Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja wiem, że moja decyzja jest najważniejsza. Obecnie szukam opinii użytkowników ponieważ nie mogę nigdzie wybrać się na przymiarkę (achilles w gipsie). Dużo nie będę nim jeździł i nie do miasta tylko na wycieczki weekendowe z żoną. Nie wiem czy na mój wzrost nie jest to zbyt mały gabarytowo motocykl i czy wygodny jest w trasie w dwie osoby. Tego nie da się stwierdzić po jednym kółku. Dziś bardziej kupuje okiem. Mam jeszcze chwilę czasu zanim zacznę chodzić i chcę być przygotowany na oglądanie i przymiarki chociażby z podstawowymi informacjami.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

artex, pan do ciebie. Ja nie jeździłem F800R z pasażerem nigdy.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej!

Jeździłem eRka jeden sezon. Mam 187cm i podobną wagę. Było OK, ale doszedłem do wniosku że sprzęt nie dla mnie. Mam dla kogo żyć a przez przeszło rok posiadania praktycznie nikt mnie nie wyprzedził. Tras długich nie robiłem - głównie do pracy 50 km. Z pasażerem nie jeździłem.

P.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam

Chciałbym odgrzać temat zakupu BMW F800r. Pytanie ponowne - co wy na to? Jak wygląda sprawa wzrostu i wagi. Żeby nie wyglądać na nim jak owczarek na jamniku. Mam 182 cm i ważę 95kg. Dlaczego f800r? Bardzo mi się podoba i jest dużo pozytywnych opinii na temat właściwości jezdnych.

Latamy w podobnej wadze i wzroście i dla mnie na jazdach, które miałem okazję odbyć tym modelem był idealny jeżeli chodzi o pozycję i prowadzenie i gdyby nie to, że czasami lubię zjechać z asfalt pewnie poszukałbym jakiegoś egzemplarza dla siebie. W dwie osoby nigdy nie jeździłem. Chyba nie wyglądam jak na psie ;-)

dc4da572dc8d53ed76ceb9c578063e67.jpg

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za opinię na nurtujące mnie pytanie odnośnie wzrostu. Męczę się z myślami co do tego motocykla bo jak go zobaczyłem raz to się zakochałem. Szybko nie jeżdzę - tak mi się wydaję. Lubię jazdę do 120km/h. Do tej pory bawiłem się pojazdem buggy renli 4x4 500 lecz odstawiam to na bok, bo żeby tym pojeździć to trzeba się wybrać w odpowiednie miejsce i zanim to się zrobi to weekend mija. W tym roku to zrobiłem nim ok 15km. A motocykl - z garażu kopniak w d.... i w drogę.

A o pasażera dlatego pytam bo żona to samego mnie nie puści i też będzie chciała jechać. Co przeglądam sieć i oglądam inne motocykle turystyczne: Suzuki DL, Kawasaki KLE 500 itp. to za chwilę znów f800r.

Czytałem twoje posty z przed 3 lat odnośnie kupić nie kupić f800r. Doszło do zakupu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie z powodów wyżej opisanych ale po jazdach też byłem chory na ten model. Trochę mi przeszło jak przejechałem się nowym r1200r :-)

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie to ten motocykl jest kiepski... do jazdy po mieście solo pewnie się da, ale w trasę, turystycznie, w dwie osoby, do tego wygodnie- to nie ten model

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie to ten motocykl jest kiepski... do jazdy po mieście solo pewnie się da, ale w trasę, turystycznie, w dwie osoby, do tego wygodnie- to nie ten model

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Jeździłeś cwaniaczku czy prowadzisz aktywność doradczą a la Seb? :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ja nie wiem, ale artwx miał toto i sprzedał? Przypadek?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nazwał Cię salcesonem. Je..ij mu :lol:

A Ty też taki cwany nie bądź bo Ci pokażę zdjęcie nakrętki od śruby trzymającej gmol w moim motocyklu po ostatniej wymianie oleju, którą przeprowadziłem samodzielnie :lol:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Ty też taki cwany nie bądź bo Ci pokażę zdjęcie nakrętki od śruby trzymającej gmol w moim motocyklu po ostatniej wymianie oleju, którą przeprowadziłem samodzielnie :lol:

A już myślałem, że wymieniałeś olej w BB ale doczytałem, że zrobiłeś sam :D!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A już myślałem, że wymieniałeś olej w BB ale doczytałem, że zrobiłeś sam :D!

Też mnie to dziwi :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Ty też taki cwany nie bądź bo Ci pokażę zdjęcie nakrętki od śruby trzymającej gmol w moim motocyklu po ostatniej wymianie oleju, którą przeprowadziłem samodzielnie :lol:

Już nakrętki po Twoich wymianach się kończą ... :lol:

Znowu będziemy się widzieć :lol: :P

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ja nie wiem, ale artwx miał toto i sprzedał? Przypadek?

Sprzedał po kilku latach. Raczej był zadowolony i jeździł z Jolą. Z tego co zrozumiałem, zmężniał i chce poznać świat poza asfaltem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie jeździłem i gorszego główna nie widziałem, a nazywają to jeszcze motocyklem

Edytowane przez dakarowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja bym chciał na razie po asfalcie. Rozumiem, że Jola to pasażerka :-D

Edytowane przez mircio

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam za Jolę z małej litery

Zawsze możesz edytować post i podnieść rangę Joli do dużego "J" :)

... J jak Jarek,

... A jak Ant... :D wiem, wiem ;)

EDIT:

Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać:

D jak Duda DL :D!

Edytowane przez lcoo
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze możesz edytować post i podnieść rangę Joli do dużego "J" :)

... J jak Jarek,

... A jak Ant... :D wiem, wiem ;)

EDIT:

Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać:

D jak Duda DL :D!

Przypominam, że możesz zawsze edytować. Jarek. :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×