Skocz do zawartości
Henio111

Z Warszawy

Recommended Posts

A na co trzeba zwracać uwagę przy wyborze GSa? Co w nim jest takiego, że trudno kupić DOBREGO używanego?

na to pytanie masz sporo odpowiedzi w tym wątku:

http://f650gs.pl/viewtopic.php?f=2&t=678

polecam postudiować :D są tu historie paru "z nas" jak to szukali swoich obecnych maszynek :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam! Ja przesiadłem się z nieco większego bo z Fazera 600 i pomimo rezygnacji z 4 cylindrów (; nie było chwili, żebym żałował nowego zakupu. Póki co objeżdżam Polskę ale powoli zaczynam myśleć o wyprawie w resztę świata!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A powiedzcie mi taką rzecz: czy warto "polować" na egzemplarz z ABS-em? Czy macie ABS-y u siebie i czy kiedyś mieliście sytuacje, w których to cudo Wam pomogło?

Pozdrawiam, Andrzej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Warto. Gdybym miał ABS to bym sie kilka razy nie potłukł z czego raz dość boleśnie.W terenie można ABS wyłączyć. Niestety bywa tak że podczas ostrego hamowania można zablokować przednie koło i moto może uciec na bok.Nie zawsze można nad tym zapanować bo i nawierzchnia bywa różna.W takiej sytuacji ABS bywa bardzo przydatny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z ABS. Mnie kilkakrotnie uratował dziób motocykla i własny. W terenie wyłączam, ale tylko w ciężkim, w lekkim szutrze przy optymalnej jeździe nie jest upierdliwy i nie ma takiej potrzeby

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Z ABS. Mnie kilkakrotnie uratował dziób motocykla i własny. W terenie wyłączam, ale tylko w ciężkim, w lekkim szutrze przy optymalnej jeździe nie jest upierdliwy i nie ma takiej potrzeby

Dzięki! :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jestem za tym żeby nauczyć się bez ... owszem czasem jest sytuacja w której ABS pomoże, ale to nie recepta na bezpieczeństwo

w terenie off-óje się ABS, bo jest konieczne hamowanie z blokowaniem kół, oczywiście jak ktoś "nie szaleje" na szutrze to Abs nie szkodzi

jest jeszcze poboczny plus braku absa - łatwiejszy w serwisowaniu układ hamulcowy - potocznie : niema sie co popsuć

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak nie dział "sprzedam" tutaj to tylko allegro... są koledzy zajmujący się sciąganiem z zagranicy na zamówienie - jest przynajmniej jeden kolega, którego polecimy, ale to się wiąże z wyższą ceną - sprowadzają tylko na zamówienie ponieważ obecnie nasze modele się nie opłaca ciągnąć do Polski "na handel"...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×