Skocz do zawartości
wilk

[S] F650 ST: felga i kierownica, instrukcja napraw, buty, kask BMW/Schuberth,

Recommended Posts

Wiosenne porządki – nazbierało mi się trochę niepotrzebnych już motocyklowych szpejów: mniej lub bardziej używanych.

Mianowicie:

DSC07894.JPG

- Kask BMW, EVO 4 od schuberth’a

Rozmiar 54-55, waga 1595g

Kask przeszedł już trochę w swoim życiu, kupiłam już używany jeszcze kiedy miałam vespę – szczękowiec, fajny na miasto i... ładny smile.gif. Niestety przesiadając się na moto okazało się, że przy większych prędkościach świszczy w nim wiatr i od tamtej pory leży i czeka, aż ktoś go przejmie. Szybka jest w dobrym stanie, szczęka działa bez zarzutu, kask ma trochę rysek, ale powierzchownych. Ma ciekawy kolor – to czarny metalik.

Cena: 140zł

DSC07950.JPG

Motocyklowe buty XPD – rozmiar 38 [uS 5,5 – UK 5 – JP 23,5], długość wkładki: 25 - 25,5cm.

Wygodne skórzane buty motocyklowe zarówno dla pasażerki, jak i kierowniczki – lita skóra, zaimpregnowana woskiem. Buty naprawdę wygodne, w niezłym stanie – sprzedaję, bo mam wąską stopę i słabo trzymają mi kostki, dlatego jeżdżę w trekkingach [o zgrozo], a te używałam sporadycznie jesienią do kiecek wink.gif

Cena: 80zł

DSC03672.JPG

Kierownica do BMW F650 ST

DSC03674.JPG

Przednia felga do BMW F650 ST – rozmiar 18. W bardzo dobrym stanie, nic jej nie dolega, ma założoną oponę, którą mogę dorzucić gratis [nie ma za to dętki wink.gif]

Felga nie ma tarczy hamulcowej.

Cena: 300zł

DSC07985.JPG

Instruncja napraw - używana.

BMW F650 od 1993 roku [dotyczy też naturalnie F650 ST]

Jest to kompendium wiedzy o budowie, naprawach, wymianach, konserwacji, itp. Jak wymienić olej, jak dostać się do zaworów, gdzie ukryty jest filtr powietrza, jak skonstruowane są lagi... Jaki i ile oleju gdzie się mieści, co sprawdzać/wymianiać przy jakim przebiegu... schemat elektryki, momenty dokręcania śrub... Kompletne dane techniczne beemki. WSZYSTKO co chciałbyś wiedzieć. Jeśli znasz trochę język niemiecki lub masz dar czytania instrukcji obrazkowych ;) Książka bogata w czytelne ilustracje - krok po kroku. Mi bardzo się przydała. Teraz nie ma się do czego przydać, ale może komuś z Was?

Cena: 90zł

Kosztami wysyłki obciążony jest kupujący, można też wybrać się do Bielska-B. w celu osobistego odbioru. Wtedy dorzucam kawę gratis wink.gif Z cynamonem, kardamonem i imbirem. I może czymś jeszcze...

Aaaa... Mam też ramę do yamahy xj 600 diversion… z lekko uszkodzoną główką.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania [oldpriv.gif].

Możliwa wymiana na buty ędruo, zbroję… protektory… wink.gif

a tutaj więcej fotek:

https://picasaweb.go...6189/PchliTarg#

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Buty znowu aktualne. Okazuje się, że rozmiar to jednak mniejsze niż standardowo 38.

długość wkładki: 25 - 25,5cm.

Więcej fotek tu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×