Skocz do zawartości
Martin206

Gmole wymiary f650gs

Recommended Posts

Witam

Przeszukałem gogle oraz wójka gogle i niestety nic nie znalazłem, dlatego też postanowiłem napisać nowy temat.

Czy ma ktoś zwymiarowane gmole do f650gs 2000 roku? Chciałbym sam pobawić się w garażu ale wolałbym mieć jakiś model do skopiowania ;-). Dzięki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyjedź z kartką, ołówkiem i jakąś miarką na zlot - coś znajdziesz, a to już niedługo ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Martin, tego chyba nie da się zwymiarować. Szczególnie, gdy masz gięcie rury w różnych płaszczyznach.

Najlepiej mieć wzór i do niego doginać na żywca.

Potem montujesz uchwyty do motka i "haftasz" do nich poszczególne elementy gmoli.

Zdejmuszesz, spawasz na gotowo, przymiarka, ew poprawki i dogięcia, szlif, piaskowanie, malowanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie do Jodłowa dzieli mnie 35 km ;) to może wpadne

Tylko wiesz .... na forum jak nie zaczniesz od przywitalni to mało kto chce z człowiekiem gadać, a na zlocie za przywitalnię robi wspólnie spędzona noc przy ognisku - motki pokazuje się i ogląda dopiero "po" ;) Samo "wpadnę po wymiar" może nie być fajne :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko wiesz .... na forum jak nie zaczniesz od przywitalni to mało kto chce z człowiekiem gadać, a na zlocie za przywitalnię robi wspólnie spędzona noc przy ognisku - motki pokazuje się i ogląda dopiero "po" ;)/> Samo "wpadnę po wymiar" może nie być fajne :lol:/>

Jarek czy Ty z natury jestes taki wredny czy tylko na tym forum traktujesz wszystkich pogardliwie ?

O co Ci chodzi z tą przywitalnia? Jak nie umiesz czytac i szukac to nie komentuj glupio i prosze nie udzielaj sie w moich pytaniach do pozostalych forumowiczów

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek czy Ty z natury jestes taki wredny czy tylko na tym forum traktujesz wszystkich pogardliwie ?

O co Ci chodzi z tą przywitalnia? Jak nie umiesz czytac i szukac to nie komentuj glupio i prosze nie udzielaj sie w moich pytaniach do pozostalych forumowiczów

No pięknie to napisałeś (ja tak nie potrafię) - tak mądrze i z takim głębokim zrozumieniem i treści i intencji .... - tyle pytań i odpowiedzi zarazem - do tego wnioski, a wszystko w trzech zdaniach :)

Raczej z natury wredny jestem - od maleńkości, a z wiekiem mi się nasila - czyli lepiej już było ;)

Forum nie jest indywidualnym notatnikiem czy prywatnym miejscem - nie możesz liczyć na milczenie - bo nie prowadzę segregacji ludzi na tych fajnych i niefajnych ;)

Jak już ustaliliśmy okrutnie wredny jestem ;)

I jeszcze jedno - wpadnij na zlot i powiedz mi to wszystko patrząc mi w oczy, ale tak żeby inni słyszeli, a potem usiądziemy sobie razem przy ognisku - zobaczysz, że będzie fajnie :)

Edytowane przez Jarek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×