Skocz do zawartości

Recommended Posts

Polowania piękna sprawa choć nie miałem okazji uczestniczyć (znam z opowieści).

Jak będę w 3city w okresie polowaniowym to liczę że zabiorę się z tobą :)

Tylko pamiętaj, weź zapasową wątrobę :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odbiegliśmy trochę od tematu ale ta linka tak mi się trochę skojarzyła z wnykami które kłusownicy zastawiają na ścieżkach którymi biegają różne zwierzaki i stą różnych myśli parę..Miałem niestety okazję widzieć skutki takowej działalności i nawet kilku amatorów zdobywania pożywienia w ten sposób capnąć i narobić im bałaganu w życiorysie.(oczywiście przy współpracy myśliwych,których taki widok też przyprawiał o jasną cholerę) Tak jak napisała Marta,myśliwstwo to nie tylko strzelanie a i samo strzelanie też powinno odbywać się według określonych zasad.To,że się czasem trafi ,,czarna owca''nie świadczy o całej grupie.Na podobnych zasadach bywają oceniani i motocykliści,policjanci,księża,lekarze i każda grupa społeczna,zatem nie należy dać się zwieść pozorom.Tym co odróżnia polowanie etyczne od zwykłego kłusownictwa jest fakt,że myśliwy strzela wybiórczo zarówno w kwestii czasu jak i konkretnej sztuki zaś kłusownik pierze do wszystkiego co się rusza (z ciężarnymi samicami włącznie).Nie twierdzę oczywiście,że polowanie nie jest rozrywką bo dla pasjonatów większej przyjemności chyba nie ma,no może poza seksem ale i to nie zawsze bo podobno ten małżeński różni się od pozamałżeńskiego tym czym polowanie od świniobicia. :D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe co powie taki rozwieszający jak od takiej linki zginie jego dzieciak jadący ze szkoły na skróty rowerem...

Czy to tylko u nas taka awantura i zwyczaje są czy gdzieś jeszcze to opatentowali?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polska to piękna kraj ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×