Skocz do zawartości

Recommended Posts

No niektórzy nie mają wyobraźni

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie się zwierzaki wku......, że ktoś im las rozjeżdża.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sposób walki buracki i nieodpowiedzialny ale chyba jakoś też bym reagował jakby mi tak las rozjeżdżali

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzeba być idiotą by zostać potencjalnym mordercą z powodu jakiegoś pieprzonego lasu, który i tak albo kiedyś ktoś wytnie albo się spali.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W okolicach Gorzowa porabany lesnik rozwiesil drut na pasie przeciw pozarowym.chlopak jechal kladem i wpadl na niego.dzisiaj jezdzi na wozku bo polamal kregoslup.Tylko ukatrupic takiego lesnika.cale zycie spiepszyl chlopakowi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzeba być idiotą by zostać potencjalnym mordercą z powodu jakiegoś pieprzonego lasu, który i tak albo kiedyś ktoś wytnie albo się spali.

Rozwieszanie linek to skrajny debilizm ale debilami są też ci co z premedytacją rozjeżdżają ściółkę leśną, las to nie tylko drzewa i szyszki.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozwieszanie linek to skrajny debilizm ale debilami są też ci co z premedytacją rozjeżdżają ściółkę leśną, las to nie tylko drzewa i szyszki.

Ile jest mysliwych w kolach ktorzy strzelaja do zwiezat dla swojej przyjemnosci.Moga zaczaic sie na takich co jezdza.Moga,tylko ze im sie nie chce,bo lepiej linke rozwiesic.Bo lepiej utluc 40 kaczek zabrac z kaczki tylko to co jest na piersi a reszte wyzucic.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzeba być idiotą by zostać potencjalnym mordercą z powodu jakiegoś pieprzonego lasu, który i tak albo kiedyś ktoś wytnie albo się spali.

Nie ma dyskusji....patent z linka to idiotyczny pomysł, ale... jak czytam takie wypowiedzi jak powyżej to mi się słabo robi...

Edytowane przez klansman
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż, może mam nieco materialistyczne podejście do przyrody. Co nie zmienia faktu, że nie popieram ani nie uczestniczę w rozjeżdżaniu i lasów etc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja pierdziele, ludzie świadomie łamiąc przepisy muszą liczyć się z konsekwencjami ale powyższy pomysł to "lekka" przesada.

Za taka niespodziankę powinno się obić pacjenta rozebrać do naga i zostawić w szczerym lesie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe jak zareagowałby człowiek który założył ten drut znajdując następnego dnia motocyklistę a obok jego głowę ...?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na osoby niszczące szeroko rozumiane środowisko naturalne są inne spsoby a działanie tego typu to normalny bandytyzm.Powiesiłbym takiego na tym drucie za jaja

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Są inne bardziej rozgarnięte sposoby na uporanie się z typami rozjeżdżającymi las, tym bardziej że jest tam droga, a nie "nieprzetarty" szlak. Można zrozumieć wszystko, szkody, straty, niemoc właściciela, ale Vengosh czy dla Twoich kolegów co Ci kilka razy w roku bramę zawijają podłączyłbyś ją pod prąd? ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja z drugiej strony: Rozjeżdżanie oczywiście jest "fe", ale po przejeździe nawet kilku motocykli, zmiany w podłożu są mniejsze, niż po jednym quadzie, a spec który założył te linki, wie że niszczenie podłoża jest złe, jednak nie przeszkadza mu to w kaleczeniu drzew, w które wpija się obcy obiekt?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W czasie wojny partyzanci w lasach rozciągali takie druty na niemieckich motocyklistów , babcia mi opowiadała że 'głowy spadały" ale to była wojna i walka z okupantem ......

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widać niektórzy nie wiedzą,że wojna się jakiś czas temu skończyła

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bezmyślne rycie lasu a tym bardziej upraw powinno być ścigane karane itp. ale takie sposoby to tak jak napisaliście idiotyzm który może skończyć się tragicznie już dobrych kilka lat siedzę w rajdach 4x4 i na szczęście nie spotkałem takiej pułapki tylko opowieści znajomych a nawet jak bym spotkał to bym nie poczuł teraz jak człowiek zasiadł za sterami jednośladu ciarki przechodzą po plecach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kurwa mać !

