Skocz do zawartości
Agat

Witam

Recommended Posts

Dzień dobry

Mam na imię Agata, prawo jazdy od 2 lat i na razie Hondę NX 250. Własnie dorosłam do zmiany i mój wybór to BMW F650GS. Stąd moja rejestracja i chęć dowiedzenia się czegoś więcej o motorze, który śmiem twierdzić własnie dla mnie jest idealny. :D

Witam wszystkich :D

Agat

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :D

co do Twojego "twierdzenia a idealności", tutaj każdy jedynie utwierdzi Cię w słuszności tego wyboru :D

Pozdrawiam i miłego forumowania

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, z obiektywną opinią to będzie tutaj ciężko, sami maniacy tematu :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj serdecznie. Gratuluje rozsądnego wyboru :D. Co do koloru, to pamietaj, ze żółte są najszybsze :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za przywitanie. I potwierdzenie wyboru. Choć fakt, Vengosh10 ma rację - obiektywnych to ja tu nie znajdę. Ale też raczej nie szukam :D

Szukam motocykla dla mnie więc jak bedzie jakieś info dla mnie chętnie zaglądnę. Wiem chyba powinnam zajrzeć na inny temat: sprzedam, kupię :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj w szacownym gronie!!! :D

Swojego czasu zastanawiałem się co zrobić, żeby maxymalnie obniżyć kanapę - a może by tak spuścić powietrze z laczek? :D :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hahahahahahaha :D pomysł jakiś jest, ale obawiam się, że abstrahując od innych spraw, byłoby mi twardo w tyłek, a tego nie lubię w nadmiarze :D

I proszę mi się tu nie naśmiewać z poważnej decyzji życiowej. Sam chyba rozumiesz jak poważnej i życiowej :)

Poparcia potrzebuję!!! :twisted:

I MOTOCYKLA RZECZ JASNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na zlocie miałabyś okazję "przetestować " wszystkie wersje :D witaj!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fakt. Tyle że dziś wieczorem dopiero wracam z pracy do domu więc nie wyjadę. Poza tym sama ze śląska jechać smutno :D

No i jeszcze mnie kto tam przeklnie jak wjadę hondą :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i jeszcze mnie kto tam przeklnie jak wjadę hondą :)

wezme ze sobą stikersy BMW i Cie obkleimy :D sam sobie nawet z przodu na błotniku nakleiłem dziś na zlot BMW i uśmieszek :D

nie pomyślałem. Mogłem z boku zrobić Mikorzyno czy coś w tym guście :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hahahahahahaha :D pomysł jakiś jest, ale obawiam się, że abstrahując od innych spraw, byłoby mi twardo w tyłek, a tego nie lubię w nadmiarze :)

I proszę mi się tu nie naśmiewać z poważnej decyzji życiowej. Sam chyba rozumiesz jak poważnej i życiowej :)

Poparcia potrzebuję!!! :twisted:

I MOTOCYKLA RZECZ JASNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnie twardości, to nawet prof. Lew-Starowicz wypowiadał się, że w nadmiarze, to bardzo niezdrowo :D :) :(

A jeśli mówimy o powadze zakupu i wpływie na przyszłe życie, baaardzo dobrze to rozumiem - do dzisiaj słyszę: "Jak mogłeś mi to zrobić !!!?" :D :) :roll: :) :D :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Fakt. Tyle że dziś wieczorem dopiero wracam z pracy do domu więc nie wyjadę. Poza tym sama ze śląska jechać smutno :D

No i jeszcze mnie kto tam przeklnie jak wjadę hondą :)

Pakuj się i jedź nawet swoją Hondą!!! jeszcze zdążysz - osobiście chciałem lokomotywą wtargnąć do ośrodka :D tyle, że siła wyższa... :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ponieważ jak już zameldowałam w innym miejscu jestem już szczęśliwą posiadaczką jedynie słusznego motocykla to może w przyszłym sezonie uda mi się załapać na jakiś zjazd ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×