Skocz do zawartości
Agat

Podobno ideał - chcę więc kupić :)

Recommended Posts

Chcę kupić F650GS. Nie może być Dakar bo za wysoki dla mnie - 170 cm wysokości i mało siły :D bom kobieta.

Rocznik pomiędzy 2000 a 2005, cena przystępna i do negocjacji bo fajnie się potargować. :)

Przymierzyłam się do nówki w salonie i gdyby nie cena to ................... uch, ale mi spasował 8-)

Więc szukam używki, licząc tak jak inni na porządny sprzęt bo moja wiedza techniczna jest dość słaba (delikatnie powiedziane :D). Taka więcej humanitarna jestem :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siła nie jest aż tak potrzebna jak zwykło się sądzić a raczej technika jazdy. Nawet osiłek nie da rady jak nie umie. !70 cm wystarczy ale dla poprawy komfortu można lekko obniżyć (zależy jak Ci się będzie jeździć) Koledzy sporo o tym napisali. Przy zakupie weź ze sobą kogoś kto się trochę zna na mechanice motocyklowej a jeżeli jest mozliwość zabierz moto do zaufanego warsztatu. Czy ideał ? To zależy czego oczekujesz od motocykla. GS jest taki trochę uniwersalny i jakby zrobiony z myślą o naszych drogach. Można poszaleć w terenie,można wyruszyć w długą trasę mozna dojechać do pracy czy szkoły. Jaki by nie był Twój wybór życzę powodzenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam, kupiłam i jestem absolutnie szczęsliwą posiadaczką czarnego motocykla z 2007 roku ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje! Pochwal się fotką :-D

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Top chyba jesteś już trzecią babką na czarnym;) Trzeba będzie niedługo jakieś stowarzyszenie założyć, czy coś ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No, no, no... ;)

Czarnego kupiłaś powiadasz. Z 2007 r. fiu, fiu, fiu...

Gratulacje!!!

:D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ładne???!!!

Jest absolutnie piękny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I mój!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co niezwykle wręcz podnosi jego wartość w moich oczach :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Jagienka ty jesteś z Zielonej Góry tak?

Do końca listopada pracuję w Żarach :lol:

Mamy blisko !!!!

Tylko nie mam tu moto ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam, że wtryniam się między wódkę a zakąskę, ale tak się składa, że 3 listopada będę w Ziel. Górze.

Może z dakarowym społeczeństwem dałoby radę jakiś wyskok na małą kawkę zorganizować lub coś w tym stylu?

Własna maszyna "to je ono" jak powiedział pewien Pepik :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No takiej okazji nie można przegapić :beer: . 3 listopad to środa, ja pracuję do 16.45. Więc jak najbardziej można się wieczorkiem umówić, albo na mieście, albo w moim garażu (ekspress do kawy też mam obok w domu :lol: ) jeśli macie ochotę popatrzeć na moje moto. Ja dokładnie mieszkam pod ZG (200m od drogi na Żary zresztą). Jakie godziny Wam pasują?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motyla noga! Będę z rańca, około 9:30. Jeśli nie będzie śniegu, to przylecę na "Czerwonej Ślicznotce". :lol:

Muszę pomyśleć nad rozkładem dnia. Swoje sprawy załatwię najpóźniej do południa...

Podumam i dam znać, co i jak; ale dobrze byłoby chlusnąć kawulca, a nade wszystko poznać się. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to po prostu wręcz fantastycznie!!!!! Udało mi się umówić ze sobą dwójkę forumowiczów, a ja sama 3 listopada będę służbowo w Krakowie na WZA więc dupa, dupa nie dotrę choćby nie wiem co. To się nazywa pech!!! :lol:

Jagienka dam zna c jak będę tu znów w pracy może by nam się udało spotkać co?? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Agat - spokojnie :lol: Ja jestem tu cały czas, jeszcze zdążymy :) Jak jedziesz z ZG do Żar, to w zasadzie przejeżdżasz koło mnie, więc tylko daj hasło i się umówimy, zrobimy damską nasiadówę garażową :) , albo bardziej elegancko w jakiejś kafejce ;)

Leff - jak nie dasz rady po 16, to możemy się spotkać na "szybkiej" kawie nieco wcześniej - mam w pracy dwie przerwy po 40 min. Zawsze coś, choć zdecydowanie za mało, żeby porządnie obgadać nasze "ślicznotki". Gdyby było choć > 5-7 stopni, to może też bym wyjechała z garażu dwukołowo? Ale dziś było -2 :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
... a ja sama 3 listopada będę służbowo w Krakowie na WZA ...

Jeśli będziesz po 15 to zapraszam na kawę w Krakowie :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jagienka, 40 min, to nie dużo, ale tyle ile trzeba, żeby spotkać się, poznać wypić kawkę i zadzierzgnąć znajomość. :lol:

Odezwę się na priva... już się odezwałem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i jak moi drodzy? Udało Wam się spotkać na kawie ? :D

Cały czas żałuję, że mi nie.

Za to w niedzielę pojeździłam po górkach i z takim bocznym wiatrem, że jechałam w przechyle.

Ale w końcu człowiek uczy się całe życie i taka nauka też się przyda :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szyman!!!

Po 15-ej niestety nadal siedziałam na spotkaniu a jak się w końcu skończyło to jedyna na co miałam ochotę to jechać do domu. jestem przeziębiona i nie chce mi się nic!!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×