Skocz do zawartości
kary1610

Rozrusznik się blokuje...

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Mam kłopot z rozrusznikiem pierwsza sprawa to prędkość "kręcenia" od jakiegoś czasu rozrusznik kręci powoli tak ociężale - moto zapala. Co 5-7 rozruch po naciśnięciu startera rozrusznik zrobi 1/4 , 1/2 i się zatrzymuję kontrolki przygasają.. . muszę puścić starter i jeszcze raz zakręcić wtedy odpali.

Co się dzieje przewody ? może bendix ??? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

stawiam że na 100% aku :) od wymiany zacznij

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli to Aku to będę wniebowzięty... :)

Mam jakiś Aku od mojego Junaka M10 ma jakieś 3 miesiące zamienię i przetestuję :)

A ten Stary na wymianę do "Janka" aby się nie obraził...

We wtorek przetestuję i dam znać co i jak...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od Junaka na 12V jest czy na 6V....? :roll: Jesli 6V to nie bedzie gadal.... chyba :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przewinąłem prądnicę w Janku z 6 V na 12V będzie działać... :mrgreen:

A no chyba że i tak... 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Zainwestowałem w nowe "Aku" i pomogło :))) stare padło i nie dało się reanimować...

Po wymianie na nowe jeszcze nie było problemów z " kręceniem" mam nadzieję, że to "TO" :lol:

PS. Czy wiecie jak dział fabryczny alarm ??? czasami robi mi psikusy . Zostawiam go na stopce idę na " soczek" podnoszę do pionu i zaczyna wyć !!! czasami coś pomruga kierunkami czasami nie... nie wiem o co mu chodzi ma ktoś może instrukcję albo jakiś opis ??? do czego jest prawy przycisk na pilocie ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alarm tak już ma, że uzbraja się sam i jak już do tego dojdzie to lepiej nie ruszać moto bo zaczyna popiskiwać (taki straszak na potencjalnego złodzieja :)). Żeby tak nie robił Musisz wcisnąć właśnie prawy przycisk (alarm jest wtedy włączony i nie odpalisz moto ale znika efekt popiskiwania). Mam instrukcję, której oczywiście nie przeczytałem i też nie wiedziałem o co chodzi. Sprawę rozjaśnił mi Krzyzak :beer: .

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×