Skocz do zawartości
Rosalia

KRAKÓW potrzebuję pożyczyć takie coś :) ( ściągacz do magneto )

Recommended Posts

Cześć, teraz powoli bo to cięzki temat dla mnie a muszę się was o to zapytac:P Chodzi o to, że muszę (prawdopodobnie ) wymienic bendiks ( biorąc pod uwagę to co się dzieje z moto i to co czytałam w innych wątkach) i żebyb się tam dostać trzeba coś odkręcić jakimś "sciągaczem"<?> i właśnie tego potrzebuję- czy nie miałby ktoś w Krakowie pożyczyć takie coś ? Albo jakbyście mogli dać mi namiar gdzie to kupic czy coś? Z góry dziękuje i sorka że tak inteligentnie to opisałam ale staram sie jak moge :D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm... A sama Będziesz wymieniać?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rosalia, moze telefon do przyjaciela?

Jarka w sensie ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rosalia, moze telefon do przyjaciela?

Jarka w sensie ;-)

No wiesz.....

Ona taka ładna, a ja jednak w innym mieście ;) :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj Rosalio!

Chyba lepiej będzie zostawić diagnostykę i ewentualną naprawę komuś kto się na tym zna.

Odpuść sobie samodzielną naprawę.

Daj innym to zrobić

i zarobić. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No wiesz.....

Ona taka ładna, a ja jednak w innym mieście ;) :lol:

Jarek, mysle sobie ze powienienes zalatwic sobie numer zaczynajcy sie na 0700 ... ;)

ps

gaznik w bandicie przestal wylewac paliwo :beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rosalia, może napisz co się dzieje z motkiem takiego, że chcesz ten bendiks wymieniać. Jakie objawy?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no już to zdiagnozował ktoś kto się zna ;) ja sie takich rzeczy nie dotykam, chociaz lubie popatrzec :) tylko nie ma tego czegoś żeby sie tam dostać:(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

;) ja sie takich rzeczy nie dotykam, chociaz lubie popatrzec :) tylko nie ma tego czegoś żeby sie tam dostać :(

Co to za nowe zabawy tam na wschodzie ??? ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli dałoby rade pożyczyć do np nastepnego weekandu? zawiozłabym go w ten weekand do mnie do Staszowa i w nastepny do Krakowa spowrotem przywiozła. Czy musze kupic?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wszyscy lubią popatrzeć i pokomentować, mimo że niektórzy mówią że nie :cool:

Nie mam tego ściągacza. Gdybym miał, to już bym go wysyłał - w końcu nie jest codziennie potrzebny. Przeglądając odpowiedni wątek widziałem wiele osób chwalących się posiadaniem owego......

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wszyscy lubią popatrzeć i pokomentować, mimo że niektórzy mówią że nie :cool:

Nie mam tego ściągacza. Gdybym miał, to już bym go wysyłał - w końcu nie jest codziennie potrzebny. Przeglądając odpowiedni wątek widziałem wiele osób chwalących się posiadaniem owego......

Po przeczytaniu odniosłem wrażenie, że wymowa i podział ludzi na forum jest taki: są ludzie dobrzy i szlachetni, bez możliwości pomocy oraz ci źli i nieżyczliwi pomimo, że mają mają to co jest potrzebne, a pomóc nie chcą ... - choć jest ich wielu ;)

Jest jeszcze taka możliwość, że nie zrozumiałem tego wpisu :roll: - no ale pewnie ja w tej złej grupie jestem - jakoś muszę z tym żyć :ph34r:

Tylko w tej sytuacji nie wiem gdzie umieścić takiego forumowicza ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

musiałem przenieść wątek... jestem romantykiem... jakoś nie mogę sobie skojarzyć kobiety i ofert komercyjnych :P

#17sty post a z Krakowa ni hu hu nikt... najodważniejsi Ci co najdalej od Rosali :D po edycji tytułu może ktoś odpowiedni to zauważy

ps. krowa co dużo muczy... noo... kiepsko operuje ściągaczem :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ze swojej strony mogę tylko pomóc z tym Staszowem , tzn mogę ten ściągacz, jeżeli zdecydujesz się na zakup, przywieźć do Krakowa w piątek. Tyle z mojej strony.

PozdrawiaM

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mojego na razie nie pozyczam, bo może jeszcze będzie potrzebny w tym tygodniu. Ale Kapitan Burek ma (np.).

(...)

ps

gaznik w bandicie przestal wylewac paliwo :beer:

kupiłeś cafe racer'a in spe? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po przeczytaniu odniosłem wrażenie, że wymowa i podział ludzi na forum jest taki: są ludzie dobrzy i szlachetni, bez możliwości pomocy oraz ci źli i nieżyczliwi pomimo, że mają mają to co jest potrzebne, a pomóc nie chcą ... - choć jest ich wielu ;)

Jest jeszcze taka możliwość, że nie zrozumiałem tego wpisu :roll: - no ale pewnie ja w tej złej grupie jestem - jakoś muszę z tym żyć :ph34r:

Tylko w tej sytuacji nie wiem gdzie umieścić takiego forumowicza ;)

Mocno przekombinowałeś Jarku! ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mocno przekombinowałeś Jarku! ;-)

Pewnie tak, ale nie poczułem się komfortowo pomimo, że staram się pomagać na ile mogę ;) inną rzeczą jest, że nie zawsze jest to możliwe.

Powiem tylko tyle:

Paweł pomógł tak, że napisał, żeby napisać do mnie .... , ale poczta pusta, telefon nie dzwoni - mam się "bić" o ten "kontrakt" ?? :roll:

Ktoś inny zadeklarował "wypożyczenie", a ktoś jeszcze inny wrzucił linka do ściągacza naprawdę w dobrej cenie, a jeszcze ktoś inny zadeklarował transport. W mojej ocenie w tym wątku są wszystkie potrzebne i ważne informacje - tylko wybierać i decydować ;)

Edytowane przez Jarek
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×