Skocz do zawartości
Merida

Witam serdecznie

Recommended Posts

Witajcie, w sercu motocyklistką byłam już od dawna, pełnoprawną stałam się dopiero w zeszłym roku :) Słońce powoli zaczyna sobie o nas przypominać dlatego na poważnie zaczęłam się rozglądać za kupnem własnej maszyny. Pomysłów na moto było na prawdę wiele i kiedy już myślałam że odkryłam swój wymarzony typ czyli Honda CBF 500, znajomy zasugerował mi f650 gs no i myślówa zaczęła się od nowa. Od pierwszego wejrzenia pokochałam tego "mrówkojada" :)) Ponieważ teraz zadaję sobie pytanie czy jest to moto dla mnie, postawnowiłam zawitać na Waszym forum.

Nigdy nie widziałam na żywo tej maszyny i chciałam się podpytać czy jest ktoś może z wawy lub jej okolic, kto posiada właśnie bmw f650 gs i kto byłby na tyle miły że zgodziłby się na "widzenie" :) Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki , a sprawdzenie czy sięgam nogami do ziemi było by bardzo przydatne.

Do zobaczenia i życzę wszystkim udanego sezonu.:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć :)

Jeżeli interesuje Cię przymiarka do Twina to służę pomocą (Warszawa-Wola).

Edytowane przez lcoo
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, Warszawiaków jest trochę, więc nie powinno być problemu z przymiarką. :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hejka.

W Wawie nie będzie Ci trudno przymierzyć się do sprzętów - singli, twinów, niższych, wyższych... do wyboru do koloru :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć! Warszawiaki uczynne są, pomogą. Dziewczyny świetnie sobie radzą na tym sprzęcie!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa, jeszcze chwilę singiel stoi u mnie w garażu, można przymierzać, tyż na Woli :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witamy,

Looksgoodinred, czyli ma(l)zona miala spore obawy przed pierwszym "wiekszym" moto, ale F650GS przypasil jak przyslowiowa rekawiczka. Przymiezaj, zakupuj i nawijaj bezpiecznie kilometry

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wielkie dzięki za przeeemiłe przywitanie :) Wszystko wskazuje na to że na Woli jest wola :)

W najbliższych dniach oględziny, a potem już tylko zakup i w drogę....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa w górę :))

Jak widać kask już jest :) życzę powodzenia w polowaniu na odpowiedniego rumaka :)

hmm Merida? Rude włosy ? ;) (chyba za dużo oglądam bajek ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×