Skocz do zawartości
Markasen

Kupie kufer centralny Vario, nr czesci 77438527850

Recommended Posts

jest jeden na allegro za 9 999zł chopu coś się pokręciło na początku wystawił go jako boczny ale napisałem do niego że wprowadza ludzi w błąd bo to kufer centralny

http://allegro.pl/bmw-f-800-gs-f-800gs-kufer-centralny-kufer-boczny-i3195133938.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak za 999 to pewex, jak za 99 to sie nie zastanawiaj :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w salonie proponuja na razie kufer centralny + zamek w cenie 1300 zl, jak ich pomecze, to moze cos jeszcze zejda i widze ze taniej nowego nie dostane... a uzywanych jak na lekarstwo...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyślij email do wszyskich dealerów w Polsce, zobaczysz kto zrobi najlepsza ofertę. Kiedyś tak zrobiłem jak szukałem stelaza do DL650. Cennik każdy ma taki sam ale rabaty dają rożne :)

W cenniku kosztował 770 a kupiłem za 250, chłopak ściągnął z testowki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogarnę sprawę w poniedziałek i podam Ci co da się zrobić z tą ceną :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w salonie proponuja na razie kufer centralny + zamek w cenie 1300 zl, jak ich pomecze, to moze cos jeszcze zejda i widze ze taniej nowego nie dostane... a uzywanych jak na lekarstwo...

to mecz! bo ja z zamkiem za nowy zapłaciłem 280 euro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dziekuje za podpowiedzi, od poniedzialku bede dzialac... musze i tak poczekac na rozpatrzenie reklamacji dotyczacej kufra shad, w ktorym po miesiacu wylamaly sie plastiki przy zawiasach i pokrywa stala sie zdejmowana... jesli nie oryginalny, to jakiej firmy kufer polecacie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam ma lewy kufer Vario w częściach do sprzedania pojedyncze elementy może ktoś coś potrzebuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×