Skocz do zawartości
Łoker

Cześć wszystkim!

Recommended Posts

Witam. Jestem Michał. Wcześniej jeździłem Yamahą XT 600. Teraz zastanawiam się nad kupnem Hondy Transalp 600 lub BMW GS 650. Narazie bardziej przemawia do mnie BMW. Chętnie wysłucham rad z Waszej strony. Pozdro :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie tak będę musiał zrobić ;-) tylko nie mam za bardzo gdzie tego zrobić. A Ty Debian widzę że jesteś z pomorskiego. Ja się wybieram jutro na północ Polski i będę w okolicach Słupska ok tygodnia. Jakbyś mógł może byśmy się spotkali i obejrzał bym Twojego GSa?? A skąd jesteś dokładnie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć - musisz rzeczywiście poćwiczyć na odydwóch sprzętach, a jak chcesz je wykorzystywać ? turystyka, teren ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć - musisz rzeczywiście poćwiczyć na odydwóch sprzętach, a jak chcesz je wykorzystywać ? turystyka, teren ?

Myślę że będę jeździł w turystyce 70% i w terenie 30% tak mniej więcej ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Jestem Michał. Wcześniej jeździłem Yamahą XT 600. Teraz zastanawiam się nad kupnem Hondy Transalp 600 lub BMW GS 650. Narazie bardziej przemawia do mnie BMW. Chętnie wysłucham rad z Waszej strony. Pozdro :D

Każdy z nich ma inny charakter.

Więc powinieneś się zastanowić czego tak naprawdę oczekujesz od motorka.

A po przymiarce, i wyborze,

to już tylko szukać , szukać.

Pamiętaj, że przy nietrafionym wyborze modelu, lub egzemplarza, zawsze możesz go wymienić na inny.

Witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×