Skocz do zawartości
qba

Grzybki GIVI

Recommended Posts

Hej, nie wiem czy nomenklatura poprawna. Chodzi o elementy (2 szt) wkręcane w podstawę kufra centralnego w które "wsuwa" się kufer.

Na necie znalazłem jedynie całe zestawy z zamkiem za ok 100. Może ktoś posiada po starym czy uszkodzonym kufrze lub wie gdzie szukać ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja kupowałem takie " grzybki " do swojego zestawu KAPPA-GIVI ( podstawa GIVI ) za cztery sztuki z przesyłką zapłaciłem ( jak pamiętam ) około 20 pelenów.Tutaj masz namiar na sklep http://www.motobagaz.pl/

PS.Moje nie były wkręcane,tylko wciskane,twoje też powinny takie być,chyba,że się mylę,albo mówimy o czymś innym.

Edytowane przez ahela

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodzi CI o gumki amortyzujące (4 szt) czy mocowanie kufra (2 szt).

U mnie w płycie do MonoLock te do mocowania są chyba częścią płyty za chwilę sprawdzę i dam znać jak coś

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodzi CI o gumki amortyzujące (4 szt) czy mocowanie kufra (2 szt).

U mnie w płycie do MonoLock te do mocowania są chyba częścią płyty za chwilę sprawdzę i dam znać jak coś

.....raczej na pewno są częścią płyty,tak jak i w monokey.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, nie wiem czy nomenklatura poprawna. Chodzi o elementy (2 szt) wkręcane w podstawę kufra centralnego w które "wsuwa" się kufer.

Na necie znalazłem jedynie całe zestawy z zamkiem za ok 100. Może ktoś posiada po starym czy uszkodzonym kufrze lub wie gdzie szukać ?

Podaj markę podstawy,system mocowania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, chodzi o o dwa wkręcane elementy mocujące kufer. Gumki amortyzujące mam kompletne. Wiadomość do www.motobagaz.pl poszła.

Dzięki wszystkim

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×