Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jakby Ci to powiedzieć ... ?

To forum F650GS ... dużo spamu, ale czasem ktoś coś merytorycznego napisze. Ty musisz czekać, a my pilnujemy, żeby wątek był "na górze" i było go łatwo znaleźć dla kogoś kto chce pisać na poważnie - na przykład śmiertelnie poważny Artex, ale najlepiej obiecaj mu coś alkoholowego o Kwaśniewskim :P

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

F800R.... no więc tak, fajny dla kogoś kto ma od 170 do 175, no max 178 cm wzrostu, takie szybkie kryterium selekcyjne, bazując po kolegach co przychodzili go oglądać jak sprzedawałem.

Jeżeli więcej to zdecydowanie odradzam, będziesz wyglądać jak na osiołku.

Pogadaliśmy też na PW ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Toś narobił... teraz kolega kupi DL-a :P

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Toś narobił... teraz kolega kupi DL-a :P

Dla dużych chłopców jest też F/R... GS ;-)

Edytowane przez Pszemo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

do wyboru do koloru ;) Jest jeszcze 700 ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak chłop za wysoki na f800r, to na 700 dopiero by było zabawnie.

Precyzując w/w F800gs lub R1200gs. Może i kasa większa, ale i maszyny zacne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozycja jest zupełnie inna więc i na "mniejszych" da radę - ale faktycznie przy pomad 1,8 wzrostu prosi się tu 800-ka ;) skoro R (czyli 1200) nie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ał... aż coś zgrzytnęło w twojej wypowiedzi.. Nie czujesz?? :D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ał... aż coś zgrzytnęło w twojej wypowiedzi.. Nie czujesz?? :D

Pyta chłop o opinię, pyta ... my się staramy jak możemy, a tutaj nagle jeb i DL Jak żyć Panie Arthurze, jak żyć? :D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek, jak żyć - weź powiedz, bo szuka chłop f800r, a mówi, że gs jest na pierwszym miejscu.

Normalnie zagubiony jestem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie załamuj się. Miałem namyśli, ze jeśli f800r nie da rady to następny jako pierwszy do rozważenia jest f800gs. Z tego co Artur pisze to mogłem zbyt mocno wyrosnąć i ten osiołek będzie za mały.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek, jak żyć - weź powiedz, bo szuka chłop f800r, a mówi, że gs jest na pierwszym miejscu.

Normalnie zagubiony jestem.

Żyć trzeba jak miliony krajanów. Wstaje się i idzie do GS'u po flaszkę, a potem na ławeczkę .... pogadać o motorach ;) Dlatego GS jest na pierwszym miejscu :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jak prezencja 800r z kuframi? Nabiera gabarytów? Ze zdjęć w sieci to tego dokładnie nie widać. Mam nadzieje, że ewentualna niewielka dysproporcja zniknie.

A sprawa jazdy z pasażerem - ką?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jak prezencja 800r z kuframi? Nabiera gabarytów? Ze zdjęć w sieci to tego dokładnie nie widać. Mam nadzieje, że ewentualna niewielka dysproporcja zniknie.

A sprawa jazdy z pasażerem - ką?

Prezencja to bardzo względna sprawa, wręcz zahaczamy o gusta ;) Kufry są potrzebne w turystyce, tam z kolei najważniejsza jest praktyczność, mnie się podoba. Nie bardzo wiem co rozumiesz przez nabieranie gabarytów.

Pasażerka zadowolona, zdziwiona, że motor do wymiany, pozycję ma wygodną, plecy wyprostowane, dobry kąt zgięcia kolan.

Jeżeli chodzi o sprawę jazdy z pasażerką z mojej perspektywy, no cóż, większość zależy od samej pasażerki.

Edytowane przez artex
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jak pasażerka zadowolona to pytań brak w tej kwestii. Gabaryt- miałem na myśli wizualne powiększenie "osiołka" i człowiek wtedy wygląda jak na mule. Drążę ten temat bo jak będę jakoś się na prezentował to moto jest już moje. Dzwoniłem dziś do salonu w Warszawie na Prymasa Tyś. Mają do przymiarki ale 800gt. No ale to praktycznie to samo. Jak tylko zacznę chodzić to jazda do salonu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pasażerka zadowolona bo po prostu mało marudna jest ;)

W Warszawie masz 3 salony BMW, na pewno któryś będzie miał F800R, ostatnio widziałem po liftingu w Liberty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pasażerka zadowolona bo po prostu mało marudna jest ;)

W Warszawie masz 3 salony BMW, na pewno któryś będzie miał F800R, ostatnio widziałem po liftingu w Liberty.

A w którym tym salonie Liberty: Połczyńska czy Łopuszańska?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Edytowane przez mircio

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×