1160652614_b ... ilnie.html

Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc!!

---- krzyzak ---- dzięki za przejażdżkę Twoim GSem!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Grzeha, też mieszkam w Toronto :-D. Z ST-kami to gorzej u mnie, w GSach potrafię już co nie co wypatrzeć. W pierwszym rzucają się w oczy opony, sezonu z pewnością na nich nie Przejeździsz (ja bym od razu te sztuki wymienił, koszt ok 800 - 1000). Łańcuch na początku naciągu i wyczyszczony ale podpada mi drugie ogniwo na lewo od skucia, trzeba by podjechać odpalić, wrzucić na stopkę centralną i zobaczyć czy nie jest wyciągnięty. Z drobniejszych usterek to siodło ma całe pocharatane. Rama i plastiki wyglądają ok (można poprosić sprzedawcę o zdjęcie jednego losowo wybranego :-D żeby zobaczyć czy z drugiej strony jest tego samego koloru). Resztę to Musisz podjechać, popatrzeć i posluchać. W przypadku tego drugiego to jest za mało zdjęć zamieszczonych, widać, że oponę ma faktycznie wymienioną ale co do reszty to trudno stwierdzić. Sprawdź też (o ile tego nie Zrobiłeś) średnie ceny modeli z tych lat bo 7000 za 96 rok to chyba troszkę drogo.

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Vengosh10 za szybka odpowiedź!

Tez zastanawiałem się nad tymi cenami, wydają mi się za wysokie. Wprawdzie Krzyzak powiedział mi, że te motory schodzą do poziomu ok. 7 tys. i tak zostają już do końca (jaki on by niebył;-)

W tygodniu pojadę zobaczyć te motorki tylko muszę zabrać kogoś "obiektywnego". Dam znać jak coś ustalę.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ceny tych modeli są różne Trafiają się nawet 4500 ale są z to starsze i podniszczone egzemplarze (chociaż zdarzają się wyjątki) górna granica za najnowsze i ,,uzbrojone'' to 8000 - 9000 zł (!!!) Zdjęcia pokazują przeważnie to co chce sprzedający dlatego trzeba osobiście dokładnie obejrzeć najlepiej z kimś kto się trochę zna na rzeczy.Dobrze jest się zorientować czy kupujemy od handlarza czy od motocyklisty bo to dwie zupełnie różne bajki.Powodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×