Skocz do zawartości
borysu

Moje uszanowanie

Recommended Posts

Witam wszystkich miłośników bawarek i nie tylko,

z chrztu mam na imię Irek, ale niektórzy nazywają mnie Borys, więc jak kto woli. Mam 32 lata, cztery siostry i czterech braci i podobno nie do końca poukładane w głowie.

Tydzień temu złamałem sobie rękę, a trzy dni po tym zdarzeniu, kupiłem mój wymarzony motor, rzecz jasna BMW F650 GS :D

Tym samym wyłamałem się nieco z klanu, bo trzech moich braci to też motórzyści, z tym, że chłopaki preferują chopery/cruisery (coś mi się wydaje, że już niedługo będą wymieniali te swoje żelastwa na coś sensownego, to znaczy na GS-y :D

Karierę motórzysty rozpocząłem na Komarze (z biegami w rączce, czyli klasyk), później było cudnej urody WSK 125 (fantastyczne wspomnienia), potem MZ ETZ 251 (jak by na to nie patrzeć kiepski i awaryjny, ale pierwszy motor, na którym poczułem prędkość - licznik zamykał), potem było długo, długo nic, no i w końcu jest F650 GS :):)

Motocykl nieco szczochrany, zaniedbany mocno, więc niejednokrotnie będę Wam zawracał głowy i szacowne cztery litery też, co by poradzić się fachowców.

Jak na razie nie posiadam się ze szczęścia i rozpaczy zarazem. To pierwsze z powodu posiadania 650-ki, a drugie z powodu ...posiadania 650-ki, na której nie mogę jeździć przez całe 5 tygodni, no chyba, że ten gips wywalę.

Tymczasem pozdrawiam wszystkich

Borys

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wypadałoby jeszcze napisać, skąd pochodzę. O kilku lat mieszkam i pracuję w Warszawie, ale sercem tkwię w Wielkopolsce, a dokładnie w miejscowości Ochle, koło Koła :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj serdecznie na forum :D

zawracaj nam co chcesz pytaniami, postaramy się pomagac, no i skoro uwiązany jesteś w gipsie i jeździć nie możesz, to chociaż foty rób motka i nam tu wrzucaj :D

ps. zaraz Pietro Ci tu opowie jak to jeździł z gipsem... coś gdzieś zdaje sie wspominał :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj i Wracaj do zdrowia :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj i gratulacje motorka. Gipsu bez decyzji ortopedy nie wwalaj, może się zemścić

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witamy kolejnego Warszawiaka!

Chętnie pomożemy doprowadzić moto do stanu igła z plusem i doradzimy w co tam doposażyć jak będzie taka potrzeba :D

Zdrówka życzę, niech się ręka szybko zrasta.

Do zobaczenia na światłach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heja. widze bogata historia motocyklowa.

Borys sie rozpisal, chyba PietroAT bedzie mial konkurencje :D:):D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SIEMANDURO!!

Witam wszystkich miłośników bawarek i nie tylko

mam nadzieje, ze mąż Bawarki tego nie czyta :D

Mamy dział o naszycg glabach, szlifach i glebitkach więc wrzuć tam swoją wersje łamania ręki nawet jak nie było to na motocyklu. Ja swoją wrzuciłem :D baa nawet dwie

Jechałem z gipsem na ręce była usztywniona pod kątem ok 50 stopni. Ciekawe doświadczenie. Ludzie mi z auta fotki komórkami zrobili :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siemano,

być może złamania ręki to obowiązkowe "wyposażenie" GS-ów z 2004 roku? :D

A wygląda na to, że i złamania podobne. No i pierwszą przejażdżkę z gipsem też mam już za sobą. Brat wcisnął mi sprzęgło, a potem to już sam się zastanawiałem, co robić, żeby się nie wyglebić.

Co do samego złamania, to, choć w tym miejscu chciałoby się, żeby było inaczej, to wielkiego związku z motorem to nie miało. ... no może poza tym, że stało się impulsem do ostatecznej decyzji o zakupie GS-a.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×