Skocz do zawartości
Vengosh10

Gmole w BMW F650 GS

Recommended Posts

Witam

Dojrzałem do zakupu :-D. Chciałem się zapytać posiadających je Użytkowników forum (szczególnie Tych, którzy dokupowali i sami montowali) o wrażenia z użytkowania, porównanie do innych :D i łatwość montażu, które Polecacie?Z tego co wyczytałem są trzy firmy (oprócz oryginałów), które je produkują do naszych maszynek - Hepco, Holan, Touartech no i oczywiście samoróbki Cykliego :D (które nawiasem mówiąc świetnie się prezentują). A może Ktoś wybierający się na zlot ma swoje na zbyciu :mrgreen: ?

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Górne? dolne? zamów w Holanie i po kłopocie :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Górne? dolne? zamów w Holanie i po kłopocie :D

No właśnie w holanie mają górne własnej produkcji a dolne oryginały BMW, które w jakimś poście odradzał Miko. Poza tym są droższe niż np w Touratechu, chciałbym wiedzieć czy warto dać za nie więcej (różnica za dół i górę to jakieś 250 zł).

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak masz znajomego spawacza który ma dostęp do odpowiedniego materiału i giętarki rur to taki sposób wyjdzie najtaniej. Wygląd, montaż, wymiary ogólnie dostępne w serwisówkach w internecie. Moje gmole są zaje... bo od czasu jak je zamontowałem nie zaliczyłem żadnej gleby! Po prostu szkoda gmoli :D Tylko montaż mikrohalogenów w tym miejscu jest dyskusyjny. Narażone na stratę. Ale potrafią oświetlić drogę dwóm gs-om naraz! No nie Pietro? :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj potrafią potrafią!! Z tyłu Cykli na długich plus halogeny a ja z przodu z plecakiem. Gdyby nie to połączenie nic kompletnie bym nie widział :) Czasem tylko oślepiałeś mnie "lekko" przez lusterko ale i tak fajnie było :D jazde na maxxa, wrażenia bezcenne :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pietro, długie były tylko na dojazdach do zakrętów, a tak to normalnie tylko mijania i halogeny! Tylko że ja mam wysoko reflektor którym niechcący waliłem po lewym lusterku :oops:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a jakie zarzuty konkretnie miał Miko do oryginałów ?

górne mam naturalnie holana, dolne to znaczy osłona-gmol na silnik ? co do ochrony to polecam, na prawde daje rade przy uderzeniach w głazy itp - zarzuty miałem mianowicie dwa : ciężar i bardzo niewygodny montaż, a bez zdejmowania oleju nie zlejesz... cena w TT to masakra a holan jeszcze musi zarobić więc ogólnie zonk :roll: jeśli już to używki na ebaju

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam gmole Mo-tech.Miałam okazję sprawdzić niestety, czy spełniają swoję rolę Moto nawet nie draśnięte ,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alicja -widze ze Ty jak rebelka, nie oszczedzasz moto :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gleba nie była zamierzona -głupia koleina w asfalcie, ale po raz kolejny okazło się ,że tak jak w przypadku mojej poprzedniej R-ki motocykle BMW choć niemieckie są jak radzieckie-'gniotsja nie łamiotsja".Pochwalić muszę też buty BMW-gdyby nie one resztę sezonu pewnie spędziłabym w gipsie .But wytrzymał ciężar motocykla , zanim jakiś litościwy złotówa zauważył mnie w ciemnościach i pomógł uwolnić sie spod moto.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Alicja -widze ze Ty jak rebelka, nie oszczedzasz moto :mrgreen:

Krzyżak.. dziewczyny jeżdżące na 800kach mogą wszystko :) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×