248017_10151373903566627_2100964149_n.jpg

kurwa mać !

ni

JA pierdole...mial chłopak szczescie w nieszczesciu...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

gdyby ktoś wydzielił nieużytki i tereny leśne kiepskiej jakości dla off-roadowców, to nie byłoby takich problemów...

nie podoba mi się fakt, że tymi jeepami orają las - ale sorry, z drugiej strony traktory, które wożą drewno i inne przedmioty robią jeszcze gorszy syf - i tego nikt nie ma za złe?

ale metoda linki... sama czasami jeżdżę ścieżkami leśnymi i aż mi krew zmroziło jak sobie wyobraziłam siebie i taką linkę. tylko po moim przejeździe ziemia jest cała, bo jej nie oram oponą...

niejednokrotnie zwracam uwagę towarzyszom podróży, że las i gospodarstwa to nie jest miejsce na popisywanie się i ćwiczenie uślizgu tylnego koła... twardzieli, którzy chcą się popisywać czy orać, to zapraszam na tory albo żwirownie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

gdyby ktoś wydzielił nieużytki i tereny leśne kiepskiej jakości dla off-roadowców, to nie byłoby takich problemów...

Tak, tak, ale dlaczego niby dla offroadowcow ma ktosc cos wydzielac? Idac ta droga wydzialmy przestrzen, dla paintballowcow, dla miloscnikow pirotechniki i innych wybochowych pasii, i wielu wielu innych... Mysle Justine, ze nie chodzi o wydzialenia i kolejne przestrzenie zastrzezone dla okreslonych grup ale o rozsadek i poszanowanie natury i innych. Offroadowcy i ich motocykle to "obcy" intruzi w lesnej przestrzeni. Mnie osobiscie wkurwia jak widze, slysze male glosne "dziki",ktore ryraja lesne dukty. Oczywiscie, nie raz sam przejade droga p-poz, czy sciezka lesna, ale jak wspomnialas nie oram i nie robie tyle halasu(chyba)...

nie podoba mi się fakt, że tymi jeepami orają las - ale sorry, z drugiej strony traktory, które wożą drewno i inne przedmioty robią jeszcze gorszy syf - i tego nikt nie ma za złe?

Mnie tez sie to nie podoba, ale sorry osoby na traktorach, ktore woza drewno i inne, dzialaja tam nie dla wlasnej przyjemnosci i zaspokojenia niesporzytych pokladow energii i innych potrzeb...ale w ramach prac lesnych i innych - pewnie Zwierzu by to lepiej ujal...

ale metoda linki... sama czasami jeżdżę ścieżkami leśnymi i aż mi krew zmroziło jak sobie wyobraziłam siebie i taką linkę. tylko po moim przejeździe ziemia jest cała, bo jej nie oram oponą...

metoda linki jest mega niefajnym i debilnym pomyslem!!!

niejednokrotnie zwracam uwagę towarzyszom podróży, że las i gospodarstwa to nie jest miejsce na popisywanie się i ćwiczenie uślizgu tylnego koła... twardzieli, którzy chcą się popisywać czy orać, to zapraszam na tory albo żwirownie.

Bo Ty rozsadna dziewczyna jestes:)

Sorry, za edycje, ale nei umiem sytowac selektywnie...

Chcialem tylko zaznaczyc,ze lubie orajacych lasy , gory pseudo offroadowcow. Nie lubie gowniarzy, ktorzy mi pod domem jezdza z mega predkoscia, bo akurat mam nieutwardzona, piaszczysta droge z dziurami...ale nei wieszam linek, czasem w przyplywie maga wkurwienia , gdy sie na moja prosbe zatrzymaja, "prosze ich" aby tak tu nie zapierdalali i z regoly nie wracaja...

Kiedys gdzies na forum, ktos dal link na strone traktujaca o offroadzie, ktory jest w miare zgodny z natura...tzn, powiedzmy pro ekologiczny.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie jest żadna z "metod" ochrony środowiska, tylko ewidentne polowanie na motocyklistów, którzy pewnie latają tam stałymi trasami.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

znajomy pare lat temu nadział się na drut kolczasty! który był rozciągnięty na ścieżce zaraz za ostrym zakrętem, nie mógł nic zrobić wyjechał prosto na niego. szyja wyglądała "trochę" gorzej niz tu na foto!

Na szczęście ktoś go szybko znalazł bo by sie wykrwawil...

Edytowane przez Lazer

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×